איך המפרט הזה ל EXTREME OC ?? - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הזה ל EXTREME OC ??

ccc

Recommended Posts

כי חשבתי שגם באוברקלוק אכזרי המעבד לא יגיע לביצועים של בארטון

סבבה אז אני לוקח חייתיים עם ספק טוב SK7+ SF2 לוח אביט!!!

ואם אני לא מגיע לביצועים טובים משל הבארטון 2500 חסר לכם!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קצת חומר על קאש ממורי...

Cache Memory - מהירותו של הזיכרון מאפשרת למעבד לשמור שם מידע שלו הוא זקוק לעיתים קרובות ולקרוא אותו במהירות וכך לשפר את ביצועיו בהרבה.

זכרון המטמון של המחשב, זיכרונות שמובנים לתוך המעבד ומספקים למעבד גישה מהירה למידע חשוב ותדיר (מידע שמשתמשים בו הרבה). זיכרונות הקאש הם מהירים יותר מהזכרונות של המחשב (dram).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שהסברתי בתגובה הארוכה שלי! ברור שעדיף ה1700+ וציוד לOC. אני יכול להבטיח לכם שאפילו בOC קטן ל 200*10 עוברים בהרבה את הבארטון.

ו GEIL אל תתאכזב נייקי צודק הזיכרון מטמון לא משפיע הרבה וכמו שכבר אמרתי בOC פשוט אתה כבר עובר את ביצועי הבארטון בהפרש ניכר ובOC רצחני יש לך כבר מעבד שלא ברמה של הבארטון (אולי קצת הגזמתי אבל הוא עדיין יהיה יותר טוב בהפרש ניכר).

בקשר לתגובה הקודמת שלך - אל תמהר לקנות זכרונות יקרים וכול', הזכרונות המאוד יקרים גורמים לOC להיות פחות ופחות משתלם וכך גם הספקים היקרים מכיוון שאין ממש הבדל בינהם.

הרכבתי לך מפרט לOC:

CPU : AMD Athlon XP 1700+ Tray CPU [ ¤ 356.3 ] 1

Motherboards for AMD : NF7 v2.0 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 602.15 ] 1

Memory : Twinmos DDR-RAM 512MB 3200 Memory [ ¤ 444.98 ] 1

CPU Cooling : Thermalright SK7 Cooler for [ ¤ 172.9 ] 1

Cases : Enermax CS-3181L-BBS Case w/Neon Lighting (P/S not included) [ ¤ 355.77 ] 1

Power Supplies : HEC (Heroichi) 300AR-T Power Supply [ ¤ 178.84 ] 1

Cooling / Modding : Generic 80mm Fan [ ¤ 23.9 ] 3

Cooling / Modding : Generic 120mm Fan [ ¤ 47.79 ] 1

Cooling / Modding : 80mm Smart Fan 2 [ ¤ 79.38 ] 1

Total Price ¤ 2309.81

מערכת OC מצויינת שתגיע לביצועי הבארטון 3000+ די בקלות. תדאג לזה שהסטפינג של המעבד יהיה JIUHB DLT3C, הסטפינג של הלוח אם A3, והשבב של הזיכרונות BH5/BH6/CH5/CH6 עם עדיפות ל2 הראשונים.

נ.ב

סטפינג זה גירסאת היצור של המעבד, והיא קשורה ישירות לביצועי הOC ולכן סטפינג טוב=OC טוב. תבקש זאת מהחנות שבה תקנה ובהזדמנות זאת אני ממליץ על זיג זאג או SIMPLETECH שיתנו לך את הסטפינגים וכוללות שירות מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי,

3R SYSTEM AIR METAL SILVER

אוורר 80+מאוורר 120+ צג+פאן באס

יש לי:

ספק מעאפן

והגייל אולטרא פלטינום מגיעים ל495 מה"ץ ב3 וולט בבדיקות... הוכחנו את זה כבר בפורום זכרונות שהם הכי טובים תקרא את הת'רד הענקי על איזה עדיף ותראה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...