מה דעתכם על המארז הבא? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המארז הבא?

daniel666

Recommended Posts

כמה שהמארז הזה נראה מצוין וגם משוכלל במיוחד, הרבה אנשים שיש להם אותו אומרים שהוא עושה המון בעיות...

למה לא לקנות Enermax CS-3181L-BBS ? הוא גם טוב, גם זול, גם יפה וגם לא עושה בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז Enermax CS-3181L-BBS הוא סתם מארז פשוט שנראה טוב והוסיפו לו אורות מד טמפ' ועוד שטויות.

המארז הזה הוא לא איכותי ויש יותר זולים ואיכותיים של אנרמקס שעדיף לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב הייתי ממליץ לך בחום על המארז הבא: Compucase-HEC Super Midi Tower CI-6919 Front USB 300W Case:

http://pch.co.il/docs/pd773850540.htm

חבר שלי קנה אותו והרבה המליצו לי עליו, אני בטוח שחבריי הפורום ימליצו עליו בחום!

המארז הזה מצויין וכולל ספק מצויין במחיר טוב, יש לו מאוורר 12 מ"מ מאחורה עם חיישן, יש לו מאוורר מול הארד דיסק, הוא גדול מרווח ואין כמוהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא איכותי?

בינתיים שמעתי עליו רק שבחים...

הוא מרווח, הגימור והצביעה שלו איכותיים ביותר(!), יש לו מקומות מוכנים למאווררים נוחים מאוד(למעלה1, מאחורה2, מקדימה1, בדלת1), הוא ממש נראה יפה(המנורות בחזית פצצתיות! גם הפרח בדלת יפה מאוד לטעמי), ממש לא יקר(380 ש"ח) .....

מה צריך יותר מזה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב הייתי ממליץ לך בחום על המארז הבא: Compucase-HEC Super Midi Tower CI-6919 Front USB 300W Case:

http://pch.co.il/docs/pd773850540.htm

חבר שלי קנה אותו והרבה המליצו לי עליו, אני בטוח שחבריי הפורום ימליצו עליו בחום!

המארז הזה מצויין וכולל ספק מצויין במחיר טוב, יש לו מאוורר 12 מ"מ מאחורה עם חיישן, יש לו מאוורר מול הארד דיסק, הוא גדול מרווח ואין כמוהו.

מארז נחמד, אבל לפי מה שהבנתי הוא לא "כזה" מרווח... שמעתי שהוא צפוף וזה דבר שיעלה את הטמפ' במארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז נחמד, אבל לפי מה שהבנתי הוא לא "כזה" מרווח... שמעתי שהוא צפוף וזה דבר שיעלה את הטמפ' במארז...

יש אותו לחבר שלי והוא הרבה יותר גבוה מהמארז Enermax CS-3181L-BBS בדוק!

הוא הרבה יותר מרווח לעומת הEnermax CS-3181L-BBS שהוא כמעט כמו כל מארז MIDO TOWER רק עם עוד מאווררים וקישוטים.

אם אני טועה אז תתקנו אותי... כי את המארז הזה לא ראיתי חוץ מהביקורת שעשו עליו פי סי ספוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...