מחפש מסך 22inc - עד 1300 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 22inc - עד 1300 ש"ח

shay-h

Recommended Posts

שלום !

כבר הרבה זמן שאני עם מסך CRT של שטוח 21 אינץ (מרוצה ממנו מאוד)

אבל באמת שכבר הגיע הזמן להישתדרג .

אשמח להמלצה למסך 22 אינץ - התקציב עד 1300 שקל !

שימושים עיקריים - בעיקר עבודה מול המחשב , מדי פעם גיימינג !

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי 2000.

אני לא מסכים.

אני עצמי חיפשתי ב-2000 ש"ח (ראה כמה שרשורים למטה) וללא מצאתי שום מסך רחב טוב 20 או 22, שאינו TN.

ב-1300 כבר אפשר לקנות את ה-2243, ונדמה לי שהוא בהחלט עונה על ההגדרה "מסך סביר".

בקצת יותר, יש את ה-2253, ואת האסוס הישן יותר, מהסקירה.

לפותח השרשור: קח בחשבון ששום מסך בעל פאנל TN לא יתן לך את איכות הצבעים שהורגלת לה ב-CRT. אם אתה מרוצה מאוד מהמסך, למה לך להחליף אותו? אם זה בגלל בעיית מקום, בתקציב הזה ובגודל של 22'' - תצטרך להתפשר קצת על איכות התמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים.

אני עצמי חיפשתי ב-2000 ש"ח (ראה כמה שרשורים למטה) וללא מצאתי שום מסך רחב טוב 20 או 22, שאינו TN.

ב-1300 כבר אפשר לקנות את ה-2243, ונדמה לי שהוא בהחלט עונה על ההגדרה "מסך סביר".

בקצת יותר, יש את ה-2253, ואת האסוס הישן יותר, מהסקירה.

לפותח השרשור: קח בחשבון ששום מסך בעל פאנל TN לא יתן לך את איכות הצבעים שהורגלת לה ב-CRT. אם אתה מרוצה מאוד מהמסך, למה לך להחליף אותו? אם זה בגלל בעיית מקום, בתקציב הזה ובגודל של 22'' - תצטרך להתפשר קצת על איכות התמונה.

תודה על העזרה.

2243 מסך טוב ?

האסוס לא יותר מומלץ ?

גם מקום וגם אני הולך לרכוש מחשב חדש בקרוב מאוד , והגיע הזמן גם לשדרג את המסך - אני מעדיף להשאיר את שאר הכסף לתקציב המחשב וב1300-1400 לרכוש מסך חדש ! זה בעיקר השיקולים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי, בתקציב הזה מסכי ה-TN יהיו דומים למדי בביצועיהם. אתה יכול ללכת לאיזו חנות ולראות איזה מוצא חן בעיניך יותר. קח בחשבון שהרבה פעמים הבהירות/ניגודיות וכו' מכוונות שונה, כך שמסך אחד נראה טוב יותר מהשני, למרות שבפועל הוא לא.

מהניסיון המועט שלי עם ה-2243: הוא אינו מסך מעולה, אבל הוא מספיק טוב. בגלל שאתה רגיל ל-CRT, הייתי ממליץ לך לראות אותו בפעולה לפני שאתה קונה, שלא תתבאס יותר מדי.

אם אתה לא נעול על מסך רחב דווקא, אז borsood צודק ובתקציב גדול יותר תוכל לקנות 20'' איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחנות זה אף פעם לא יהיה אותו הדבר ,כי אני מאמין שבתצוגה שמים את המסכים היותר טובים ואין מבחר גדול שאפשר להיסתכל עליהם !

20' אם אני כבר קונה חדש אני מעדיף 22' כי פחות מזה קטן לי ..

אני לא נעול עדיין על שום מסך אני עדיין מחפש ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים.

אבל יש כמה לא רחבים איכותיים בסביבות ה-2000.

בחנות זה אף פעם לא יהיה אותו הדבר ,כי אני מאמין שבתצוגה שמים את המסכים היותר טובים ואין מבחר גדול שאפשר להיסתכל עליהם !

כמעט אף פעם לא ישימו לך מסכים טובים בתצוגה. לא משתלם כלכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או ה2243 שכבר יוצא מהמלאי, או 2253. או שהאסוס U שגם מצויין :xyxthumbs:

2253 זה הדגם החדש ? יותר טוב מבחינת ביצועים ? או שהם אותו הדבר , פשוט דגם חדש ?

איזה דגם של ? (אסוס נשמע לי יותר טוב)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dj-h,

אני ממליץ לך לעשות חיפוש קצר בפורום ולעבור על ההודעות הרלוונטיות בשרשורים מההדפים האחרונים.

אתה תמצא שם עוד מידע וגם תימנע משאלת שאלות שרק לא מזמן ענו עליהן.

לגבי האסוס - יש באתר מבחן מלפני חצי שנה, בו הוא לקח מקום ראשון. אבל זה היה לפני שיצאו ה-2243 וה-2253.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...