2.4C, המלך הבא ? - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2.4C, המלך הבא ?

KoM

Recommended Posts

מה אתם באים ללמד אותי על אינטל מול ? יש לי גם חזק מאד בבית ואני גם נהנה ממנו, אבל אני אוהב מגה הרצים ואני אוהב את ואת הפלטפורומות שלהם ולא אכפת לי שזה עושה ככה שכמות כזאת של נמגה הרצים וזה עושה אחרת, תביאו קידודם קשים ונראה אז מי עוקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קובי

מי מאיתנו ממש מריץ קידודים בזמנו החופשי

מדברים פה על מערכות ועבודה "עסקית"

ופה לא יעזור כלום האינטל אוכלים את האבק שלנו.

חבל שאתה לא רואה את זה.

לדעתי כל מי שלמד שפת תיכנות אסמלי במוסד אקדמי ויש לו מרצה קליבר אז למד את העניין הזה שAMD עובד יותר יעיל (הכי יעיל זה MAC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי עופר אתה כל כך טועה כאן, אני לא רק מריץ קידודים אלא אני גם מריץ רינדורים שונים עקב המקצוע שאני לומד במכללה, אז דווקא כאן טעית.

ואני יעלה תמונה של SUPER PI אם אתה תעלה תמונה של קידוד MP3 למשל, מבטיח לך שהפנטיום 4 לא יראה את ה- שלך ואני יודע את זה כי יש לי גם חזק מאד בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי עופר אתה כל כך טועה כאן, אני לא רק מריץ קידודים אלא אני גם מריץ רינדורים שונים עקב המקצוע שאני לומד במכללה, אז דווקא כאן טעית.

ואני יעלה תמונה של SUPER PI אם אתה תעלה תמונה של קידוד MP3 למשל, מבטיח לך שהפנטיום 4 לא יראה את ה- שלך ואני יודע את זה כי יש לי גם חזק מאד בבית.

נו באמת קובי... תדר מול תדר !

לא 3.5Ghz מול 2.5 ...

אם תשמור על היחס של 1.28 בין התדרים תקבל תוצאות דומות או אפילו נוטות לטובת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדימה, בואו ננסה, ללי אין על מה להגן, אני אוהב את ההתקדמות של אינטל בנושא המעבדים, ואת הלוחות שלהם הרבה יותר משל , למרות ששוב אני אזכיר לכם כי יש לי אחד חזק מאד בבית, למרות שאני תמיד אשאר ישית עם .

סברה נוספת היא בעיית החום, המעבד חם מאד עם ההיטסינק המקורי ואני חושש כי הוא מאט את עצמו לא מעט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם קירור מים טוב אתה מגיע עם לכמה ? 2500 +- בOC טוב מאוד ? ולאחר הגברת המתח הרבה מאוד שזה מסכן את חיי המעבד ומקצר אותם, אז תראו מה הוא עשה עם קירור מקורי ובלי לגעת במתח.

אם הייתה שם מערכת קירור הרבה יותר חזקה והמתח היה עולה קצת אני מאמין ש3.6 היה בהישג יד ואולי אפילו יותר, תשוו את זה לAMD ב2400.

העניין הוא שבשביל להגיע עם לOVERCLOCK טוב אתה צריך לסכן מאוד את המעבד ולעשות מוד רציני למארז בשביל מים או לקנות מארז מקורר טוב ביחד עם סינק ומאוורר חזקים, פה כל זה קרה ללא סיכון המעבד, ללא רעש והביצועים כמעט שווים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם קירור מים טוב אתה מגיע עם לכמה ? 2500 +- בOC טוב מאוד ? ולאחר הגברת המתח הרבה מאוד שזה מסכן את חיי המעבד ומקצר אותם, אז תראו מה הוא עשה עם קירור מקורי ובלי לגעת במתח.

אם הייתה שם מערכת קירור הרבה יותר חזקה והמתח היה עולה קצת אני מאמין ש3.6 היה בהישג יד ואולי אפילו יותר, תשוו את זה לAMD ב2400.

העניין הוא שבשביל להגיע עם לOVERCLOCK טוב אתה צריך לסכן מאוד את המעבד ולעשות מוד רציני למארז בשביל מים או לקנות מארז מקורר טוב ביחד עם סינק ומאוורר חזקים, פה כל זה קרה ללא סיכון המעבד, ללא רעש והביצועים כמעט שווים.

ומה כל זה עוזר עם הוא יגיע גם ל 4000 מגה הרץ עם הוא מפסיק בבאנץ שהו אחישובים של מעבד נטו !!!

למעבד שעולה 350 שח ועובד 1650 מגה הרץ פחות ?

זה העיה שאנשים חושבים שזה רק המגה הרץ שחשוב ,זה ממש לא

אין מה לעשות צריך יותר ממעבד מהיר בכדי לשהוא יהיה באמת טוב (ונכון בקידוד הוא חזק מאד אין ספק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...