2.4C, המלך הבא ? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2.4C, המלך הבא ?

KoM

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שקודמי אמר הוא נכון, מה גם שכאן יש את יתרון ביצועי הזכרון המעולים ולוחות שבדרך כלל גם הם מעולים. לא באתי כאן להתחיל שוב את הויכוח נגד אינטל, אני אוהב את אינטל, אני ממש מעריץ שרוף שלהם ורכשתי הרבה מעבדים שהתגלו כפנינות אוברקלוקינג וכשאני מגלה עוד אחת כזאת אני מאד מאושר במיוחד כשהיא מביאה איתה HT, 800 MHZ באס ועוד כל כך הרבה דברים טובים.

קובי אל תשכח שמערכת כזאת עולה בקרוב 2300 שח (1500 לוח 1000 מעבד 800 זכרונות )

בעוד שמערכת מבוססת תעלה בערך חצי מזה (600-800 לוח 350 מעבד ו 800 זכרונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להסכים עם עופר ולהוסיף שהMHz וגם הGB/sec של Intel מרגישים "זולים"\"טיפשים" או לא יעילים אל מול חברייהם בAMD,

יחס הביצועים היה ונישאר 1.28 לטובת (תדר מול תדר)

עם כל המיספרים האלה תריץ חישוב בסיסי כמו superPi ותראה שאתה לא מקבל שום תוצאה מפתיעה - אתה יכול לנסות גם להריץ בנצ'ים אחרים ולהיווכח שהתוכנות שתשתמש בהן - כמעט אף אחת מהן לא עושה שימוש ברוחב הפס הזה ושתדר המעבד זה רק מספר גבוה ביעילות נמוכה יחסית (היחס = 1.28).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עופר זכרונות TwinMos גם טובים לדעתי ככה שאפשר גם זכרונות Twinmos אורגיינלים {הזמנתי אותם אתמול, מפרט בצד}

בנפח של 512MB ולשלם רק 460ש"ח ולא צריך 800ש"ח אבל אם רוצים Dual אז זה משהו אחר.... אבל עדיין לא 800ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובי תריף סופר פי ונראה עד כמה זה יעיל ההמהרה שלך

אצלי זה על 43 שניות לחישוב מיליון ספרות של פיי.

ואני נמצא 50 מגה הרץ פחות ממך בבאס ו1גיגה (קצת יותר מ 1 גיגה ) פחות במהירות המעבד.

6984357.JPG

ולא אני לא יגיד לכם על איזה לוח זה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אפשר לנחש? :D

לדעתי זה על ה- EP-8RDA3+.

אני יגיד גם למה, יש לך על השולחן עבודה תוכנה שנקראת Magic שהיא תוכנה לפי מה שאני יודע

נותנת אפשרות לעדכן את הביוס דרך ה-.

ונכנסתי לאתר של ללוח EP-8RDA3+ והוא מגיע עם תוכנה שנקראת כך.

אז זה נכון מה שאמרתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אפשר לנחש? :D

לדעתי זה על ה- EP-8RDA3+.

אני יגיד גם למה, יש לך על השולחן עבודה תוכנה שנקראת Magic שהיא תוכנה לפי מה שאני יודע

נותנת אפשרות לעדכן את הביוס דרך ה-.

ונכנסתי לאתר של ללוח EP-8RDA3+ והוא מגיע עם תוכנה שנקראת כך.

אז זה נכון מה שאמרתי?

צר להודיע לך אבל שתי התוכנות עובדות גם על האביט וגם על האפוקס.

ומתחת למה שאתה לא רואה יש את התוכונות של אביט .

וחוץ מזה אולי זה בכלל עם ה או הגיגה בייט.

אי אפשר לדעת

אני מחכה לקובי שיעלה את התמונה שלו.

וחברים בו לא נחטוף את הדיון בניסיון למחש איזה לוח אני משתמש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להסכים עם עופר ולהוסיף שהMHz וגם הGB/sec של Intel מרגישים "זולים"\"טיפשים" או לא יעילים אל מול חברייהם בAMD,

יחס הביצועים היה ונישאר 1.28 לטובת (תדר מול תדר)

עם כל המיספרים האלה תריץ חישוב בסיסי כמו superPi ותראה שאתה לא מקבל שום תוצאה מפתיעה - אתה יכול לנסות גם להריץ בנצ'ים אחרים ולהיווכח שהתוכנות שתשתמש בהן - כמעט אף אחת מהן לא עושה שימוש ברוחב הפס הזה ושתדר המעבד זה רק מספר גבוה ביעילות נמוכה יחסית (היחס = 1.28).

כל מילה זהב (וזה נדיר שאני ואתה מסכימים על משהו)

קובי הריץ סופר פיי אבל הוא מתבייש בתוצאה והוא מנסה לשפר אותה (בקיצור הוא לא עבר אותי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...