2.4C, המלך הבא ? - עמוד 8 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2.4C, המלך הבא ?

KoM

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל אל תדאגו, עידכונים יבואו בקרוב, כולל המעבד הכי מהיר בארץ. (רישמית)

אני מחכה לכם בפינה ;)

יותר נכון הP4P800 (עם אותו מעבד).

יש לכם המלצה לגבולות המתח ? 1.7 זה מסכן אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז יצא לי לעשות OC עם ה 865NEO2 של למעבד 2.6C הגעתי עם מתח ברירת מחדל ל3.2 בלי שום בעיה בכלל לא המשכתי כי זה לא המחשב שלי ולא היה לי כוח לעשו מלא בדיקות אבל ב 3.2 הפריים ו3DMARK יציבים לחלוטין.

מה אתם אומרים אפשר היה להגיע להרבה יותר עםמתח ברירת מחדל?

ושאלה לגבי הלוח הזה משהו מאוד מוזר בחיישן של הטמפרטורה שלו הוא מראה תמיד מינימום 55 מעלות אפילו אם המחשב היה כבוי הרבה זמן.

מה ניתן לעשות בשביל לדעת את הטמפטורה האמיתית שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז יצא לי לעשות OC עם ה 865NEO2 של למעבד 2.6C הגעתי עם מתח ברירת מחדל ל3.2 בלי שום בעיה בכלל לא המשכתי כי זה לא המחשב שלי ולא היה לי כוח לעשו מלא בדיקות אבל ב 3.2 הפריים ו3DMARK יציבים לחלוטין.

ושאלה לגבי הלוח הזה משהו מאוד מוזר בחיישן של הטמפרטורה שלו הוא מראה תמיד מינימום 55 מעלות אפילו אם המחשב היה כבוי הרבה זמן.

לקדוח חור בתוך התושבת של המעבד מהצד השני של הלוח ולדחוף לשם מדחם דיגיטלי , תקבל את הקריאה הכי מדוייקת שרק אפשר לחשוב עליה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זו הטמפ' האמיתית? - מקורי? מארז מאוורר היטב?

אפשר למדוד עם חיישן - ולבדוק אם יצא עידכון ביוס שמסדר משהו בהקשר הזה...

2.6? למה לא 2.4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...