משחקים קורסים באופן קבוע - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים קורסים באופן קבוע

FroggeR

Recommended Posts

שלום לכם

לפני שבוע קניתי מחשב חדש -

Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Gigabyte GA-EP45T-DS3 P45 Chipset

ATI HD 4870 512

G.Skill 4GB -800 DualKit (2x2GB) CL5-5-5-15 4GBPQ

Western Digital 500Gb 16MB AAKS

NZXT TEMPSET

THERMALRIGHT ULTRA 120

טוב קיבלתי את המחשב עם XP ועם המשחק FlatOut: Ultimate Carnage , והוא התחיל לקרוס לי בהודעת שגיאה שהמשחק ביצע פעולה לא חוקית. טוב חשבתי אולי זה בעיה ספציפית במשחק הזה , אבל לא זה חזר על עצמו גם במשחקים אחרים - 4 , oblivion .. זה קרה תמיד לאחר זמן כלשהוא,ולא ישר על תחיל המשחק , ואחרי שזה קרה פעם אחת כל פעם שנכנסתי שוב למשחק הוא קרס הרבה יותר מהר. באותו זמן גם האקספלורר קרס לי מידי פעם , וגם הבדיקה של 3DMARK06 קרסה לי באמצע פעם אחת.. היו לי גם מספר פעמיים מסך כחול עם שגיאת IRQL . בכל מקרה אני האמנתי שמדובר באיזה תקלה עם דריבר או משהו עם הווינדאוס שקיבלתי איתו את המחשב.. אז עשיתי פירמוט ושמתי , ו - הבעיה חוזרת , משחקים ממשיכים להתרסק. אומנם עדיין לא נפל האקספלורר וגם לא היה שום מסך כחול עדיין, אבל המשחקים ממשיכים ליפול באותה שגיאה :(.

בגלל שהמחשב חדש אין לי בעיה להחזיר הכל לחנות , רק אני רוצה לדעת אם מישהו יודע איזה חלק בדיוק לא טוב שאני אוכל להגיד לו.. מישהו נתקל בזה ? או יודע ממה זה אמור להגרם?

המחשב עצמו קריר , ועדיין לא עשיתי שום OC , ככה שאני לא מאמין שזו בעיית חום.

ואם מישהו יכול להסביר לי איך אני מפעיל MEMTEST אני אודה לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת לוח M שתומך רק בזכרונות DDR3

הלוח תומך בDDR2.

בגלל שהמחשב חדש אין לי בעיה להחזיר הכל לחנות , רק אני רוצה לדעת אם מישהו יודע איזה חלק בדיוק לא טוב שאני אוכל להגיד לו.. מישהו נתקל בזה ? או יודע ממה זה אמור להגרם?

אתה לא צריך להכנס לזה, פשוט תספר להם מה, ושהם יפתרו את הבעיה.

ואם מישהו יכול להסביר לי איך אני מפעיל MEMTEST אני אודה לו..

תוריד את התוכנה, תחלץ, ותלחץ על הקובץ שחולץ. זה אמור לפתוח לך את נרו, שיתקין לך את הקובץ כISO.

אח"כ, כשהדיסק בכונן, תאתחל את המחשב ותעלה אותו דרך הCD, מכאן הכל עובד אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת שוונום היה דיי קרוב למקור הבעיה

הרצתי את ה MEMTEST , ואכן כפי שחשדתי הייתה תקלה בזכרונות. הלכתי לחנות והסברתי להם את התסמינים , וגם הראתי להם שמה את התמונה מה MEMTEST , בהתחלה הם כבר הוציאו לי חדשים , עד שהם קלטו את הלוח , והם אמרו לי שהלוח עושה בעיות עם הזכרונות האלה וצריך לעדכן את הדריבר שלו שמתקן את הבעיה , ואכן אחרי העדכון של הביוס נפתרו כל התקלות וגם הבדיקות בMEMTEST עברו חלק ...

תודה לכל מי שניסה לעזור :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...