אתחול דיסק MS-DOS - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתחול דיסק MS-DOS

Ramboli

Recommended Posts

שלום לכם ושבוע טוב!יש לי מחשב די חדש, מריץ Windows Vista Ultimate SP1, ואינו כולל כונן דיסקטים (פלופי).

יש ברצוני לאתחל את המחשב למצב MS-DOS (כמו שניתן לאתחל כונן פלופי להפעלה של MS-DOS ומשם להריץ פקודות).

מכיוון שאין ברשותי כונן פלופי, אני שואל אם ישנה דרך ליצור CD-ROM או כונן פלאש , שממנו אאתחל את הMS-DOS באופן רגיל, ויריץ את התוכנה (שדורשת אתחול במצב זה)

*אני מעוניין באתחול אורגינל של MS-DOS ולא תוכניות חלופיות כמו של הנרו (MAKE BOOT CD) וכו'.

האם ישנה דרך לעשות זאת אם אין ברשותי כונן פלופי?

תודה לכם!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, אבל משום מה הוא לא מוכן לצאת מA (A זה בעצם כונן הדיסקים) מישהו יודע למה?

הוא תמיד על A: (לפני כן אם זכור לי נכון הוא נתן שגיאת דרייבר של CD-ROM משהו כזה.

אם יש צורך בכך אתן צילום מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, אבל משום מה הוא לא מוכן לצאת מA (A זה בעצם כונן הדיסקים) מישהו יודע למה?

הוא תמיד על A: (לפני כן אם זכור לי נכון הוא נתן שגיאת דרייבר של CD-ROM משהו כזה.

אם יש צורך בכך אתן צילום מסך.

אולי כי MS-DOS לא תומך ב NTFS ? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hiren's BootCD זה הדבר הכי טוב שאני מכיר וכולל בתוכו את כל האפשרויות וכל מה שבן אדם צריך בשביל כל מצב.

אבל אני לא בטוח אם זה חוקי או לא, ולכן אני אתן לך לינק למשהו אחר שגם כולל בתוכו את כל האפשרויות האפשריים על BOOTCD לכל מצב בכל צורה ודרך.

http://www.ultimatebootcd.com/index.html

בהצלחה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...