דרוש מסך 20-22 למשחקים, עד 2K - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מסך 20-22 למשחקים, עד 2K

Animor

Recommended Posts

ה-Dell שאני מתלבט לגביו עולה 2100 ש"ח:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=469711

הוא אומנם 20'' ולא 22'', אבל אני מוכן להתפשר על שני אינץ', אם אשתכנע שהוא באמת איכותי יותר ומתאים למשחקים.

יש לו 16MS ונגודיות אחת ל 800 . מה מאצתה בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, יש לו 8ms, פשוט אותו מסך יצא עם מספר גרסאות ושני סוגי פאנלים. הראשונים יצאו עם PVA, ולהם אכן היה 16ms. לאחר מכן, הוציאו עם פאנל , בעל 8ms.

קראתי עליו ביקורות והוא עושה רושם של מסך איכותי. בתקציב שלי, לא ראיתי מסכים אחרים טובים שהם גם רחבים וגם עם פאנל . אני מניח שפשוט נמאס לי מה-TN שעד היום היו לי. אני מעדיף לשלם עוד 600 ש"ח ולקבל מסך עם IQ גבוה.

אני לא נעול עליו, אם מישהו יודע על מסך איכותי רחב אחר, עם פאנל , שנכנס להגדרת התקציב שלי - אני אשמח לשמוע. בהנחה, כמובן, שהוא אינו סובל מ-gohsting ומריחות במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

לצערי הרב, אין להשיג את ה-2007WFP.

ניסיתי בכל מיני חנויות, כולל אצל היבואן של בארץ. אני לא מבין למה הפסיקו לייצר אותו מבלי שיש חלופה טובה, חבל.

ניסיתי לחפש קצת מידע על ה-200w6cs , וקראתי תלונה על קצת מריחה. לא מצאתי עליו הרבה מידע ולא ראיתי ביקורות נלהבות לגביו.

בצער רב את אלך על מסך TN.

כעת ההתלבטות שלי היא בין ה-2253 וה- MW221C.

הייתי הולך על האסוס, אבל נושא ההשתקפות מטריד אותי קצת. מה דעתכם? מישהו מכיר השוואה בין שניהם לגבי משחקים? במבחן שנערך כאן באתר, ה- קיבל מקום ראשון, אבל זה היה לפני שה-2253 יצא...

תודה וסליחה על החפירות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקול שוב האם לא כדאי לך 20" לא רחב: אתה "מפסיד" 80 פיקסלים ברוחב ומרוויח 150 בגובה.

ההבדל בין כל מסכי TN הוא מזערי למדי כך שאין באמת סיבה לשלם על ה2253 אם 2243 מציע אותו דבר+ כוונונים משופרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

borsood,

תודה על ה-input.

דווקא חשבתי על הנקודה שהעלית. אין לי צורך במסך גבוה, משום שהשימוש העיקרי שלי הוא משחקים. גבוה מדי אולי אפילו יפריע לי, משום שאני רוצה שהמסך יהיה בגובה העיניים שלי. אני יכול בהחלט להסתפק בגובה של 19'' או אפילו 17'' רגילים. מצד שני, אני דווקא כן מעוניין ברוחב, אם כבר אני קונה מסך חדש. למסך רחב יש יתרון במשחקים, משום ש"שדה הראייה" רחב יותר. בכל מקום שקראתי, הומלץ לרכוש מסך רחב אם משחקים הם השימוש העיקרי.

בחיי שהגעתי עם כוונות לרכוש מסך בעל פאנל איכותי. לא הייתה לי גם בעיה לשלם על זה עוד כסף או להתפשר בגודל המסך. אבל פשוט אין היצע של מסכים רחבים עם פאנל איכותי, שיהיו מספיק מהירים למשחקים! היה את ה-2007FWP, שהולל ע"י כולם, אבל לא ניתן למצוא אותו יותר, הדגמים המחליפים שלו הם בעלי פאנל TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא רוצה ללכת על ה-2253, אפילו שאין לו כיוונון גובה.

זמן התגובה שלו מהיר יותר, בגלל המנגנון שהוסיפו לו, ולכן הוא אמור להיות מתאים יותר למשחקים.

וכן, אני מודע לעובדה שכנראה גם ה-2243 יהיה מספיק טוב מבחינה זו. אבל אני לא רוצה לחסוך 100 ש"ח עכשיו ולהצטער אחר כך.

כיוונון הגובה לא נראה לי מהותי כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף החלטתי ללכת על ה-2243BW.

החלטתי שאפשרויות הכיוונון של המסך חשובות יותר מעוד 3ms, שאני אפילו לא יודע אם הם גימיק או לא.

בינתיים המסך נראה מצוין ועובד סבבה ב-COD4. לא שמתי לב למריחות או השהיות מיוחדות.

תודה לכל מי שסייע וייעץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...