דרוש מסך 20-22 למשחקים, עד 2K - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מסך 20-22 למשחקים, עד 2K

Animor

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש מסך איכותי למשחקים, גודל 20-22''. תקציב: עד 2000 ש"ח. PIVOT לא משנה לי כלל, אגב.

הבנתי שפאנל יהיה טוב יותר למשחקים מפאנל TN, האם זה נכון?

על אלו מסכים תוכלו להמליץ לי?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש כאלו שיגידו לך שפאנל TN טוב יותר למשחקים מאשר פאנל IPS

וכנראה גם שיש להם מסך בעל פאנל TN, ואני אומר לך בתור אחד עם( 2007WFP( S-IPS

שהוא יותר טוב למשחקים מאשר שאר הפאנלים ובכללי יותר טוב פי כמה וכמה בשאר הדברים כמו

עומק צבעים, קריאה, צפייה בסרטים וכו' וכו', בקיצור אני לא מצטער לשניה שקניתי את המסך הזה חוץ מהגודל( 20" קטן מדי לטעמי)

הייתי ממליץ לך ללכת על 24" אבל מאחר והתקציב שלך מוגבל ל2K אז יש לך 2 אפשרויות:

1. 20" איכותי- IPS

2. מסך 22"- TN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

האמת שהתבלבלתי, המסך הנוכחי שלי כרגע הוא 17'' ולא 19''. אז אני מניח ש-20'' לא יראה לי קטן יותר ממה שיש לי כיום.

אני חושש בעיקר מתופעות של ghosting, מריחה, והשהיית תגובה במשחקי רשת מהירים, בגלל שזה פאנל IPS.

רק בגלל החשש הזה אני שוקל ללכת על מסך TN.

עד כמה ההבדל בצבעים ובחדות התמונה מורגש במשחקים בין, למשל, ה- MW221C לבין ה-2007WFP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושש בעיקר מתופעות של ghosting, מריחה, והשהיית תגובה במשחקי רשת מהירים, בגלל שזה פאנל IPS.

רק בגלל החשש הזה אני שוקל ללכת על מסך TN.

אני משחק ב CS וקרייסיס ולא הרגשתי אף אחת מהתופעות שהצגת.

עד כמה ההבדל בצבעים ובחדות התמונה מורגש במשחקים בין, למשל, ה- MW221C לבין ה-2007WFP?

לא יכול לענות לך, לא השתמשתי במסך הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחקים אין הבדל משמעותי בין פאנלי TN עם מנגנון לפיצוי זמן תגובה לפאנלי VA או IPS , שיש להם גם מנגנון לפיצוי זמן תגובה. ה-2007WFP עבר לגמר ייצור לפני זמן רב, ואם אתה מעוניין במסך עם פאנל איכותי אתה יכול לרכוש 20", אבל לא-רחב כמו HP LP2065 שביקורת עליו תוכל לקרוא כאן:

http://www.prad.de/en/monitore/review-hp-lp2065.html

http://www.zap.co.il/search.aspx?keyword=LP2065

האסוס MW221C הוא מסך מעולה לא פחות למשחקים, אולם לשימושים כלליים, כגון קריאת טקסט ממושכת, ה- עדיף עליו בגלל ציפוי לא מבריק ואחידות תאורה טובה משמעותית.

לא ניתן עוד לקנות ב-2000 שקלים 20" רחבים עם פאנלים איכותיים בעלי ציפוי מאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

orleans,

תודה על התגובה.

אני דווקא מעוניין במסך רחב, משום שהוא עדיף למשחקים.

נדמה לי מהודעתך שאתה לא "מתלהב" מה- הזה. האם זה נכון?

למרות שה-2007WFP כבר לא מיוצר, הוא עדיין נמכר בכל מיני חנויות (לפחות לפי ZAP). האם יש סיבה בשלה לא כדאי לי לרכוש אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

morbidangel,

קראתי הרבה הודעות בפורום. לא פתחתי ישר שרשור חדש...

ראיתי שהמלצת עליו בכמה הזדמנויות וזו הסיבה ששמתי אותו בתור מועמד. אבל ההעדפה שלי היא למסך IPS, משום שאיכות התמונה גבוהה יותר במסך כזה. גם אם ה- הוא מסך מצוין (ואני מאמין שהוא אכן מצוין), הוא עדיין בעל פאנל TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנימור, בארץ יש לחנויות מנהג שכיח לפרסם הצעות מחיר למסכים, שכבר לא ניתנים לאספקה. אתה יכול כמובן לנסות להתאמץ לבדוק איתן, הסיכויים קלושים אבל תבדוק. הוא היה מסך מעולה, וחבל ש- הפסיקה לייצרו לטובת דגם נחות בהרבה.

קיימת סבירות גבוהה, שלפנדה יש (אולי) יחידה של 200WP7ES, אולם הם מבקשים עליו מחיר גבוה יחסית, ולכן אני חושב שה-LP2065 יותר משתלם לעומתו. 20" לא-רחבים הם מסכים עם שטח צפייה גדול למדי והם טיפה גבוהים יותר מ-22".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הרבה יותר איכותי (אם תצליח למצוא אותו)

במשחרים זה פחות מתבטא מהשאר השימושים.

שים לב: בניגוד לשאר רכיבי המחשב הדרישות של משחקים ממסך הן הכי נמוכות מכל שאר השימושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...