Thermaltake Armor+MX VH8000BWS או P182 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Thermaltake Armor+MX VH8000BWS או P182

asilbob

Recommended Posts

Thermaltake Armor+MX VH8000BWS או P182

תעשו לי הושוואה מה בדיוק האבדלים בין המארזים האלו ..

חומר של המארז

רעש

נוחות

קירור

וכול מי שצריך תעשו לי השוואה ......

היתרון 1 לThermaltake Armor+MX VH8000BWS זה המחיר ..

תדוה ושבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר יקר -שים לב שכל משפט שני שלך הוא"תעשו לי השוואה"....אתה יכול לבקש בנימוס ולשתף אותנו מהו הצורך שלך בכדי שוכל לעזור לך בצורה הטובה ביותר.

כמו כן אם אתה רוצה שיתחסו אלייך ברצינות לפני שאתה מפרסם את ההודעה שלך תשתמש בכפתור "תצוגה מקדימה " ותגלה שלפעמים יוצאות טעויות כתב.

ועכשיו לשאלתך :

לפי דעתי ה-P182 הוא המארז הטוב ביותר לפני שאתה נכנס לתחום של יקרים יותר כגון LIAN-LI וחבריו.

איכות הבניה טובה יותר,

החלוקה שלו טובה יותר,

השקט שלו מעולה.

אם יצא לך לראות אותו פעם, אתה תבין רק מלהסתכל עליו שהוא איכותי מכל בחינה.

לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר יקר -שים לב שכל משפט שני שלך הוא"תעשו לי השוואה"....אתה יכול לבקש בנימוס ולשתף אותנו מהו הצורך שלך בכדי שוכל לעזור לך בצורה הטובה ביותר.

כמו כן אם אתה רוצה שיתחסו אלייך ברצינות לפני שאתה מפרסם את ההודעה שלך תשתמש בכפתור "תצוגה מקדימה " ותגלה שלפעמים יוצאות טעויות כתב.

ועכשיו לשאלתך :

לפי דעתי ה-P182 הוא המארז הטוב ביותר לפני שאתה נכנס לתחום של מארזים יקרים יותר כגון LIAN-LI וחבריו.

איכות הבניה טובה יותר,

החלוקה שלו טובה יותר,

השקט שלו מעולה.

אם יצא לך לראות אותו פעם, אתה תבין רק מלהסתכל עליו שהוא איכותי מכל בחינה.

לשיקולך.

טוב אחי ...

יענו אחי הP182 זה מארז רמה מעל Armor+MX VH8000BWS

מכול הבחינות ?

חומר שקט איכות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי לא ניראה ששוה לשקיע במארז לפי התמונות שראיתי הוא דפקה ניראה יפה ... אבל 730 שקל

ולא יודע שמסתקלים על זה ועל יותר זולים לא רואים כולכך אבדלים ..

אני מחפש מארז שבאמת יהיה שווה להשקיע במחירים סבירים ..[br]פורסם בתאריך: 9.08.2008 בשעה 20:50:38

שמעו כול מארז שאני שומע שהוא טוב פיתאום בא אחד ואומר זה חרה של מארז הוא על הפנים .....

אין מארז שהוא באמת מומלץ ובלי בעיות מיוחדת ??

כול מארז אומרים זה עושה רעש זה קטן מדי זה גדול מדיי זה אין לו ......

אני לא מחפש מארז פשוט מדיי אני רוצה מארז איכותי יש לכם איזה מארז נורמלי ?

אבל שיהיה באמת שווה תכסף ולא סתם שאני ישקיע על מארז והוא יהיה מכוער ויהיה מגעיל ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובות שאתה מקבל הן הגיוניות, הרי כל אחד חושב משהו אחר על חומרה אחרת.

יחסית ה-P182 נחשבלמארז מצויין בפי רבים, אבל כפי שנוכחת לא כולם מסכימים עליו שהוא כזה.

לכל דעה יש את הצד השני שלה ולכן אתה תמיד צפוי להיתקל בדעות משני הכיוונים.

אני מציע לך לגשת לחנות גדולה שיש בה תצוגה של , לבחור לך 3 שנראים לך הכי טובים, לחזור לפורום פה ולהתייעץ מבחינה פרקטית בלבד ואז לקבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי אישית ה-P182 ממש, אבל ממש לא הרשים. מכוער, מוזר, לא tool-less, ומיקום הספק למטה עשוי לעשות יותר בעיות מאשר תועלת.

חבל שלא צרפת את שמות של שהרשימו אותך [מבחינת שקט / פיזור אוויר / אסתטיקה]

בסדר גודל מחיר של ה P182 ויותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה אפשרויות פעם תמיד אמרו שכדאי ללכת על ה

C690 פיתאום אומרים אנשים יש לחבר שלי תמארז הזה ואני לא מבין בכלל מה מיוחד בוא אין בוא כלום..

אין בכלל הרבה אפשרויות של ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה 182 מארז מעולה מבחינתי.שקט בנוי טוב בעניי לפחות יפה ומרשים יש לו פילטרים מקדימה שמאוד עוזרים כי יש לי מלא אבד ועדיף לנקות את הפילטר פעם ב מאשר לנקות את הלוח אם

מה שכן מכיוון שהספק ממוקם למטה יש לשקול את שילוב הספק שיהיה במארז ושיהיו לו כבלים מספיק ארוכים להגיע לחיבור מתח של הלוח אם.

לכן אם אתה סגור על המארז לפני קניית המארז תתייעץ עם אנשים שיש להם את השילוב שאתה רוצה לראות שלא יהיו בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה 182 מארז מעולה מבחינתי.שקט בנוי טוב בעניי לפחות יפה ומרשים יש לו פילטרים מקדימה שמאוד עוזרים כי יש לי מלא אבד ועדיף לנקות את הפילטר פעם ב מאשר לנקות את הלוח אם

מה שכן מכיוון שהספק ממוקם למטה יש לשקול את שילוב הספק שיהיה במארז ושיהיו לו כבלים מספיק ארוכים להגיע לחיבור מתח של הלוח אם.

לכן אם אתה סגור על המארז לפני קניית המארז תתייעץ עם אנשים שיש להם את השילוב שאתה רוצה לראות שלא יהיו בעיות

אני עדיין חושב עם לקנות מארז.. כי המצב הכלכלי עדין ........ אבל עם שווה להשקיע אז נשקיע אני בול זאות חושב

ראיתי גם תמארז הזה

חשבתי על שתי המארזים האלו

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=422932

Enermax Uber Chakra Case

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=C-CompBag&keyword=Enermax+Uber+Chakra+Case+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...