במה לבחור: BR6204WG Edimax או BR6216MG Edimax - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במה לבחור: BR6204WG Edimax או BR6216MG Edimax

ha

Recommended Posts

לאחר מעבר לדירה שכורה (190 מ"ר, קומה אחת) החלטתי להקים אלחוטית. אני מחובר למודם כבלים בחיבור ישיר ללא חייגן ומשתמש להורדות ב BitTorrent ו EMule.

איזה מהראוטרים עדיף לי? BR6204WG Edimax או BR6216MG Edimax

האם ה BR6204WG תומך ב MIMO? לא ממש הצלחתי להבין.

איזה כרטיסי PCI ממולץ לקנות כדי שיתמכו היטב בנתבים אלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

ועוד שאלה בבקשה, ה-MIMO מאפשר טווח הנוסף? חשבתי שהוא רק מגדיל את רוחב הפס ל 56M.

ודרך אגב, ברשת אמורים להתחבר 3 מחשבים. אחד שלי (עם כרטיס רשת EW7628IG Edimax) השני הוא ה (יחובר כנראה בצורה חוטית) והמחשב השלישי לא ידרוש חיבור מהיר במיוחד. איזה כרטיסי PCI ממולץ לקנות למחשב זה שיהיה זול אבל טוב ויתמוך ב-6216?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של מהירות חיבור. ה-MIMO לא מגדיל רוחב פס, רק (אולי) מגדיל קצת את עוצמת האות (ולכן את הטווח).

כל כרטיס רגיל (למשל ה-Edimax 7128G) יהיה תואם לנתב MIMO, רק שלא יהנה מהטווח המוגדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MIMO לא מגדיל את הטווח ולא מגדיל את רוחב הפס. הוא נותן הגדלה של הטווח האפקטיבי (איפה שהקליטה טובה).

הbr-6216mg הוא לא מומלץ כי הוא יקר ולא מספק ביצועים עדיפים כמעט משום בחינה.עדיף כבר לקנות את ה6204 או לקנות כבר את הBR-6504N שהוא N draft 2 והוא הרבה יותר טוב משני הנתבים הנ"ל. אבל הוא עולה יותר והכרטיסים עולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, כנראה שאני אזמין את ה-BR-6504N. יש איזשהו משהו נוסף שאני צריך לדעת לפני הקנייה? פשוט עוד אף פעם לא חיברתי ראוטר ואני קצת חושש.

ועוד שאלה אם אפשר, איזה כרטיסי (PCI) ממולץ לקנות עם ה-BR-6504N?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קניתי, התקנתי והפעלתי. עובד מצוין (חיבור במהירות של יותר מ 70MB כל הזמן ממרחק של 15 מטר)

דרך אגב, התמיכה של פיקוק פעילה בין 00:09-17:00 בלבד וזה דיי חבל אבל התמיכה כשלעצמה היא נהדרת, שלחתי וקיבלתי תשובות במייל שפתרו מהר מאוד את הבעיות ורוב המדריכים (בעיברית) נמצאים באתר.

חוץ מזה של ה BR-6504N...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...