NOKIA N95 vs. SAMSUNG TOUCHWIZ - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NOKIA N95 vs. SAMSUNG TOUCHWIZ

davidz85

Recommended Posts

היי,

אני מעוניין להחליף בקרוב את הנוקיה 6280 שלי ברשת אורנג'.

בעיקרון חקרתי כבר כמה ימים על הN95, הבנתי שיש גירסה חדשה שלו שנקראת N95 8GB, אבל ביררתי ואין אותו כרגע באורנג' וכנראה גם לא יהיה בזמן הקרוב.

דיברתי עם נציג שירות לקוחות של אורנג' בקשר להאם יש מכשיר יותר מתקדם מN95, והבנתי שכרגע בקבוצה שלו יש את המכשיר החדש של SAMSUNG שהוא מן גירסה של משוכלל.

השאלה שלי היא האם כדאי ללכת על הN95 שיש לו קבלות כבר יותר משנה, או להמר על הסמסונג שמבחינת אולי קצת עולה על הN95...

המלצות הארות והערות יתקבלו בברכה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי את הסמסונג, והוא פשוט ממכר!

ממשק מגע מדהים ואיטואיטיבי, שלא כמו הממשק הגרוע של VIEWITY

מוזיקה, טאצ'סקרין, מצלמה 5 מגהפיקסל עם פלאש , מעוצב להפליא,דור שלישי, קטן ונוח...

החסרונות היחידים שאני מצאתי בו, הם שהמערכת הפעלה סגורה ולא סימביאנית, ושאין =\

תלוי כמה הוא עולה, אבל לדעתי הוא דיי מנצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אם יש לך נורמלי כמו שיש לאיפון (ולאף פלאפון אחר). בכל מקרה, אם אין להם N95 8 גיגה, אז למה לקנות אצלם ? קנה בחנות או יבוא אפור. ה N95 הרגיל אוכל בטרייה.

אני מעדיף להישאר באורנג' כרגע.

יש את המכשיר הזה בסלקום אבל אני לא מתלהב לעבור אליהם רק בגלל המכשיר הזה.

בכל אופן זה לא שיקול כרגע לקנות ממקום אחר ולא באורנג' :\.

לדעתכם אני אהיה מרוצה מהמכשיר, חוץ מהחיסרון של זלילת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה לנו, אנחנו אתה ? וזה עדיין דבילי לקנות פלאפון עם חיסרון כזה ענקי כשיש לו גירסא מתוקנת... ולא צריך לעבור חברה בשביל לקנות פלאפון..

איפה אפשר למצוא את הגירסה החדשה במחיר סביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

ולמה התעקשתי קודם כל רק על אורנג'?

כי אני מעדיף שזה ממקום מסודר, ושיש אחריות אם המכשיר לא תקין, וקרה לי כבר שקניתי מכשיר חדש לא תקין וישר החליפו לי בלי בעיות.

בגלל זה אני חושש לקנות מחנויות שהן לא סלולריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז נגיד והחלטתי לקנות מחנות פרטית... מבחינת המכשיר עצמו, הוא בעיקרון אחד החזקים מבחינה טכנולוגית..? או שהסמסונג עם המסך מגע עדיף על פניו?

או שיש מכשיר אחר שכדאי לבדוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז נגיד והחלטתי לקנות מחנות פרטית... מבחינת המכשיר עצמו, הוא בעיקרון אחד החזקים מבחינה טכנולוגית..? או שהסמסונג עם המסך מגע עדיף על פניו?

או שיש מכשיר אחר שכדאי לבדוק?

הממשק של המכשיר של סמסונג טוב מאד ונוח אבל הבעיה היא שלפעמים המסך מגע מפשל ואתה תפעיל תוכנה אחרת מזו שרצית או שהמסך לא יגיב בכלל(נדיר אבל קורה). חוץ מזה המכשיר עצמו מעוצב נוח יחסית אבל העובדה שזו סגורה הורגת אותו מבחינתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...