מפרט ב1200 שקלים ללא מסך בשביל אינטרנט ותוכנת תיכנון גרף "אוטוקט". - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב1200 שקלים ללא מסך בשביל אינטרנט ותוכנת תיכנון גרף "אוטוקט".

FARKASH7

Recommended Posts

מפרט שבניתי

מעבד- 64 3800

לוח- GIGABYTE M16PME-S2

זיכרון-1GB KINGSTONE DDR2800

ההרדיסק-סיגייט 160GB

צורב של ליטאון

מארז HEC6C60

ספק כוח 480W שקר כלשהו.

מקלדת לוגיטק ועכבר .

סך הכול 1237.

האם המפרט יעמוד בדרישות?

האם ישנו מפרט מומלץ יותר? אני מודע לעובדה שהמחיר נמוך, ולכן אין הרבה במה לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ שתיקח 2 ג'יגה זיכרון.

ואם אפשר ספק 300W פשוט של חברה נורמאלית (FSP או HEC למשל. מארז + ספק 300W של HEC עולה היום איזה 300 שקל)

OC יכול לבוא בחשבון? כי אם כן אתה יכול ללכת על E2180 עם לוח פשוט ולשפר את הביצועים בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע ש1GB זיכרון היום הם כמעט מספיק, מודע גם לחשיבות ספק הכוח במערכת.

האדם שביקש את המחשב הוא לא מבין גדול(ככה שOC לא רלוונטי), והגביל את התקציב.

אני ארשום לו את ההמלצות שהעלת פה בקשר לזיכרון ולספק הכוח, ובנוסף אזכיר גם את גודל הHD שבימינו צריך יותר לדעתי.

חוץ מהדברים האלה המפרט לדעתך יצליח לעמוד בדרישות?

* מערכת ההפעלה שתותקן היא ולא .

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את התוכנה... רוב הסיכויים שהיא קלילה.

* בשביל כאן מספיק 1G .

* לוח מיושן - קח GA-MA69VM-S2 כמינימום (שניהם ללא DVI). יש את ה-GA-M68SM-S2L עם DVI ב-20 ש"ח יותר.

* כדאי לקחת ספק נורמאלי - HEC/FSP כמינימום.

* הסטוק רועש - קח IGLKOO 7310 ב-40 ש"ח במקום הסטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בשימוש - בשביל לצייר סמיילים או שרטוטים פשוטים מאוד אין בעיה אבל זו תוכנת סרטוט הנדסית כבדה שמתוכננת למשימות מקצועיות כמו עריכת שרטוטים טכניים, LAYOUT וכדומה ואז נדרשת מערכת כבדה בהרבה אם לא רוצים שהיא תעבוד כמו צב זקן ותחנוק את המחשב.

מה זה "תיכנון גרף" בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בשימוש - בשביל לצייר סמיילים או שרטוטים פשוטים מאוד אין בעיה אבל זו תוכנת סרטוט הנדסית כבדה שמתוכננת למשימות מקצועיות כמו עריכת שרטוטים טכניים, LAYOUT וכדומה ואז נדרשת מערכת כבדה בהרבה אם לא רוצים שהיא תעבוד כמו צב זקן ותחנוק את המחשב.

מה זה "תיכנון גרף" בכלל?

בבית הספר שעבר שלי היה את התוכנה על פנטיום3-4 בקיצור מחשב ישן ותאמין לי שלא רק "ציירנו צייורים" בתוכנה...אגב גם על הP4 שהיה לי(מפרט 2 במחשב) עבד עליו סבבה...אז על 2 ליבות לא יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עבדתי לפני 8 שנים על P3-500M עם 192M זיכרון עם MODELSIM, MATLAB ו-MATCAD ודומיהן שכבדות בהרבה - מה זה מוכיח?

מה שאז לקח לי 17 שעות זמן ריצה ותקע לי את המחשב לגמרי לוקח לי היום שבריר מזה ואני יכול להמשיך לעבוד במקביל על 10 אחרות. הרבה ממה שאני יכול לעשות היום עם המפרט שלי לא חלמתי אפילו אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...