חוות דעת שלכם על SKYPC - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת שלכם על SKYPC

ariel-ro

Recommended Posts

רציתי לשאול איך SKYPC (מבחינת איכות הרכיבים שהן מביאים, הרכבת המחשב, פחות חשוב לי הידע של האיש מכירות כי אני בא עם מפרט מוכן)?

יש להם תצוגה של במקום?

כי פשוט ראיתי שהם זולים ושמעתי פה ושם על המלצות, אבל רציתי לשמוע עוד כמה תגובות

הרצתי חיפוש ולא מצאתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מהם את המפרט בצד חוץ מה HD3850 וLOGITECH X110. הרכבתי בעצמי. אספקה מעולה, אם כי שלחו לי צורב דיוידי אחר בטעות אך יום לאחר מכן הוחלף בצורב יותר יקר כפיצוי(ב50 שקל יותר יקר). כיום אני כבר מעל חצי שנה עובד עם המחשב בOC מוחלט של 100 אחוז. לא עושה לי שום בעיות. הכל עובד לי טוב... כנראה שהם בסדר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון המחירים שם לא משהו.

כרגע הם מנסים לקדם מותגים כמו (הם היבואנים) ו CLUB3D (הם היחידים שמיבאים אבל הם לא יבואנים רישמיים). הם מכניסים כל כמה זמן מותג חדש אבל לא תמיד זה עובד.

אני קניתי מהם את הכרטיס מסך שלי הוא הגיע בזמן (הגיע 7 ימי עבודה אחרי שההזמנה אושרה), האריזה הייתה סגורה והמוצר היה תקין אבל האריזה לא הייתה במצב מושלם (כניראה נפגעה במחסן או במשלוח). לא יצא לי לממש אחריות, שלחתי להם כמה אימיילים עם שאלות והם תמיד ענו מהר ובצורה מובנת וגם בטלפון הם היו נחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו אז מה אני אעשה עכשיו?

אומרים שהם טובים(המחירים שלהם יותר נמוכים מחניות אחרות)

אני חושב על עוד חנויות:

נעה קניתי את המחשב הנוכחי אבל תקינות הציוד לא הייתה משהו(לוח אם הלך, ספק הלך, הלכו, אלוהים יודע איך) אז אני לא אסתכן

SKYPC אתם אומרים שהם טובים, וחלק אומרים שלא.

איך FOXPC? למרות שאין להם את המארז שאני רוצה, ואת הלוח שאני רוצה, ולSKY יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עד היום לא שמעתי ביקורת רעה על IQPC (לי אין נסיון איתם, אבל בניתי המון מפרטים שלהם ואנשים קנו משם ואמרו רק דברים טובים)

וגם על FOXPC לא שמעתי דברים רעים.

בקשר לסקיי כמו שאמרת יש גם טובות וגם רעות. אני נפלתי לצד הרע, ובנוסף וזה היה לי עוד קטע איתם עם החזר כספי של כרטיס מסך שנשרף אבל עם קצת צעקות זה הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב במפרט נקנה משם.

לא היו שום בעיות,אני עדיין חושב על האם הם היו צריכים לידע אותי לגבי הקירור TR TRUE 120 שבא בלי (הם לא יידעו אותי על זה ) בגלל זה תהיתי למה המעבד נצלה על האש.

חוץ מזה הנציג היה בסדר,המחשב היה מוכן תוך 2-3 לא זוכר בידיוק.

אני לא ממליץ בחום אבל יש להם הרבה מה להציע במחיר זול ושירות לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו אז מה אני אעשה עכשיו?

אומרים שהם טובים(המחירים שלהם יותר נמוכים מחניות אחרות)

אני חושב על עוד חנויות:

נעה קניתי את המחשב הנוכחי אבל תקינות הציוד לא הייתה משהו(לוח אם הלך, ספק הלך, הלכו, אלוהים יודע איך) אז אני לא אסתכן

SKYPC אתם אומרים שהם טובים, וחלק אומרים שלא.

איך FOXPC? למרות שאין להם את המארז שאני רוצה, ואת הלוח שאני רוצה, ולSKY יש

יש עוד חנויות טובות, השאלה עד כמה רחוק מאזור מגורייך אתה מעוניין לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...