בעיה | ממיר מהחיבור הכחול לחיבור הלבן בכרטיס מסך.... לא יודע איך קוראים לחיבורים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה | ממיר מהחיבור הכחול לחיבור הלבן בכרטיס מסך.... לא יודע איך קוראים לחיבורים

LeXosaar

Recommended Posts

אוקי שמעו,

שאלתי פה בפורום לא מזמן למה יש לי ריצודים על המסך, אמרו לי לחבר אותו ליציאה הלבנה בכרטיס מסך(לא יודע איך קוראים לזה).

אז שקניתי את הכרטיס מסך קיבלתי איתו את הממיר הזה, הוא קטן כזה עם פלסטיק שקוף מסביבו, הכרטיס מסך שלי הוא READON 9600.

אז חיברתי אותו לחיבור הלבן עם הממיר הזה אבל אני רואה את המסך בגוון ירוק...

וכאשר אני מחבר אותו לחיבור הכחול, ללא הממיר הזה אני רואה את הכול בסדר אבל מידי פעם יש לי רצודים במסך וזה מציק.

הנה תמונה של הממיר:

http://img243.imageshack.us/img243/4768/dscf8704zt5.jpg

והנה מה שאני חושב שזה הבעיה:

אם תסתכלו בתמונה שאני עכישו אביא טוב אתם תראו שיש לי שמה פין אחד כזה בשורה האמצעית שהוא נכנס קצת לבפנים, האם זו הבעיה שהמסך שלי הוא ירוק?

הנה התמונה:

http://img355.imageshack.us/img355/9141/dscf8700gq7.jpg

ואם זו הבעיה באמת כמו שאני חושב, יש אפשרות לקנות ממיר כזה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שתי אופציות שאתה מחבר בין vga שזה הכחול לבין dvi שזה הלבן אז אתה אורס את איכות אם זה מסך דק אבל אולי מפצל דפוק הוא אם מסך שלכה יש ריצדים שאם אז זות בעיה במסך אצמו ואם זה שמן אז לא קדי לתקן זה יקר מאוד משהוא כמו 200-300 וזה לא שוה אז תקנה מסך דק אם מסך דק אז זה מאוד יקר יכול לעלות 600-700 וזה מסך חדש כי יש במסך אצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xVertigo - ארז השאלה שלי היא אם זה בגלל הפינים, יש כמה עקומים, אבל יש אחד שהוא בפנים, השאלה שלי הייתה אם זה הבעיה, ואם כן אם אני יחליף זה יסתדר?

ו-ran10193 לא הבנתי כלום ממה שרשמת, הכול שגיאות כתיב, מטורפות,הרסת לי ת'בריאות.

והמסך שלי זה מסך חדש, 2 אינטש של , אחלה מסך, פשוט אמרו לי שבגלל החיבור זה ככה אבל שאני מחבר אותו לחיבור השני זה בגוון ירוק, בגלל המתאם? זה השאלה שלי, אם זה בגלל המתאם ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה פינים עקומים... תיישר אותם עם מברג שטוח דק ותראה אם זה מסתדר.

אם יש פין שנכנס ממש עד הסוף אז זה כבר לא יסתדר לך, תחליף מתאם.

הפינים העקומים שאתה רואה זה פינםי שניסיתי להוציא את הפין שנכנס פנימה, הוא כזה חצי בפנים, ניסיתי למשוך אותו עפ פלייר שטוח, דק אבל לא הצלחתי אז היו כמה שהתעקמו, אבל זה היה מסך בגוון ירוק לפני שהם התעקמו, זה היה מסך בגוון ירוק שהפין היה כזה חצי בפנים, זה בגלל הפין הזה המסך בגוון ירוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...