HD4870 - מי מחליט על הפילטרים? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD4870 - מי מחליט על הפילטרים?

Animor

Recommended Posts

שלום,

לפני יומיים קיבלתי את ה-ATI HD4870 החדש שלי.

שיחקתי קצת עם ה-CCC דרייבר וגיליתי שבמצב של advance מופיעות בו אופציות חדשות לגבי פילטרים:

ישנה אפשרות לקבוע פילטרים קבועים, או לאפשר לאפליקציה לקבוע את רמת הפילטרים. אם אני מקבע את רמת הפילטרים דרך

הכרטיס, זה אומר שבחירת ה-AA בתפריט המשחק לא תשנה? מה יקרה במשחק שלא תומך בפילטרים ברמה בה קינפגתי את הדרייבר?

בכלל, מה עדיף - לתת לאפליקציה להחליט, או לקבוע מראש דרך הדרייבר?

תודה מראש לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ לא לא, השימוש ב-blur למטרת החלקת שינונים הוא מאוד נדיר. רק בקריסיס נתקלתי בכזאת אופציה כשעבדתי על ה-tweaking...

בכל אופן, שים לב:

אם אתה בוחר לאפשר לאפליקציה להחליט על AA, זה אומר שמה שתגדיר במשחק זה מה שיתפוס.

אם בהגדרות המשחק תבחר ללא AA או במקרה והמשחק לא מאפשר לך אופציה כזאת - מן הסתם לא יופעל AA כלל.

אם אתה בוחר בפילטרים קבועים, לא משנה מה הגדרת במשחק - הגדרות הדריבר יגברו על הגדרות המשחק.

במקרה והמשחק לא מאפשר תמיכה ב-AA, הגדרת פרופיל כן תיישם AA במשחק.

ישנם מצבים (נדירים יותר) שהגדרת AA בפרופיל לא תשפיע על המשחק.

זה בדרך כלל מסתדר בעדכון דריבר או הגדרת ערך מתאים ל-AA compatibility

חשוב לציין שבהגדרת פרופיל קבוע- ה-AA מיושם על כל האובייקטים בתמונה,

ז"א בצורה וולגרית ופחות יעילה\פרקטית (עם זאת תקבל איכות תמונה מושלמת)

משחקים שונים בוחרים בדרכים משלהם ליישום AA, כל משחק לגופו. ז"א, בעזרת אלגוריטמים או החלטות קבועות מראש,

מיישמים AA רק היכן שיש באמת צורך. זה מתבטא בביצועים עדיפים ללא הבדל משמעותי שנראה לעיני המתבונן.

מסקנה - אם המשחק מאפשר לך לבחור AA, עדיף שתתן לו את השליטה.

* אני לא סגור על איך זה עובד אצל ATI, אבל אני יודע של- יש אופציה בלוח הבקרה הנקראת Enhance in-game AA Setting

אפשרות זאת בעצם סוגרת את הפינה הזאת בכך שהפעלת פרופיל קבוע ישפיע על המשחק, אבל יהיה מיושם בדרכו של המשחק עצמו,

(בתנאי שהמשחק מאפשר AA ואתה מגדיר אותו על כל ערך מלבד disabled / off)

(זה היה מעייף.... :beerchug: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...