מתלבט בין CROSSFIRE ל-SLI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין CROSSFIRE ל-SLI

xcalibur

Recommended Posts

אני הולך להחליף את המחשב שלי אחרי 7 שנים בערך

וחשבתי אם כבר אז כבר.

דיברתי עם כמה חבר'ה והדיעות מאוד חלוקות.

אחד חושב ש-CF עם שני 4870 יהיה הרבה יותר ממספיק.

מה שמוזר זה שהכרטיס הזה, שעובדתית חזק וזול יותר מ-260GTX,

נחות ממנו כשמדובר ב-SLI מול CF. לינק:

http://www.overclock3d.net/reviews.php?/gpu_displays/xfx_gtx_260_xxx_sli_performance/1

וזה בעצם מה שמונע ממני לקנות אותו כרגע.

מצד שני, היא שמכתיבה את השוק ולא ATI.

מתום עידן 3DFX הייתי מסור ל- והדבר היחידי שזכור לי מ-ATI

הוא שבזמנו היו להם בעיות תאימות קשות במשחקים (אני מודה שאני יחסית בור בעסק).

אתם חוששים שיש לי מה לחשוש לעבור צדדים או שזה נחלת ה-10 שנים לפני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) כבר חודשיים לא מכתיבה כלום.

ב) הכל עניין של סינרגייה. הסינרגייה בין הכרטיסים בSLI פשוט יותר טובה מאשר בין כרטיסים בCF. זאת כי ותיקה ומפותחת יותר מהCF. עוד ימים ספורים אמור לצאת לשוק הHD4870X2, שאמור להיות חזק מCF של שני 4870. חכה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב) הכל עניין של סינרגייה. הסינרגייה בין הכרטיסים בSLI פשוט יותר טובה מאשר בין כרטיסים בCF. זאת כי SLI טכנולוגיה ותיקה ומפותחת יותר מהCF. עוד ימים ספורים אמור לצאת לשוק הHD4870X2, שאמור להיות חזק מCF של שני 4870. חכה לו.

אני ממליץ לך לבדוק דברים, לפני שאתה זורק שטויות לאוויר,

ואם לא, אני אשמח אם תביא אסמכתא לטענה כבדה זו. (SLI יעיל יותר מ-CF)

אני אומר שדווקא ההפך, בצ'יפים של יש כל-מני באגים,

והניצול פחות טוב.

וכן, ה-4870 ב-CF עדיף משמעותית על ה-GTX260 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך להחליף את המחשב שלי אחרי 7 שנים בערך

וחשבתי אם כבר אז כבר.

דיברתי עם כמה חבר'ה והדיעות מאוד חלוקות.

אחד חושב ש-CF עם שני 4870 יהיה הרבה יותר ממספיק.

מה שמוזר זה שהכרטיס הזה, שעובדתית חזק וזול יותר מ-260GTX,

נחות ממנו כשמדובר ב-SLI מול CF. לינק:

http://www.overclock3d.net/reviews.php?/gpu_displays/xfx_gtx_260_xxx_sli_performance/1

וזה בעצם מה שמונע ממני לקנות אותו כרגע.

מצד שני, היא שמכתיבה את השוק ולא ATI.

מתום עידן 3DFX הייתי מסור ל- והדבר היחידי שזכור לי מ-ATI

הוא שבזמנו היו להם בעיות תאימות קשות במשחקים (אני מודה שאני יחסית בור בעסק).

אתם חוששים שיש לי מה לחשוש לעבור צדדים או שזה נחלת ה-10 שנים לפני?

רק תסביר לי איך הגעת למסקנה שCF של 4870 נחות מSLI של 260 ? ברוב הבנצ'ים ה4870CF עוקף את הSLI של ה260 והCOST PER FRAME זול ממנו משמעותית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב) הכל עניין של סינרגייה. הסינרגייה בין הכרטיסים בSLI פשוט יותר טובה מאשר בין כרטיסים בCF. זאת כי ותיקה ומפותחת יותר מהCF. עוד ימים ספורים אמור לצאת לשוק הHD4870X2, שאמור להיות חזק מCF של שני 4870. חכה לו.

קשה לי להאמין , הוא אמור להיות הכרטיס החזק באיזור בתור כרטיס בודר, אך לא יותר חזק מCF של שני HD4870.

בדרך כלל כרטיסים שהם בנויים מציפ כפול פחות חזקים ממערך.

ראה דוגמה את 9800GX2, שמערך של 9800GTX היה עדיף עליו.

אז אם אתה שואל את עצמך מה היתרון בכרטיסים מהסוג הזה, זה שאפשר לעשות מערך שלהם, ואז יש לך מערך QUAD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה4870X2 בא עם שני גיגה . לפי בנצ'ים אין הבדל משמעותי בין 4870X2 לCF . ה4870X2 זול יותר ולא מצריך לוח עם שני ערוצי PCIE X16/8 (מה שמוזיל את העסק).

לגבי ה9800GX2, היות והכרטיס הבודד היה כ"כ חם הם נאלצו להוריד את תדרי השעון שלו כשחיברו שניים יחדיו והנה לך כרטיס איטי יותר משני 9800GTX בSLI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-X2 שאמור לצאת עוד החודש,

הוא גם יתמוך ב-CF, אמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מעניין שמצאתי.

Consequently, the frequency will be the same 750 MHz. According to the TDP level, ATI radeon HD 4870 X2 will twice exceed its predecessors, 3870 X2, for creating a system with this accelerator will be required as minimum, 650- W power unit. But for Crossfire- system, recommended not less than 1 kW. Well and finally, associate reported that the release date of spartan is 12 August .

1KW בשביל CF???????????????

לא קצת הגזימו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצב הזה של עליית צריכת ההספק בכרטיסי מסך אני לא אתפלא אם יתחילו לצאת עם חיבור לתלת-פאזי במקום ה 6-פין .. :smile1:

ואז בכלל סיפור - אתם יודעים איזה סרט זה להזמין שקע כזה מחברת חשמל ?? מזל שיש לי קשרים שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...