נוקיה - 6500 או 6280 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוקיה - 6500 או 6280

sagi_10

Recommended Posts

שלום לכולם

אני הנוב הכי גדול בעולם בנושא פלאפוונים..

ולכן אני שואל אתכם - אני יכול לקבל כל אחד מהם בחינם 100% מאמא שלי שקיבלה סטוק שלהם...

איזה אחד לבחור ? על הנייר נראה שעדיף לבחור ב- 6500 אבל מה אתם אומרים ?

תודה זה חשוב חברה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע להגיד לך על 6500 אבל ה6280 פשוט גרוע!!

הפלסטיקה שלו על הפנים הוא כל הזמן מתפרק לי ולשאר המשפחה שלי ביד

וצריך ללכת לתקן אותו כל איזה חודש חודשיים

וזה לא רק הפסלטיקה בקיצור אני לא הייתי לוקח אותו שוב

פלאפון גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא יצא לי לראות תהודעות שלכם עד עכשיו אבל אני כבר יומים עם ה- 6500S ,ואני דיי מרוצה .

מלבד כמה באגים במערכת הכל דיי סבבה - המצלמה סבירה (בעיתית בחושך ) , נוח מבחינת מולטימדיה ,זמן דיי טוב , והמכשיר נראה מעולה לטעמי .

תודה על התגובות שלכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחידי שאני לא מבין איך מציעים לך פלאפון שכולו באג אחד גדול שלא משווקשים אותו יותר.

ויותר מזאת - הוציאו פלאפון אותו אחד כמו ה -6280 רק בגרסא "משופרת" שלמעשה היא גרסא מתוקנת מבאגים - ה- 6288 .

בכל אופן, ה- 6500 לא רואה אותו ממטר, חזק אש - יש אותו לאח של חברה שלי והוא המתחרה לפלאפון K660I שב-מ-ק-ר-ה יש לי אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחידי שאני לא מבין איך מציעים לך פלאפון שכולו באג אחד גדול שלא משווקשים אותו יותר.

ויותר מזאת - הוציאו פלאפון אותו אחד כמו ה -6280 רק בגרסא "משופרת" שלמעשה היא גרסא מתוקנת מבאגים - ה- 6288 .

בכל אופן, ה- 6500 לא רואה אותו ממטר, חזק אש - יש אותו לאח של חברה שלי והוא המתחרה לפלאפון K660I שב-מ-ק-ר-ה יש לי אותו :)

מי מציע לי מה ?

אמא שלי קיבלה איזה 6 קופסאות עם פלאפונים חדשים (לא חשוב איך... ::) ) והיא הציעה לי לקחת איזה שבא לי...

וה- 6288 גם לא מציאה... ראיתי אותו לפני יומים והו כמעט זהה ל- 6280

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...