חזרתי מאילת - חוויות+תתרחקו ממלון "דליה" - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי מאילת - חוויות+תתרחקו ממלון "דליה"

Demagh

Recommended Posts

היתי לאחרונה גם באילת, ב"אכסניית קורין", (מול המשביר, ממש במרכז העיר)

לא קיבלנו ארוחה בוקר, או כל ארוחה אחרת, לא היה שם בריכה,

אבל שילמנו משהו מצחיק כמו 60 שקל ליום.

היה מיטה, מזגן ומקרר, ויחס לא רע. מה נוער צריך יותר מיזה?

חסר באילת בריכות ומסעדות\קיוסקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, 730 שקל לבנאדם זה לא כזה זול כשאתה ממן את זה, זה אחד.

דבר שני, אני דיברתי עם המנהל מאוד יפה והסברתי לו בדיוק למה אני לא מביא את הכרטיסים של המגבות, עד שהוא התחיל לאיים שאני לא יוצא מאילת, ושהוא ישבור אותי. ת'מבין, יחס גורר יחס.

730 שקל?? לכמה לילות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מלונות? יש אחלה וילות (כן כן, וילות) להשכרה במחירים של כ- 100 (לכל אחד כמובן) ש"ח ללילה עם מזגן, מקרר גדול כמו בבית, מיטה זוגית לכל אחד, ארונות, וכו' וכו' וכו'.

תחפשו אנשים שמשכירים בפעם הבאה ולא תתקעו. יש אנשים משכירים במיוחד לתקופות קצרות של שבוע ואפילו פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי מאילת ביום חמישי

וגם אני מרוצה עד הגג

הייתי בהרודס (על חשבון ההורים כמובן)

איזה אוכל... איזה ים... איזה חדר...

פחחח אתה גנוב? זה כמו להשוואת בין שוויץ לאנגולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מלון נדיר באמת זה רויאל פארק.. חזרתי משם היום והוא היה שווה הרבה הרבה הרבה יותר מ150 שקל לאדם בלילה..

חדר 2 קומות,בריכה נדירה, אנשים סבבה לגמרי ולמרות שהמיקום טיפה מרוחק (קרוב לשדה תעופה) אפשר בכיף ללכת ברגל..

מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה גנוב אחלה מלון יחסית למחיר

הייתי שם לפני שנתיים והמלון קרוב לכל מה שרציתי

דווקא האלה בקבלה היו נחמדים אלינו כל הזמן ירדנו לשבת שם למנות חמות היה מצחיק שם

האוכל באמת לא כזה טוב שם עדיף לקנות מנות חמות בקיוסק ממול ככה לארוחת בוקר ואז השאר אתה הולך כבר מוצא משהו לאכול

מסכים איתך אחי !

הייתי שם לפני איזה 5 שנים (לפני גיוס) והיחס היה אחלה, קרוב לכל מה שהיינו צריכים ובקשר לאוכל - כשנוסעים לאילת אוכלים בחוץ - לא מנה חמה ! אבל כן, האוכל שם היה מעפן...

מתסכל אותי לשמוע שמלון שגרם לי ולחבריי חוויות טובות ומצחיקות (כמו האמבטיה המתפרקת בחדר) עכשיו הגיע למצב הזה.

מקווה שזהו מקרה חד פעמי - עד לסיפור הזה בחיים לא היה לי משהו רע להגיד על המלון הזה (חוץ מהאוכל והאמבטיה כמובן) אז נקווה שהעניין יטופל בהתאם ע"מ להחזיר להם את שמם הבינוני (אשר מצדיק את המחיר הזול עד מאוד שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...