חזרתי מאילת - חוויות+תתרחקו ממלון "דליה" - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי מאילת - חוויות+תתרחקו ממלון "דליה"

Demagh

Recommended Posts

לפני כמה שעות חזרתי מאילת, היה סבבה אעש!!

איימקס היה מסריח, סתם לילדים, אבל המסיבות, החוף והקניות היו כיף :)

חבל רק שלא יצא ללכת למקום הזה שמתחת למים, עם הדגים... (חוף האלמוגים משו כזה?)

מה שכן, המלון היה ממש חרא. מלון דליה - הכי עלוב שהייתי בחיים. זו פעם ראשונה שאני נוסע לחופשה על חשבוני, אז מחיר היווה פקטור חשוב, והמלון הזה זול, מכל הבחינות. אוכל מסריח, צריך לצאת מהמלון ולעשות סיבוב כדי להגיע בכלל למסעדה, ועוד אין שם מקום וצריך לחכות לאנשים שייצאו. בריכה מטר על מטר עם כסאות מאובקים. חדרים עם אמבטיה מתפרקת, אין מעלית, צריך לחכות בלובי שעות לשירות. אבל זה עוד כלום בהשווה לצעקות שהיו שם בגלל שכולה השארתי את הכרטיסים של המגבות של הבריכה אצל המציל בטעות. רצו לחייב אותי ב 60 שקל. זין. הזאתי בקבלה עוד ברוב חוצפתה קראה *לי* חוצפן, ואז התקשרה מולי לבעל המלון ואמרה לו שאני מסרב לשלם, והוא התחיל לאיים עלי בטלפון, אמר שישבור אותי. אתם מבינים, זה הגיע מבעלים של מלון. באותו רגע שלחתי את הערס צעצוע הזה להזדיין ויצאתי מהמלון, בלי לשלם, כמובן. במוצ"ש התקשרתי לישראכרט ואמרתי שלא יקבלו חיובים מהמלון. שיעשה מה שבא לו הבנזונה, ממני הוא לא מקבל יותר שקל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו רגע שלחתי את הערס צעצוע הזה להזדיין ויצאתי מהמלון, בלי לשלם, כמובן.

:lol:

אוקי עכשיו אני ידע לעוד איזה מלון לא להתקרב. גם אני והחברים שלי נפלנו על איזה מלון מטונף.

יש דירות שמשכירים, חבל שאני לא זוכר את השם של המקום הזה...אלו דירות שחבל על הזמן, או אפילו בית החייל וזה עולה גרושים פחות מ 100 שקל!

אבל מה זה כבר משנה, העיקר שנהנית :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע שהוא יכול לתבוע אותך אם הוא רוצה בגלל שלא שילמתה לו...

אבל בשביל 60 שקל לא נראה לי..

ואני לא יכול לתבוע אותו שהוא צעק עלי ואיים מול כל המלון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oh snap פעם הבאה אל תלך למלונות עלומי שם אלכס.

רגע אז כל הסצינה הזו בעצם קרתה ביום האחרון? מעניין, מה היה בשאר הימים?

נ.ב, עשיתי בשכל שהזמנתי מקום במלך שלמה :)

להשוואת את המלך שלמה למלון דליה (מה זה דליה? הבת של בעל המלון?) זה כמו להשוואת למבורגיני לסוסיטא D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה גנוב אחלה מלון יחסית למחיר

הייתי שם לפני שנתיים והמלון קרוב לכל מה שרציתי

דווקא האלה בקבלה היו נחמדים אלינו כל הזמן ירדנו לשבת שם למנות חמות היה מצחיק שם

האוכל באמת לא כזה טוב שם עדיף לקנות מנות חמות בקיוסק ממול ככה לארוחת בוקר ואז השאר אתה הולך כבר מוצא משהו לאכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שעות חזרתי מאילת, היה סבבה אעש!!

איימקס היה מסריח, סתם לילדים, אבל המסיבות, החוף והקניות היו כיף :)

חבל רק שלא יצא ללכת למקום הזה שמתחת למים, עם הדגים... (חוף האלמוגים משו כזה?)

מה שכן, [glow=red,2,300]המלון היה ממש חרא.[/glow] מלון דליה - הכי עלוב שהייתי בחיים. זו פעם ראשונה שאני נוסע לחופשה על חשבוני, אז מחיר היווה פקטור חשוב, [glow=GREEN,2,300]והמלון הזה זול, מכל הבחינות[/glow]. אוכל מסריח, צריך לצאת מהמלון ולעשות סיבוב כדי להגיע בכלל למסעדה, ועוד אין שם מקום וצריך לחכות לאנשים שייצאו. בריכה מטר על מטר עם כסאות מאובקים. חדרים עם אמבטיה מתפרקת, אין מעלית, צריך לחכות בלובי שעות לשירות. אבל זה עוד כלום בהשווה לצעקות שהיו שם בגלל שכולה השארתי את הכרטיסים של המגבות של הבריכה אצל המציל בטעות. רצו לחייב אותי ב 60 שקל[glow=red,2,300]. זין.[/glow] הזאתי בקבלה עוד ברוב חוצפתה קראה *לי* חוצפן, ואז התקשרה מולי לבעל המלון ואמרה לו שאני מסרב לשלם, והוא התחיל לאיים עלי בטלפון, אמר שישבור אותי. אתם מבינים, זה הגיע מבעלים של מלון. באותו רגע [glow=red,2,300]שלחתי את הערס צעצוע הזה להזדיין [/glow] ויצאתי מהמלון, בלי לשלם, כמובן. במוצ"ש התקשרתי לישראכרט ואמרתי שלא יקבלו חיובים מהמלון. שיעשה מה שבא לו הבנזונה, ממני הוא לא מקבל יותר שקל אחד.

[glow=green,2,300]1.מה אתה מצפה מחופשה בגרוש וחצי ?[/glow]

[glow=red,2,300]2. אני משתדל להתרחק בחופשות גם מאנשים כמוך ...[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=green,2,300]1.מה אתה מצפה מחופשה בגרוש וחצי ?[/glow]

[glow=red,2,300]2. אני משתדל להתרחק בחופשות גם מאנשים כמוך ...[/glow]

שמע, 730 שקל לבנאדם זה לא כזה זול כשאתה ממן את זה, זה אחד.

דבר שני, אני דיברתי עם המנהל מאוד יפה והסברתי לו בדיוק למה אני לא מביא את הכרטיסים של המגבות, עד שהוא התחיל לאיים שאני לא יוצא מאילת, ושהוא ישבור אותי. ת'מבין, יחס גורר יחס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, 730 שקל לבנאדם זה לא כזה זול כשאתה ממן את זה, זה אחד.

דבר שני, אני דיברתי עם המנהל מאוד יפה והסברתי לו בדיוק למה אני לא מביא את הכרטיסים של המגבות, עד שהוא התחיל לאיים שאני לא יוצא מאילת, ושהוא ישבור אותי. ת'מבין, יחס גורר יחס.

:lol: :lol: :lol:

ככה נשמע מנהל בית המלון?

אתה בטוח שלא דיברת עם אחד מבני אלפרון או אברג'יל....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...