חוצפה של קידום, קורס הכנה לפסיכומטרי "לך תצטיין" - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוצפה של קידום, קורס הכנה לפסיכומטרי "לך תצטיין"

1

Recommended Posts

הקורס הוא בחופש, ובחופש יש לי המון דברים לעשות על הראש, כמו לשפר את ה40 שלי במתמטיקהאני ב5 יחידות שנה הבאה י"ב, ככה שהקורס הזה תקוע באמצע ואני בטוח שלא יהיה לי סבלנות אליו.

דרך אגב עדיף מבחינת תוצאות לעשות אותו אחרי צב"א ואני גם יכול ללמוד בלי קורס, זה לא כזה ביג דיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עסקה טלפונית ניתנת לביטול תוך 14 יום.

אם תפנה לבית המשפט הוא כנראה ישלח אותך לפשרה ונדמה לי שלא תצטרך להוציא כסף אלא אם לא תגיעו לפשרה ותסימו בבית משפט(אם אני זוכר נכון כשבית משפט שולח לפשרה בתחילת המשפט לא צוריך לשלם אגרה, כדאי שתבדוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני תקבל 90 נק' בממוצע יותר

לא תוכל ללמוד בלי קורס

ספר לא מסביא את זה באותה מידה

לא כדאי לזלזל בפסיכומטרי

הוא לא הולך לשום מקום הוא יעזור לך יותר

מאשר הציון שיהיה לך במתמ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני תקבל 90 נק' בממוצע יותר

לא תוכל ללמוד בלי קורס

ספר לא מסביא את זה באותה מידה

לא כדאי לזלזל בפסיכומטרי

הוא לא הולך לשום מקום הוא יעזור לך יותר

מאשר הציון שיהיה לך במתמ

רוב האנשים שאני מכיר שעשו בלי קורס קיבלו יותר מחבריהם שעשו עם קורס והשקיעו חצי מהזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכסף....אין לך מה לעשות....

וותר על זה...

חוץ מזה אם אתה בונה על פסיכו ואוניברסיטאות... תתחיל להתרגל לעשיקת כסף... זה מה יש....

ובקשר לקורס... דבר מיותר לגמרי... אתה מבזבז זמן בזמן שכל הכיתה יושבת ופותרת משהו שפתרת כבר...

וכל ההסברים של המורה - לקוחים מהספר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרבה יותר קשה אחרי צבא

ורוב האנשים צריכים קורס

תמיד יהיה את האלה שלא למדו בכלל ומוציאים 800

אבל לשאר האנשים עדיך לקחת את הקורס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קמחי מציין, כי מתלונה שהגיעה למשרד התמ"ת עולה כי ניתן להזמין את הנופש גם באמצעות הטלפון, ובמקרים אלה מדובר בעסקת מכר מרחוק כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן.

עסקת מכר מרחוק זה הביטוי בחוק.

הממונה על הגנת הצרכן מציין, כי חוק הגנת הצרכן מעניק לצרכן זכות בלתי מותנית לבטל עסקת מכר מרחוק בתוך 14 יום, בכפוף לכך שבמקרה של שירותי נסיעה, חופש או בילוי המועד שנקבע למתן השירות אינו חל בתוך שבעה ימים, ושאינם ימי מנוחה ממועד עשיית העסקה. בעקבות ביטול כאמור ניתן לגבות דמי ביטול שלא יעלו על 5% ממחיר העסקה או 100 שקל, לפי הנמוך מביניהם בהתאם להוראות סעיף 14ה' לחוק.

סוף הפסקא מתייחס רק לשירותי נסיעה אני חושב, בכל אופן 5% זה סכום ביטול דיי קטן.

עו"ד יצחק קמחי מדגיש בפנייתו, כי בהתאם להוראות סעיף 36 לחוק הגנת הצרכן, לא ניתן להתנות על הוראות החוק וזכות הביטול היא זכות שלא ניתן לוותר עליה גם לא "בהסכמה".
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...