חבר שלי רוצה למכור לי את האקס-בוקס 360 ב-900 שקל אבל הבעיה שיש לה את טבעת המוות - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר שלי רוצה למכור לי את האקס-בוקס 360 ב-900 שקל אבל הבעיה שיש לה את טבעת המוות

Oxygen87

Recommended Posts

אני לא מבין,כתבתי כמה דברים שעוזרים למנוע טבעת בXBOX מהדגמים הראשונים שעוד לא היה צלעות משופרות וזה פשוט הפך לדיון VS של תקלות.

רציתי שחבר'ה כאן שאולי יש להם XBOX360 מהדגמים הראשונים יוכלו ליהיות קצת יותר מודעים למה ניהיה RROD ואיך אפשר למנוע אותו.

אני פועל לפי השיטה הכי טובה

יש לי תמונה של ביל גייטס בחדר שאני מדליק קטורת ומתפלל מולה 3 פעמים ביום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין,כתבתי כמה דברים שעוזרים למנוע טבעת בXBOX מהדגמים הראשונים שעוד לא היה צלעות קירור משופרות וזה פשוט הפך לדיון VS של תקלות.

רציתי שחבר'ה כאן שאולי יש להם XBOX360 מהדגמים הראשונים יוכלו ליהיות קצת יותר מודעים למה ניהיה RROD ואיך אפשר למנוע אותו.

פשוט אין נתונים קונקרטים שמה שאתה מציע לעשות עוזר בכלל, למעשה אני עושה בדיוק ההפך והקונסולה שלי מייצור יוני 2006 עדיין

עובדת פגז למרות שהיא על הצד ואני מכבה ומדליק אותה כל הזמן, הבעיה היחידה שלה היא הגומיה בכונן שנשחקה ולא תמיד

מצליחה לפתוח את המגש.

בקשר לתיקון Xclamp כבר הוכח ברוב הפורמים שהוא למעשה הורס את הקונסולה(על ידי הפעלת לחץ יתר על ה GPU וה CPU) ולא מתקן אותה

אתה למעשה גורם לנזק להלחמות BGA של הציפים.

גם מה שהסברת על ההתכווצויות והתרחבויות נכון חלקית, זה לא התופסנים של הקירור שמגיבים רע לשינויי טמפ' אלא ההלחמות

חסרות העופרת(מישהו אמר ROHS??) עצמם בבסיס של ה GPU שנסדקות ונהרסות.

למעשה התיקון היחידי שהוכח שעובד הוא לבצע Reballing לGPU וזה כבר מעבר ליכולת של רוב האנשים והמעבדות.

בקיצור עם ישנות יש הרבה עיניין של מזל, בחדשות עדיין לא נתקלתי בתקלה אבל אני מניח שתמיד יש פעם ראשונה.

כמו שכבר נאמר פאלקון זה השם של המעבד ב 65NM, הקירור אכן הוחלף לפני אבל זה לא אומר שיש דבר כזה פאלקון ב 90NM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אין נתונים קונקרטים שמה שאתה מציע לעשות עוזר בכלל, למעשה אני עושה בדיוק ההפך והקונסולה שלי מייצור יוני 2006 עדיין

עובדת פגז למרות שהיא על הצד ואני מכבה ומדליק אותה כל הזמן, הבעיה היחידה שלה היא הגומיה בכונן שנשחקה ולא תמיד

מצליחה לפתוח את המגש.

בקשר לתיקון Xclamp כבר הוכח ברוב הפורמים שהוא למעשה הורס את הקונסולה(על ידי הפעלת לחץ יתר על ה GPU וה CPU) ולא מתקן אותה

אתה למעשה גורם לנזק להלחמות BGA של הציפים.

גם מה שהסברת על ההתכווצויות והתרחבויות נכון חלקית, זה לא התופסנים של הקירור שמגיבים רע לשינויי טמפ' אלא ההלחמות

חסרות העופרת(מישהו אמר ROHS??) עצמם בבסיס של ה GPU שנסדקות ונהרסות.

למעשה התיקון היחידי שהוכח שעובד הוא לבצע Reballing לGPU וזה כבר מעבר ליכולת של רוב האנשים והמעבדות.

בקיצור עם ישנות יש הרבה עיניין של מזל, בחדשות עדיין לא נתקלתי בתקלה אבל אני מניח שתמיד יש פעם ראשונה.

כמו שכבר נאמר פאלקון זה השם של המעבד ב 65NM, הקירור אכן הוחלף לפני אבל זה לא אומר שיש דבר כזה פאלקון ב 90NM.

פאלקון זה לא ה65NM!!!!!

פאלקון זאת הגירסה המוקדמת ל65NM עם כניסת הHDMI.

היא עדיין מיוצרת בליטוגרפיה של 90NM.

יש בה את הקירור החדש אבל לא את המעבדים החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאלקון זה לא ה65NM!!!!!

נו בידיוק אני לא מבין מה הוא רוצה פאלקון זה הלוח והקירור החדש... אני יודע מה קניתי.

65NM זה צעד אחד אחריי זה.

אפילו שמעתי שבדגמים הראשונים עם הHDMI הם רק החליפו צלעות על אותו לוח ישן,והגרסא הראשונה שבא היה לוח פאלקון זה גרסאת הHALO3.

ובאמת אין דיווחים על בעיות מיוחדות בגרסא הזאת כבר יותר משנה ונקווה שלא יהיה למה אני קניתי את הגרסא הזאת :P (שזה עוד היה LIMITED EDTION)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאלקון זה לא ה65NM!!!!!

הנה אתגר, תביא קישור אחד שמאשר את מה שאתה אומר, פשוט לא תמצא.

פאלקון זה הלוח החדש עם CPU ב 65NM ו GPU ב 90NM.

אין פאלקון עם CPU ב 90NM.

מה שיש לך זה Zephyr שמגיע עם הקירור החדש וCPU עם GPU ב 90NM וכמובן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...