איך נינג'ה של ריידמקס?מחפש דומה עד 450 שח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נינג'ה של ריידמקס?מחפש דומה עד 450 שח

hwmenot

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי..אז איזה ספק אני יכול לקחת הכי זול ושיתאים לי?

(אם אפשר מKSP) קונה שם אולי..

www.ksp.co.il

אתה צריך ספק נורמלי, לא ספק זול !

יש לך מעבד וכרטיס מסך לא ממש חסכניים בחשמל, כונן קשיח צורב ואיזה שני מאוררים, לפחות 300W בחישוב גס.

קח את ה-VX450 שיחזיק לך בלי בעיה מערכת כמו שלך, ואז תתאים מארז שיתאים גם למפרט ולכרטיס מסך. נכון שהוא קצר יותר מה-4870 אבל עדיין..קח משהו נורמלי.

אין לך ברירה אלא להעלות תקציב או "תרד" ל-E7200 תעשה לו OC ואת ההפרש תשים במארז, אין לך ברירה..

עריכה:

quote author=hwmenot link=topic=351509.msg3037753#msg3037753 date=1217536166]

אממ,אולי במרדנית?באייבורי?

זה מרדנית..

www.mardanit.co.il

ואייבורי:

www.ivory.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בעיה לקחת Apex נחמד שעולה כ-160 ש"ח. בסה"כ משהו סביר צנוע ומספיק (לא איכותי ושקט במיוחד אבל סביר בסה"כ)

ואז לקחת משהו כמו ספק Seasonic S500 שאם אני לא טעוה ראיתי ב-Foxpc בכ-330 ש"ח

אבל אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה. גם לרצות משהו יפה עם אורות וכו',גם שיהיה איכותי וגם ספק שיחזיק הכל כמו שצריך והכל הכל בתקציב קטן יחסית של 450 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דור: האפקס אני חושב יהיה לו צפוף לא? התכוונת לזה?

http://www.p-see.co.il/product.asp?productid=463

אם לזה הכוונה הוא לדעתי המארז האיכותי ביותר לתקציב של עד 180 שקל. הוא איכותי, יפה , פרקטי ועם שני מאוררי 120.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן הצעתי אותו.

צפוף הוא לא יהיה,לא בהשוואה למארזים רגילים בכל אופן. הוא Midi Tower סטנדרטי ויתאים בלי בעיה ל-4850.

שוב,זה לא המארז הכי טוב בעולם אבל יש לנו פה בעיה של תקציב לעומת דרישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ החלטתי לקחת את הספק שהמלצת עליו...

FSP 450PNR הכי זול...ואם אתה אומר שהוא טוב ,אני סומך עליך.

בכל אופן אני כנראה אוסיף עוד הרדיסק...

זאת אומרת:

2 הרדיסקים SATA 500 גיגה

צורב DVD

4850

E8400

DDRII 2 גי'גה 800.

אז הספק עדיין יהיה טוב?

בנוגע למארז,המלצת על Raidmax O2,השאלה אם חוץ מהמאוורר הענק שלו ,הוא יהיה מספיק קריר...

http://tms.co.il/product/4935

חשבתי להוסיף לו איזה לד כחול וזהו..במקום הנינג'ה שיוצא יקר ולא שווה(כמו שאמרת..)

ו..אם הDVD שלי לבן,יש איזה מכסה לשים עליו שיהיה שחור או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת איך הנינגה אז בוא אני יענה לך:לי יש את הנינג'ה בצבע שחור

מארז די נחמד ויפה אבל הדלת מלמעלה תופסת לי הרבה אבק ואז אני מנקה אותו עם היד וזה עושה סימנים(שאותם אני מנקה שיש לי כוח עם סנוקליר),בקשר לשקט לי אין כ"כ שקט לא יודע אם זה בגלל המארז או המאווררים שיש לי,אבל זה לא שהרעש מפריע לי לישון בלילה(המחשב הקודם שלי היה רועש פי 2 מזה)

ואין לו גם כ"כ הרבה מקומות שבהם אפשר להשים מאווררים(כעיקרון הוא בא עם 2 אחד על הדלת השקופה ועוד אחד מאחורה שמוציא)

ועוד חיסרון קטן שלו הUSB הקדמיים ממוקמים ממש בתחתית שלו ככה שבהתחלה אתה צריך להתכופף כדי לחבר משהו אבל אני כבר התרגלתי אז אני רק שולח את היד ומצליח לחבר

הסטיגה 2 גם יפה והם עולים בערך אותו דבר,בכל מקרה אני לא יודע מה ההבדל ביניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...