בעיה עם 75 הרץ ורזולוציה גבוהה. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם 75 הרץ ורזולוציה גבוהה.

LeXosaar

Recommended Posts

שלום, יש לי מסך של .

הדגם הוא X223w.

קניתי אותו לא מזמן, אפשר להגיד שהוא דיי חדש...

אבל שמתי לב מההתחלה שקניתי אותו שיש לי הבהובים כל דברים שהם כהים... וזה מציק, בהתחלה לא ייחסתי לזה חשיבות, אבל עכשיו זה התחיל לעצבן, זה לא החריף או משהו כזה, פשוט התחיל לעצבן...

שאלתי חבר הוא אמר לי אולי לנסות להרים את ההרץ ל-75, ההרץ שלי עומד כיום על 60.

ברגע שהרמתי אותו ל-70 ההבהובים נעלמו לי אבל אני לא יכול להשתמש ברזולוציה שאני רוצה...

יש לי כרטיס מסך READON 9600, המסך הוא מסך רחב, הוא לא מסך רחב רגיל, הוא לא 16:9 הוא 16:10, והרזולוציה המקסימלית שלו היא 1680 על 1050 אבל אני לא יכול להשתמש בה אם אני שם את ההרץ על 75...

אני משתמש במצב של "כפיה" דרך ההגדרות של הכרטיס הגרפי שלי, יש שם אפשרות כזו. וכתוב שהמסך תומך בעד 75 הרץ.

מה לעשות כדי להעלים את ההבהובים האלו? זה משגע אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי על המסך הזה ובאמת יש הבהובים בו כי הוא מחובר דרך חיבור VGA, במידה ויש לך גם חיבור DVI עדיף שתחבר אותו..

במידה ואין, אז רצוי שתוריד רזולוציה אם בכוונתך להעלים את הריצודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי על המסך הזה ובאמת יש הבהובים בו כי הוא מחובר דרך חיבור VGA, במידה ויש לך גם חיבור DVI עדיף שתחבר אותו..

במידה ואין, אז רצוי שתוריד רזולוציה אם בכוונתך להעלים את הריצודים.

באמת קיבלתי עם הכרטיס הגרפי שלי שקניתי אותו ממיר כזה מחיבור לבן כזה לחיבור של המסך, על זה אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LCD לא עובד בהרצים, לכן המספר לא משפיע, אבל חשוב שהוא יהיה על 60

אוקי, שמתי אותו על 60, והחלפתי לו את החיבור לחיבור הלבן עם הממיר הזה שקיבלתי עם הרטיסמסך, אבל עכשיו אני רואה את הכול בגוון ירוק:S

ואני לא רואה איך לסדר את זה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שהחיבורים יושבים טוב

איזה ממיר? תביא תמונה או שם

מממממ אני אבדוק שוב, וזה לא "ממיר" זה מין דבר קטן כזה עם פלסטיק שקוף שבצד אחד יש את החיבור הלבן שהוא מתחבר לכרטיס מסך, ויש עוד חיבור כחול שממנו שאני מחבר את הכבל של המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...