מישהו פה מחובר לאינטרנט של סלקום ויכול לבדוק משהו ? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה מחובר לאינטרנט של סלקום ויכול לבדוק משהו ?

גילST

Recommended Posts

סלקום לא חוסמים P2P. אני מחובר לסלקום כבר מעל שנה וחצי ומנצל כמעט עד תום כל חודש את חבילת הגלישה בסך 12G.

בהתחלה אכן היתה בעיית low id ובעיית פתיחת פורטים אך שיחה עם השרות שלהם תיקנה את המצב: נדרשה הגדרה שונה

של החיבור אצלי ואצלהם ואני מקבל עכשיו כתובת אמיתית. הם נותנים זאת למי שמבקש ללא תוספת תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתהיו מעודכנים : המידע שאני נותן עכשיו עדכני ללפני שנה באורנג', אבל כנראה זהה בכל החברות...

החיבור לאינטרנט סלולרי עובר דרך NAT כלומר כתובות פנימיות, ניתן לקבל כתובת חיצונית אם לוחצים עליהם, ואם אתם לקוחות שישתלם להם לתת לכם כתובת חיצונית (עולה להם יותר)

בעתיד המצב ישתנה ולכולם יהיה כתובות חיצוניות...

החבילה הבלתי מוגבלת של מוגבלת לכ10-15GIGA, כלומר, מעבר לזה, תסתכנו בניתוק/האטה במהירות/תשלום נוסף, תקראו טוב את האותיות הקטנות בחוזה.

לא יודע, אם חיבור הINTERNET הלא הWAP של החברות, חסום מבחינת P2P, אבל כל עוד הוא יעבוד דרך הNAT הוא בטוח יהיה חסום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתהיו מעודכנים : המידע שאני נותן עכשיו עדכני ללפני שנה באורנג', אבל כנראה זהה בכל החברות...

החיבור לאינטרנט סלולרי עובר דרך NAT כלומר כתובות פנימיות, ניתן לקבל כתובת חיצונית אם לוחצים עליהם, ואם אתם לקוחות שישתלם להם לתת לכם כתובת חיצונית (עולה להם יותר)

בעתיד המצב ישתנה ולכולם יהיה כתובות חיצוניות...

החבילה הבלתי מוגבלת של סלקום מוגבלת לכ10-15GIGA, כלומר, מעבר לזה, תסתכנו בניתוק/האטה במהירות/תשלום נוסף, תקראו טוב את האותיות הקטנות בחוזה.

לא יודע, אם חיבור הINTERNET הלא הWAP של החברות, חסום מבחינת P2P, אבל כל עוד הוא יעבוד דרך הNAT הוא בטוח יהיה חסום.

באורנג' באמת מקבלים כתובת IP שלהם ולא כתובת אמיתית ועדיין המצב מבחינת P2P יותר טוב מאשר בסלקום.. הצלחתי להגיע לקצב הורדה סביר בביטורנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

היי :jump:

אז ככה לידיעתכם אני גולשת במודם הסלולארי של אותו אחד ה"מדורב" ולאחר שפניתי לשירות לקוחות לגביי זה שהינטרנט שלי קצת איטי הם בלי לשאול שאלות פתחו לי את אפשרות הגלישה מגלישה ברשת שלהם לגלישה עם אי פי אמיתי (ועל כך נאמר כי לא כל אחד מקבל את זה(שטויות))לגביי החסימה אני עדיין ממתינה לתשובה בנושא אבל נאמר לי כי אין שום חסימה(בבדיקה) בנוסף מבחינת הקצב הורדה מאימיול אני מורידה ב42 אגב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד שמדובר במשתמש חדש באתר, שישר מחמיא לשירות של .

ועוד יותר מוזר שהמשתמש הזה מקפיץ הודעה בת 4 חודשים.

כתובת IP קבועה הייתה קיימת מאז ומעולם אצל כל ספקי הסלולר, אבל הם לא היו נותנים את זה בזמנו לכל אחד.

אבל מאחר שכל ספקי הסלולר קיבלו רישיון לISP, אז הסיפור יכול להשתנות בקלות.

דרך אגב, 42KB זה איטי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...