איזה ויסטה משתלם לרכוש? - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ויסטה משתלם לרכוש?

BeN-T

Recommended Posts

תודה. החראה מהירה גם לך. לא אוכל מקולקל ולא בטיח. יש לי ע צ י ר ו ת. הויסטה לא רצה כמו סייח ערבי אציל אלא כמו סוס עבודה עיוור (תכניס ללקסיקון/לציטוטים שלך מילים נוספות...). תכלס לא 32 ולא 64 מצטער שלגמתי מכוס השייכר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ככל הידוע לי, DUAL CHANNEL זה עניין של הלוח ויעבוד בלי שום קשר למערכת הפעלה.

וגם אם המערכת הפעלה תנצל רק 3GB זה עדיף על 2.

בקשר 64BIT דווקא שמעתי שהוא לא ממש מוצלח ועדיף 64.

הויסטה הוא כיום בשל ונותן שלל יתרונות שלא קיימים בXP.

הוסיטה מטיס זמני טעינה של תוכנות ומשחקים בזה שהוא טוען מראש לזיכרון דברים שאתה מפעיל הרבה, והוא עושה זאת בלי שתרגיש ומפנה מיד אם תטען משהו אחר.

ועוד שלל יתרונות שווים.

בקיצור, עם מחשב חדש ו4GB הויסטה סופר כדאי. :xyxthumbs:

נתעלם מכל הספאם. DUAL CHANNEL צריך תמיכה בלוח ושמו כן הוא DUAL - הוא מפעיל 2 סטיקים (ומכפלותיהם) בתיאום

להעלאת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חבל על הכסף?(שאפשר להשקיע אותו בחומרה :bash:)

תאמין לי אני לא מבין את זה לקנות במחיר יותר גבוה מהרבה מעבדים/כרטיסי מסך...

אם יש לך אקס תשאר איתה אם לא יש מגוון של מערכות הפעלה שלא עולת כסף והיום עם וירטואציה אפשר להריץ את כל התוכנות/משחקים של וינדוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חבל על הכסף?(שאפשר להשקיע אותו בחומרה :bash:)

תאמין לי אני לא מבין את זה לקנות במחיר יותר גבוה מהרבה מעבדים/כרטיסי מסך...

אם יש לך אקס תשאר איתה אם לא יש מגוון של מערכות הפעלה שלא עולת כסף והיום עם וירטואציה אפשר להריץ את כל התוכנות/משחקים של וינדוס...

ואיך תעשה וירטואציה ...עדיין יש צורך ב מערכת הפעלה של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קנית בעבר מחשב עם ווינדווס, ולא קיבלת את הדיסק והמספר יחד עם המחשב, זה לא בסדר. זו התקנה פיראטית.

אם אתה לא קונה מערכת הפעלה, לא יהיה לך מה לעשות עם המחשב (יש לינוקס, אבל זה נושא לפורום אחר).

לקנות גרסא חוקית זאת טעות

יש לי גרסא חוקית של שאני לא משתמש בה בגלל שכל שינוי זניח שאני עושה בביוס או בחומרה מביא למצב שהמערכת הפעלה דורשת הפעלה מחדש

יענו ACTIVITATION וצריך לעבור את כל הבלבול מוח מחדש של התקשרות לשרות הלקוחות בגרמנייה(כן כן גרמנייה - למה אין לי מושג ,ככה מיקרוסופט החליטו ) ושיחה עם ערבים שאי אפשר להבין את העברית שהם מדברים בגלל המבטא המגוחך שלהם ובנוסף לכל צריך גם למסור בעל פה ואחר כך לקבל קודים מספריים בני עשרות מספרים .

זהו תהליך מתיש מעצבן ואם זה קורה בסוף שבוע ואתה לדוגמא צריך להגיש עבודה , אז אין לך עם מי לדבר ופשוט אכלת אותה .

מי שרוצה מערכת הפעלה חוקית של בחצי מחיר , מוזמן לפנות אליי מפני שהיא סתם שוכבת אצלי ומעלה אבק .

אין שום סיכוי שבעולם שאני אקנה שוב פעם מערכת הפעלה מבית או שום תוכנה אחרת שדורשת הפעלה מרחוק .

זאת פשוט ענישה ואפליה לרעה של דווקא הלקוחות הישרים שקנו תוכנה במיטב כספם ומצאו את עצמם אוכלים אותה בגדול .

זאת אולי הטעות הכי טיפשית שעשיתי עד עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות גרסא חוקית זאת טעות

יש לי גרסא חוקית של שאני לא משתמש בה בגלל שכל שינוי זניח שאני עושה בביוס או בחומרה מביא למצב שהמערכת הפעלה דורשת הפעלה מחדש

יענו ACTIVITATION וצריך לעבור את כל הבלבול מוח מחדש של התקשרות לשרות הלקוחות בגרמנייה(כן כן גרמנייה - למה אין לי מושג ,ככה מיקרוסופט החליטו ) ושיחה עם ערבים שאי אפשר להבין את העברית שהם מדברים בגלל המבטא המגוחך שלהם ובנוסף לכל צריך גם למסור בעל פה ואחר כך לקבל קודים מספריים בני עשרות מספרים .

זהו תהליך מתיש מעצבן ואם זה קורה בסוף שבוע ואתה לדוגמא צריך להגיש עבודה , אז אין לך עם מי לדבר ופשוט אכלת אותה .

מי שרוצה מערכת הפעלה חוקית של בחצי מחיר , מוזמן לפנות אליי מפני שהיא סתם שוכבת אצלי ומעלה אבק .

אין שום סיכוי שבעולם שאני אקנה שוב פעם מערכת הפעלה מבית או שום תוכנה אחרת שדורשת הפעלה מרחוק .

זאת פשוט ענישה ואפליה לרעה של דווקא הלקוחות הישרים שקנו תוכנה במיטב כספם ומצאו את עצמם אוכלים אותה בגדול .

זאת אולי הטעות הכי טיפשית שעשיתי עד עכשיו

למה כל שבוע יש לך חסד של חודש לפני שאתה צריך אקטיווציה ...זה שטות מה שאתה אומר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטט בענק אבל ! מלא באגים

אולי תפרט לפני שאתה זורק לאויר "באגים".

מעבר לתאימות לדרייברים ישנים של ציוד היקפי בעיקר, רוב הדברים נתמכים.

חוצמיזה שאפשר לבדוק תאימות של הייצרנים לגרסת 64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפרט לפני שאתה זורק לאויר "באגים".

מעבר לתאימות לדרייברים ישנים של ציוד היקפי בעיקר, רוב הדברים נתמכים.

חוצמיזה שאפשר לבדוק תאימות של הייצרנים לגרסת 64 ביט.

אוקי בוא נפרט:

הבעיה הראשונה שהיתה לי עם הויסטה היא קריסת מסכים כחולים עקב דרייבר של REALTEK

שנזכרו רק לאחר חודש להוציא תיקון לבאג

בעיה שניה עם הצורב שהוא לא צרב למרות שהוא צורב בין החדישים והטובים בשוק הלו הוא pioneer dvr-215d

ובכללי מלא תוכנות לא מותאמות ובויסטה וביעקר ב64 ביט הוא רגיש מאד לתוכנות לא מתאימות ל 64 והרבה פעמים זורק אותך לבלו סקרין

כל פעם אני עובר על windbg ומוצא את הפיתרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי בוא נפרט:

הבעיה הראשונה שהיתה לי עם הויסטה היא קריסת מסכים כחולים עקב דרייבר של REALTEK

שנזכרו רק לאחר חודש להוציא תיקון לבאג

לא היה לי בעיה איתם? נניח... אבל זה תוקן עכשיו.

בעיה שניה עם הצורב שהוא לא צרב למרות שהוא צורב בין החדישים והטובים בשוק הלו הוא pioneer dvr-215d

פיוניר וסוני ידועים כצורבים בעייתיים, לי זה הסתדר איתם לאחר עידכון קושחה, אבל ברוב המקרים ויסטה עובדת נהדר עם יצרנים אחרים.ובכללי מלא תוכנות לא מותאמות ובויסטה וביעקר ב64 ביט הוא רגיש מאד לתוכנות לא מתאימות ל 64 והרבה פעמים זורק אותך לבלו סקרין

כל פעם אני עובר על windbg ומוצא את הפיתרון

שוב, באיזה תוכנות מדובר? WOW64 עושה דווקא עבודה מצויינת עם תוכנות 32 ביט.

מסכים כחולים בויסטה קיבלתי רק בגלל דרייבר לא תקין בעיקר של כרטיסי מסך, עדיין לא בכמות כמו ב-.

ולא דיברנו על אבטחה טובה יותר בכמה רמות מאשר המחוררת ברמת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...