איזה ויסטה משתלם לרכוש? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ויסטה משתלם לרכוש?

BeN-T

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ככל הידוע לי, DUAL CHANNEL זה עניין של הלוח ויעבוד בלי שום קשר למערכת הפעלה.

וגם אם המערכת הפעלה תנצל רק 3GB זה עדיף על 2.

בקשר 64BIT דווקא שמעתי שהוא לא ממש מוצלח ועדיף 64.

הויסטה הוא כיום בשל ונותן שלל יתרונות שלא קיימים בXP.

הוסיטה מטיס זמני טעינה של תוכנות ומשחקים בזה שהוא טוען מראש לזיכרון דברים שאתה מפעיל הרבה, והוא עושה זאת בלי שתרגיש ומפנה מיד אם תטען משהו אחר.

ועוד שלל יתרונות שווים.

בקיצור, עם מחשב חדש ו4GB הויסטה סופר כדאי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש מפרט דומה...מעבד E8500 כרטיס מסך 4870 ו4 ג'יגה זכרון

וסטה 64 ביט יהיה טוב יותר מאקס פי 64 ביט? כי שמעתי שויסטה לוקחת ים מהמחשב...ויש לה מלא באגים...גם אני עם כאבי ראש בנושא של המערכת הפעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש מפרט דומה...מעבד E8500 כרטיס מסך 4870 ו4 ג'יגה זכרון

וסטה 64 ביט יהיה טוב יותר מאקס פי 64 ביט? כי שמעתי שויסטה לוקחת ים מהמחשב...ויש לה מלא באגים...גם אני עם כאבי ראש בנושא של המערכת הפעלה

די... חלאס!... מספיק כבר! :s07:

*ויסטה מערכת גרועה, בגלל שויסטה גרועה אני מוצא את הקבצים שלי יותר מהר.

*האבטחה בויסטה כל כך גרועה שפעם אחת שכחתי להפעיל את האנטי וירוס חודש שלם, באסה... וירוס אחד אפילו לא הופיע.

*ויסטה מנצלת את כל המשאבים של המחשב! כתוצאה מכך תוכנות נפתחות לי מהר יותר.

*64 ביט סתם עדיף 32 ביט, מה רע ב-3.5 ג'יגה , אז זרקתי סתם כסף לפח על עוד 500MB.

"אחי... מה זאת היתה ויסטה? וואו לא ידעתי שהמערכת כזאת מגניבה."

http://www.mojaveexperiment.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP 64 זה דרק ...אין דריוורם כלל

32 באמת עושה את העובד ...גם עם זה על מחיר זיכרון ..האבדלים בינהם ...הם אחוזים בודדים ולא תמיד לטובת 64 BIT

קיום יש יותר דריוורים ל 32 ולרובו מקיף גם חומרה לא הכי חדשה ...מנסיון .

או XP 32 שהוא מעולה והוא עדיין בועט

אבל עם זה מחשב חדש ...עדיך כבר את PREMIUM שהוא מצויין ומספיק לכל השימושים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלה בלה בלה... איכססססה... באגים אמבות וטחורים רק מהעצבים של המערכת המפגרת הזאת. הישאר נו באקס פי עוד שנה שנתיים עד שויסטה תיהיה בהריון מחוץ לרחם ותיוולד מערכת לא מונגולואידית כמו זו הקיימת. הכרומוזומים צריכים להתאים בול למשתמש ולא הגאנים יהפכו למוטאציות של יוצריי מערכות הפעלה הרודפים אחרי האגו שלהם ולא אחר הנוחות של המשתמשים. הישאר באקס פי גם עם מחשב מפלצתי כמו שלך (ושלי) חבל על חלומות שיהפכו לסיוטים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלה בלה בלה... איכססססה... באגים אמבות וטחורים רק מהעצבים של המערכת המפגרת הזאת. הישאר נו באקס פי עוד שנה שנתיים עד שויסטה תיהיה בהריון מחוץ לרחם ותיוולד מערכת לא מונגולואידית כמו זו הקיימת. הכרומוזומים צריכים להתאים בול למשתמש ולא הגאנים יהפכו למוטאציות של יוצריי מערכות הפעלה הרודפים אחרי האגו שלהם ולא אחר הנוחות של המשתמשים. הישאר באקס פי גם עם מחשב מפלצתי כמו שלך (ושלי) חבל על חלומות שיהפכו לסיוטים!!!

פשש... כמה חוכמה יש בתגובה שלך, לפחות תביא נימוקים ועובדות לפראסה שכתבת. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלונות לבנים (במקום כחולים) לרוב. הויסטה לא מבינה פורמט דיסק דיוידי מוקלט בפורמט פלוס בדיסק רב פעמי מוקלט מהטלוויזיה. באקס פי זו חגיגה לנפש. העברית מכוערת לאללה (האנגלית עוד סבירה) שניים שלוש תוכנות לאחר כמה דקות המסך מתחיל להבהב ולכתוב ולקפוץ בג'יבריש על מסך לבן חולני, המחשב קופא על שמריו ועל כל לחיצה מגיב בג'יבריש והיבהובים. הזמן של העברת קבצים מדיסק למחשב איטי בצורה מ ג ע י ל ה. מליון שאלות ואישורים מיותרים בטרם פעולה הכי פשוטה. זוהי מערכת עם באגים ופועלת באיטיות מזוויעה. יש לי מחשב חדיש. 8400 כפול ליבה זיכרון 4 עם תזמון פיצוץ ועוד ועוד. בקיצור חבל על המאמץ לעבור למערכת כ ב ד ה לאללה ומיותרת למשתמש הבייתי הממוצע. הס מלהזכיר שהסורק והמצלמה הפכו לגוויות בויסטה. כמובן שביצעתי בדיקות זיכרון טמפ' מעבד מאווררים והרצת שעות וכו, הכול תקין. לא שיכנעתי אותך ... אל תעלה לגג ואל תקפוץ! זה כ י ש ל ו ן. אני עצרתי על הסף... :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציר:

בלה בלה בלה... איכססססה... אמבות טחורים עצבים מפגרת הריון רחם מונגולואידית כרומוזומים מוטאציות אגו מפלצתי סיוטים!!!

מכוערת חולני מ ג ע י ל ה מזוויעה גוויות כ י ש ל ו ן. אני עצרתי על הסף...

אצלי הויסטה 64 עבדה טוב מההתחלה וממשיכה לעבוד מעולה.

וכך גם אצל הרוב המוחלט של האנשים.

אני מצטער שאתה מקיא את נשמתך.

אולי פעם הבאה אל תאכל אוכל מקולקל.

החלמה מהירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...