כתבה חשובה לבעלי רכב! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה חשובה לבעלי רכב!

Born2Kill

Recommended Posts

פ"ת היא באמת דוגמה לא טובה, כי התחבורה הציבורית ממנה לת"א יחסית נוחה (כשתהיה רכבת קלה אז בכלל).

יותר בעייתיות ערים קצת יותר רחוקות ולא גדולות. נניח, מה יעשה מי שגר ביבנה ועובד בתל אביב?

הפתרון, כמובן, הוא (בנוסף לתחבורה ציבורית טובה) חניוני "חנה וסע" - חניון מחוץ לעיר, שלידו יש מסוף אוטובוסים (או תחנת רכבת) למרכז העיר. זה עובד יפה מאוד במדינות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אה...

ניסית פעם ליישם את מה שאתה ככה בקלות זורק בוקר וערב?

אני לא צריך, כי אני גר באיזור חדרה ועובד בהרצליה,

אבל אני נוסעה בתחבורה ציבורית, אפילו שאפשר לקחת ליסינג(יקר מאוד ולא משתלם לי) ומסתדר עם האילוצים הקיימים ולא בוכה.

בנוסף, תחשוב שהחוק הזה יפחית את עומסי התנועה שיש בין פ"ת לת"א,

כך תוכל להגיע בצורה מהירה יותר בתחבורה ציבורית מפ"ת לת"א, למרות

האגרה הקיימת על כניסה לעיר עם .

פ"ת היא באמת דוגמה לא טובה, כי התחבורה הציבורית ממנה לת"א יחסית נוחה (כשתהיה רכבת קלה אז בכלל).

יותר בעייתיות ערים קצת יותר רחוקות ולא גדולות. נניח, מה יעשה מי שגר ביבנה ועובד בתל אביב?

הפתרון, כמובן, הוא (בנוסף לתחבורה ציבורית טובה) חניוני "חנה וסע" - חניון מחוץ לעיר, שלידו יש מסוף אוטובוסים (או תחנת רכבת) למרכז העיר. זה עובד יפה מאוד במדינות אחרות.

גם ביבנה יש תחנת רכבת, בראשון, ברחובות קיימות תחנות רכבת גם כן, בלוד יש אפילו שתיים.

חולון, בת-ים, גבעתיים, רמת-גן נגישות ע"י תחבורה עירונית של אגד ודן.

ככה שמי שצריך להגיע לעבודה בת"א וגר ביבנה, יגיע לתחנת הרכבת בעירו

וייסע בתחבורה ציבורית לפי הלו"ז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולון, בת-ים, גבעתיים, רמת-גן נגישות ע"י תחבורה עירונית של אגד ודן.

אם שני אוטובוסים לרוב כדי להגיע למעוז חפצך מחולון לת"א נחשב אצלך סביר אז מה אני אגיד לך.

בקיצור, been there done that, ואני לא שש לחזור לשעה עד שעה וחצי של נסיעה מעצבנת באוטובוס כדי להגיע לת"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון כשלעצמו לא רע בכלל

באמת שכבר נמאס לי לעמוד בפקקים בדרך הביתה בגלל מליון אנשים שחוסמים לי את האיילון

אני רק לא רוצה לחשוב מה זה יעשה למחירי השכירות בת"א

מה שכן, צריך פה רכבת תחתית ומיד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...