שאלה לגבי modu82+ 525W - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי modu82+ 525W

BeautyWave

Recommended Posts

שלום לכולם

בשעה טובה סיימתי להרכיב את המחשב החדש שלי (מפרט מלא בפרופיל), שקט היה אחד מהדברים החשובים ביותר עבורי (וכן אני יודע שה - 4870 לא שקט במיוחד אבל צריך להתפשר בחיים), ע"פ המלצות וביקורות הלכתי על ה- modu82+ 525W.

הבעיה שלי עם הספק היא שברגע שאני מדליק את המחשב ישנו זימזום חשמלי מעצבן, הזימזום אינו חזק במיוחד ואינו נשמע ממרחק של יותר מ- 30 ס"מ +- אבל הוא די מטריד. הזימזום אינו נובע מהמאוורר (עצרתי אותו) ואינו נובע מהמארז (שחררתי את הספק מהמארז), אני בטוח שהוא נובע מהספק עצמו.

השאלה שלי אם זה תקין או שהספק מקולקל? והאם יש מישהו עם modu82+ שיכול להגיד לי אם הבעיה מופיעה גם אצלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שמדובר בכרטיס מסך שלך- ל4870 יש רצון בלתי מוסבר להעלות לשנייה או שתיים את המאוורר למהירות מאוד גבוהה שהמחשב עולה (לא משהו שהייתי שם) והרעש בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שמדובר בכרטיס מסך שלך- ל4870 יש רצון בלתי מוסבר להעלות לשנייה או שתיים את המאוורר למהירות מאוד גבוהה שהמחשב עולה (לא משהו שהייתי שם) והרעש בהתאם.

נתקלתי בתופעה כשניסיתי למצוא את הרעש, הבהיל אותי פעם ראשונה (הראש שלי היה צמוד לכרטיס ;D ) . זה לא הרעש שאני מדבר עליו.

יש לי את אותו הדגם בדיוק ואין שום זמזום

זה לא זימזום זה כמו הרעש ששומעים בעמודי מתח גבוה, שומעים את זה דרך פתח האיוורור האחורי ממש טוב כשמתקרבים אליו (את אגב המאוורר אני לא שומע בכלל).

אני מכיר את הבעיה לחבר שלי יש את הספק הזה זה לא כזה נורא שזה לא ידאיג אותך כך הוא עובד

אם זה המצב אז אני לא מבין איך הוא זכה לכאילו ביקורות טובות, אני בטוח שמישהו שהוא פנאטי בקשר לשקט בטוח לא יקבל את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

החזר את הספק לחנות ממנה הוא נרכש לשם בחינה אצלנו תוך ציון מדוייק של הבעייה.

מבטיח תשובה בתום יום אחד, ואם אכן הספק רועש, נדאג שתקבל מייד ספק חדש מהחנות בה הוא נרכש.

רק שאלה קטנה לי על מנת שנוכל לבחון נכון את הספק.

האם הספק מתחיל להרעיש מייד ברגע ההפעלה, או לאחר מספר דקות של עבודה והתחממות המארז.

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק יוחזר בהקדם האפשרי, אני אחזור כשיהיו עידכונים (בתקווה טובים).

אני מקווה שאני לא נשמע (נקרא למעשה :)) כמו איזה טוקבקיסט בתשלום, אבל אני חייב לתת לצביקה ח"ח נוסף על השירות, מי יתן ויקומו לו חקיינים רבים ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...