בעיה בעליית במחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בעליית במחשב

RDS

Recommended Posts

לא מזמן, עבדתי על המחשב, ולפתע הופיע לי מסך כחול.. עשיתי הפעלה מחשב, והופיעה לי הודעת DISK FAILURE, אז ניתקתי את כבל החשמל והסטה מהדיסק קשיח, והפעלתי מחדש, ואז הופיעה לי הודעה חדשה, שהקובץ הבא לא קיים או לא תקין: windows\system32\config\system

יש לכם פיתרון לבעיה?

בעיקרון נסיתי לעשות בוט דרך הדיסק של הווינדווס, וב-recovery console ניסיתי כל מני פקודות שמצאתי בגוגל כפיתרון לבעיה זאת, אך קיבלתי הודעת ACCESS DENIED... לאחר הייאוש ניסיתי להתקין מחדש את הווינדווס... כאשר אמור לבחור כונן (יש לי שניים, C וD, על C מותקן הווינדווס), לא כתוב ליד כונן C שעליו מותקן הווינדווס ובעצם כתוב שאין עליו מידע בכלל (גודל הכונן זהה לגודל הפנוי על הכונן)... ניסיתי להתקין את הווינדווס על שני הכוננים, ובשניהם הוא מאלץ אותי לפרמט את כונן C...

יש פיתרון כלשהו שבו לא אאבד מידע מן הכוננים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלה את המחשב בבוט מדיסק ההתקנה של , וטען את הריקוברי קונסול (לחיצה על R במסך הראשון שאחרי טעינת הקבצים, יש הוראות על פני כל התהליך).

בריקוברי קונסול הקלד fixboot ואנטר, ואחרי שזה מסתיים הקלד fixmbr ואנטר.

כשהתהליך הזה מסתיים, נסה להעלות את המחשב כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפקודה השניה אומרת לי שיש סיכוי שלא תהיה גישה לכוננים כתוצאה מזה, ואני די פרנואיד בקשר לאיבוד המידע על המחשב... זה בטוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפקודה השניה אומרת לי שיש סיכוי שלא תהיה גישה לכוננים כתוצאה מזה, ואני די פרנואיד בקשר לאיבוד המידע על המחשב... זה בטוח?

זה בעיקר כיסוי תחת של מיקרוסופט. אתה יכול להמשיך.

fixmbr בעצם כותבת מחדש את ה-MBR - Master Boot Recorde שיש לו חלק לא קטן בתהליך ה-BOOT של ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקלתי את האופציה של קנייה של HD נוסף, ואם ההשקעה אומרת 100-200 שקל בשביל הסיכוי להציל את המידע אני מוכן לשלם... פשוט רציתי לבדוק בינתיים אם יש פיתרון פרקטי שיחסוך לי את ההוצאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני עושה את זה?[br]פורסם בתאריך: 29.07.2008 בשעה 22:37:44

הבנתי, אבל זה בטוח כל העניין הזה?

למען האמת קשה לי להאמין שזה יעבוד כי המחשב בכלל לא מזהה את כונן C, אבל אנסה בכל זאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער...

טוב בכל מקרה, הפעלתי את המחשב כמו ש-My_Name אמר... כאשר אני מנסה להכנס לכונן C, הוא אומר לי שיש בעיה בכונן או משהו... מה לעשות? יש דרך להציל את המידע בכונן זה?[br]פורסם בתאריך: 29.07.2008 בשעה 23:43:52

לא תאמינו, אבל הבעיה נפתרה... ב-recovery commander כתבתי: chkdsk /p /r או משהו כזה, וזה פשוט נפתר! הכל חזר לקדמותו... בכל מקרה תודה רבה לכולם!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...