משחקי 3th person טובים.. עוד קיימים? :\ - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקי 3th person טובים.. עוד קיימים? :\

RLM

Recommended Posts

Assassin's Creed באמת נראה טוב, אני אבדוק אותו.

gow אתה מתכוון Gears of war? (כי יש גם god of war ובטח עוד כמה :P)

אני אבדוק גם אותו, נראה מעניין.

Tactical shooter אני מתכוון כמו היטמן, והAssassin's Creed הזה (שנראה לי שהוא גם ככה)

שלא צריך להרוג 3000 אנשים, אלא 2-3, ובצורה מתוחכמת... זה יותר מעניין לדעתי :)

אני גם אבדוק מה זה הThe Bourne Conspiracy..

תודה, המלצות מעולות יש לכם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בwikipedia מה זה :

http://en.wikipedia.org/wiki/Tactical_shooter

לפי מה שהבנתי צריך שיתוף פעולה אז זה או לשחק online או לשחק עם שחקנים שבשליטת המחשב ולפקד עליהם ואז אתה משחק שחקן אחד או משהו כזה והמחשב משחק את היתר ואולי אפשר להחליף תפקידים לא יודע בדיוק. זה נשמע כמו משחק RTS . אני חושב שלwii יש אחד שנקרא batallion wars 2 . זה כמו שילוב של FPS עם משחק אסטרטגיה ובגלל שאני מעדיף משחקי אסטרטגיה בתורות על FPS אני מעדיף online top down shooters אם אני משחק משהו טקטי. אם אתה אוהב משחקי tactical shooters אתה יכול לפלוש לג'אנר הRTS או הreal time tactics . או לשחק משחקי online כמו סדרת .

כשאני משחק משחקי OL-TDS שזה דומה בערך למה שקורה במשחק כמו battlefields 2 אני רואה שהיכולת האישית של שחקנים אולי תורמת במבחן התוצאה אבל בלי עבודת צוות לא מגיעים רחוק.המשחק הוא לרוב 3 קבוצות של 15 ובגלל זה בסוף המשחק אתה לרוב צריך להדוף 30 איש עם 15 למשך דקה וחצי מה שגורם לפעמים למשחק להמשך אפילו שעתיים או שלוש ללא הכרעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי צריך שיתוף פעולה אז זה או לשחק online או לשחק עם שחקנים שבשליטת המחשב ולפקד עליהם ואז אתה משחק שחקן אחד או משהו כזה והמחשב משחק את היתר ואולי אפשר להחליף תפקידים לא יודע בדיוק. זה נשמע כמו משחק RTS . אני חושב שלwii יש אחד שנקרא batallion wars 2 . זה כמו שילוב של FPS עם משחק אסטרטגיה ובגלל שאני מעדיף משחקי אסטרטגיה בתורות על FPS אני מעדיף online top down shooters אם אני משחק משהו טקטי. אם אתה אוהב משחקי tactical shooters אתה יכול לפלוש לג'אנר הRTS או הreal time tactics . או לשחק משחקי online כמו סדרת .

בקושי הבנתי מה שכתבת
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...