ביקורת על הלוח - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על הלוח

haim652

Recommended Posts

עכשיו אתה מדבר, הOC שאני רוצה לעשות הוא קצת קיצוני.

אז אולי כבר כדאי לך לשקול את ה-X48, שאמנם יקר יותר ב-350 שקל (וזה הרבה מאד בתעשיה). אבל הוא לוח שהשבב שלו נבחר במיוחד מתוך ה-X38 כך שיתאים ל-OC והוא גם יעניק לך תמיכה מלאה ב-CF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך. אני בכל זאת רוצה P45.

ורשמתי עוד הודעה בנוגע ל2 לוחות אם של GIGA BYTE.

תוכל להכנס לעזור לי בזה גם?

הינה אשכול:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=350741.0

תודה רבה לך :)

בשמחה, תתחדש.

להבא תשתדל לא לפחות כמה ת'רדים באותו נושא, זה מקל עלינו לסייע לך וזה לא מכעיס את המודרייטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ בכלל על ה-P35. הוא לוח שלא מציע תמיכה ב-PCI-e 2.0.

ה-P45 הרבה יותר מתקדם ממנו, ומציע תמיכה ב-CF של מערך 8X. (כמו גם כמובן תמיכה ב- PCI-e 2.0).

במידה ואתה לא רוצה CF, לך על ה-P43, שהוא מתקדם הרבה יותר מה-P35 וזול כמעט כמוהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תכנן בעתיד CF עוד כחצי שנה בערך.

עכשיו רשמתי שתי לוחות אם. מה מומלץ מביינהם. אתם לא עונים לי על השאלה

מה כדי יותר לצרכים שלי GA-EP45-DS3R או GA-EP45-DS3, השאלה פה עם ההבדל של ה 40 שקל הזה שווה את זה. או שאין כלכך הבדל בניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תכנן בעתיד CF עוד כחצי שנה בערך.

עכשיו רשמתי שתי לוחות אם. מה מומלץ מביינהם. אתם לא עונים לי על השאלה

מה כדי יותר לצרכים שלי GA-EP45-DS3R או GA-EP45-DS3, השאלה פה עם ההבדל של ה 40 שקל הזה שווה את זה. או שאין כלכך הבדל בניהם

DS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב המילה הזו, "מתקדם"....

אדון נכבד, אתה יכול לפרט כאן מה לוחות P45 מציעים בפועל מעבר למה שמציעים לוחות הP35?

נכון, ישנו עניין הPCIE 2.0, אבל אתה יודע טוב כמוני שההבדל הנובע מכך הינו זניח לחלוטין. לגבי CF - למקרה שלא ידעת, יש לא מעט לוחות P35 שמציעים את האופציה, אבל אף אחד לא קונה מערך כדי להפעיל אותו על X8 ממילא, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב המילה הזו, "מתקדם"....

אדון נכבד, אתה יכול לפרט כאן מה לוחות P45 מציעים בפועל מעבר למה שמציעים לוחות הP35?

נכון, ישנו עניין הPCIE 2.0, אבל אתה יודע טוב כמוני שההבדל הנובע מכך הינו זניח לחלוטין. לגבי CF - למקרה שלא ידעת, יש לא מעט לוחות P35 שמציעים את האופציה, אבל אף אחד לא קונה מערך כדי להפעיל אותו על X8 ממילא, נכון?

תראה.. אם אני אפרט לך את הפיצ'רים בהם הוא מתקדם יותר, זה ישנה למשתמש הממוצע שככה"נ לא מבין במחשבים כל כך לעומק? אני יכול להתחיל לברבר לך על גשר דרומי ICH10R ועל כל מני מושגים כאלה.

אם בסופו של דבר נרד לשורה התחתונה, אין שום הצדקה לעבור מ-P35 ל-P45. הבעיה זה שגם קצת קשה להשוות ביניהם כי אם לא נועדו לאותו השוק.

לעומת זאת, אם פותח התרד' מעוניין ב-CF, המינימום שלו זה P45.

אני חולק עלייך גם בקטע של "זניח לחלוטין" מכיוון שהוא לא כזה זניח (חוץ מזה, גם אם הוא יירצה לשדרג בעתיד את הכרטיס מסך בלי להחליף , אני מאמין ש-PCIE 1.0 ייצור לו צוואר בקבוק במערכת, כאשר הכרטיסי מסך יילכו ויצטרכו יותר ויותר נפח תעבורה.

בניגוד ל"מי שקונה היום CF לא הולך על 8X" ההבדלי ביצועים בין CF במערך של 8X לבין זה של 16X, כמו שאמרתי, הם 10% בלבד. ההבדל מחירים בין P45-DS3 לבין X48-DS4 (גרסא בסיסית של ה-X48 של GIGABYTE) הם בסביבות ה-350 שקל. אז תעשה אתה, ידידי המלומד, את השיקול של יחס עלות/תועלת.

בכל מקרה אין שום הצדקה לקנות P35, מכיוון שה-P43 יקר ממנו ב-20 עד 50 שקל (בכל גרסאות הלוח אם) ומציע שיפורים כמעט בכל תחום. מה שלא ידעתי באמת, זה שיש הרבה לוחות שמציעים תמיכה ב-P35. אודה לך מאד אם תפנה אותי לכמה קישורים שמצביעים על לוחות כאלה. ונקודה למחשבה בנושא: אני מניח שה-P35 ייתמכו במערך של 4X לכל היותר, עם PCIE 1.0. נראה לי שבמקרה הזה, שיקול היחס עלות/תועלת הולך בהחלט לכיוון ה-P45.

תקן אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gigabyte=זול=יקר - הלוחות שלהם זולים יותר מאסוס, למה, כי לגיג'ה בייט יש אחריות סה"כ לשנה, ולכן שווה להשקיע יותר ולקבל אחריות 3 שניםשל אסוס.

טענה מטופשת לחלוטין.

בוא נתחיל מזה, שעל ה-X48 שלי יש לי אחריות של 3 שנים.

בוא נמשיך לזה שמבחינת תאימות חלקים, ASUS נופלת מ-GIGABYTE (יעידו על זה הזכרונות המעולים של Viesta Extreme שידוע כי יש להם בעיה עם ASUS). נוסיף גם שהכשל של לוחות מעט גבוה יותר (לא בהרבה, אבל זה כן).

ובוא נקנח בעובדה הנחמדה שאני כבר 6 שנים משתמש בלוחות של GIGABYTE והם פשוט מעולים, לעומת חבר שמשתמש בלוחות של וכבר נאלץ להחליף פעמיים.

אז מה היה לנו כאן?

התחלנו, המשכנו, הוספנו וקינחנו:

1+1+1+1=GIGABYTE חברה מצוינת שלא נופלת מ- אלא רק עולה עליה.

עכשיו לך תעשה 5 יחידות מתמטיקה, תסיים בציון של 96, ובוא נמשיך את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...