חדר החלומות שלי!!! שימו לב כמה דברים, צילמתי בעבורכם כמה תמנות, ממתין לתגובות - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדר החלומות שלי!!! שימו לב כמה דברים, צילמתי בעבורכם כמה תמנות, ממתין לתגובות

gadits

Recommended Posts

די מזכיר את הבית שלי רק הרבה פחות מסודר ותחליף את הXBOX בPS3 + מסך 42" בסלון ועוד כמה גאדג'טים , דברים שקשורים לנגינה ,רובוטריקים והמון ספרים וקומיקסים.

ודובי , מסתבר שבחורות מוכנות , אחת היתה אפילו מספיק לא שפויה כדי להתחתן איתי :)

ליביו

נחמד לדעת שאתה גם מוסיקאי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזדהה עם עניין הקופסא של האייפון על השולחן , היא פריט יפה.

בעמדת עבודה של הלפטופ (יש עמדה למחשב הבייתי ובשולחן לייד עוד עמדה לחיבור הלפטופ ומדפסת לייזר צבעונית של XEROX) מונחות בגאון קופסאות של מקלדת אלחוטית , עכבר ואייפון (כולם של , שיהלמו את המקבוק :) ).

בקשר למוסיקאי , אכן , עכשיו פחות מפעם , אבל עדיין , יש ג'קסון דינקי בת 15 שנה , אפיפון SG טוני איומי שחורה יפיפיה ובאס קאסטום של איבנז שמנצלות מגבר 100W קומבו של מרשל דרך BOSS GT6.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחה על החדר...

לפני כמעט שנה עברתי לחדר אחר בבית לממ"ד, עשו לי חדר חדש והכל אבל אני קצת מצטער על זה שלקחתי שולחן פינתי (גם ככה אני לא מתעסק בלימודים, ש"ב וכאלה אני לא עושה בבית אז חבל שלא לקחתי רק שולחן של המחשב כי קצת צפוף לי בחדר עם עוד מין ארון מדפים ליד השולחן+מגירות מתגלגלות כאלה)

המלצה: אם אתה יכול תרשת את החדר, שהטלוויזיה תהיה מחוברת לכרטיס מסך, חבר שלי עשה את זה רואה סרטי HD ישר מהמחשב וזה אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחה על החדר...

לפני כמעט שנה עברתי לחדר אחר בבית לממ"ד, עשו לי חדר חדש והכל אבל אני קצת מצטער על זה שלקחתי שולחן פינתי (גם ככה אני לא מתעסק בלימודים, ש"ב וכאלה אני לא עושה בבית אז חבל שלא לקחתי רק שולחן של המחשב כי קצת צפוף לי בחדר עם עוד מין ארון מדפים ליד השולחן+מגירות מתגלגלות כאלה)

המלצה: אם אתה יכול תרשת את החדר, שהטלוויזיה תהיה מחוברת לכרטיס מסך, חבר שלי עשה את זה רואה סרטי HD ישר מהמחשב וזה אחלה.

תודה על ההמלצה אבל יותר מרושת מהחדר שלי כבר לא יכול להיות

ואכן הסאמסונג 40 מחובר לכרטיס המסך ואני רואה סרטי HD

בנוסף יש גם רשת אלחוטית כדי שאני יוכל לגלוש דרך האיפון כשאני שוכב במיטה או אפילו מחרבן בשירותים חחחחח (חלק מהתגובות באשכול כתבתי הישר מהחדר ששמו "00")

הXBOX360 מחובר כEXTENDER למחשב שלי שמותקן עליו WINDOWS ULTIMATE וככה אני יכול לשמוע ולראות ישירות מהXBOX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה אבל יותר מרושת מהחדר שלי כבר לא יכול להיות

ואכן הסאמסונג 40 מחובר לכרטיס המסך ואני רואה סרטי HD

בנוסף יש גם רשת אלחוטית כדי שאני יוכל לגלוש דרך האיפון כשאני שוכב במיטה או אפילו מחרבן בשירותים חחחחח (חלק מהתגובות באשכול כתבתי הישר מהחדר ששמו "00")

הXBOX360 מחובר כEXTENDER למחשב שלי שמותקן עליו WINDOWS ULTIMATE וככה אני יכול לשמוע ולראות ישירות מהXBOX

חזק חחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...