איזה רינגטון יש לכם ? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה רינגטון יש לכם ?

sh0ck3r

Recommended Posts

ננצל את הת'ראד כדי לשאול שאלה חשובה -

אני מחפש כבר הרבה זמן את הקול תרועה הזה שיש במלחמות, זה הולך ככה : טוטום טוטום ( :kopfpatsch:), למישהו יש מושג?

תודה רבה.

אמנם אלה לא ממש טוטום טוטום אבל אלה דברים קלאסיים שמוכרים במלחמות

The RIde of the Valkyries -Wagner

http://www.youtube.com/watch?v=GSKL5E3zSjs

1812 overture

Tchaikovsky

הקטע המוכר מתחיל ב5:00 (הדקה ועשרים שניות אחרונות)

אם תרצה לשמוע את היצירה המלאה תכתוב 1812 בחיפוש (הליק הוא לא היצירה המלאה)

הרינגטון שלי בנתיים הוא

Very saxily your - Dexter Gordon

לא מצאתי לינק ליוטיוב (בקציר זה ג'אז בסגנון ביפופ שדקסטר גורדון הוא סקסופוניסט טנור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמנם אלה לא ממש טוטום טוטום אבל אלה דברים קלאסיים שמוכרים במלחמות

The RIde of the Valkyries -Wagner

http://www.youtube.com/watch?v=GSKL5E3zSjs

1812 overture

Tchaikovsky

הקטע המוכר מתחיל ב5:00 (הדקה ועשרים שניות אחרונות)

אם תרצה לשמוע את היצירה המלאה תכתוב 1812 בחיפוש (הליק הוא לא היצירה המלאה)

הרינגטון שלי בנתיים הוא

Very saxily your - Dexter Gordon

לא מצאתי לינק ליוטיוב (בקציר זה ג'אז בסגנון ביפופ שדקסטר גורדון הוא סקסופוניסט טנור)

תודה אבל לא עזר לי.

אני ינסה להסביר את עצמי טוב יותר, אם ראית את הסרט שר הטבעות -אז מתי שיש קרב ובאה תגבורת למשל שומעים ברקע חצוצרה : טוטום טוטום.

זה הצליל שאני מחפש.

תודה בכל מקרה אבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל לא עזר לי.

אני ינסה להסביר את עצמי טוב יותר, אם ראית את הסרט שר הטבעות -אז מתי שיש קרב ובאה תגבורת למשל שומעים ברקע חצוצרה : טוטום טוטום.

זה הצליל שאני מחפש.

תודה בכל מקרה אבל.

אאאאאאאאאה זה משנה את הכל

לשר הטבעות ולעוד יש מלחינים משלהם שחלקם זוכים לכבוד גדול מחוץ לקולנוע (פסי הקול של מלחמת הכוכבים, אינדיאנה ג'ונס, שר הטבעות, שודדי הקריבים וגם המלחין המפורסם של final fantesy :Nobuo Uematsu )

אתה פשוט צריך להשיג את הפס קול של הסרט. אני אישית לא יודע איך הקטע נקרא או המלחין אבל לא נראה לי שזה יהיה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאאאאאאאה זה משנה את הכל

לשר הטבעות ולעוד יש מלחינים משלהם שחלקם זוכים לכבוד גדול מחוץ לקולנוע (פסי הקול של מלחמת הכוכבים, אינדיאנה ג'ונס, שר הטבעות, שודדי הקריבים וגם המלחין המפורסם של final fantesy :Nobuo Uematsu )

אתה פשוט צריך להשיג את הפס קול של הסרט. אני אישית לא יודע איך הקטע נקרא או המלחין אבל לא נראה לי שזה יהיה בעיה.

יש לי את הפסקול ואין שם את זה..

אני אנסה לחדד את זה כמה שאפשר:

אני לא מחפש צילצול אני מחפש את צליל, מין תרועה כזאת שבאה להגיד "התגבורת הגיעה" - וזה הולך ככה - טוטום טוטום, זה אמור להיות קטע של שנייה שתיים לא יותר (בטוח זה מוכר לך.. שלפני הקרב מישהו שולף קרן (horn) שדומה לשופר בד"כ ותוקע קול תרועה כזה או אחר).

עכשיו שאני חושב על זה, הסיכוי שאפשר למצוא את זה ברשת אפסי, אז עדיף כבר שאני אקליט ואחתוך את הקטע מהסרט \ משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הפסקול ואין שם את זה..

אני אנסה לחדד את זה כמה שאפשר:

אני לא מחפש צילצול אני מחפש את צליל, מין תרועה כזאת שבאה להגיד "התגבורת הגיעה" - וזה הולך ככה - טוטום טוטום, זה אמור להיות קטע של שנייה שתיים לא יותר (בטוח זה מוכר לך.. שלפני הקרב מישהו שולף קרן (horn) שדומה לשופר בד"כ ותוקע קול תרועה כזה או אחר).

עכשיו שאני חושב על זה, הסיכוי שאפשר למצוא את זה ברשת אפסי, אז עדיף כבר שאני אקליט ואחתוך את הקטע מהסרט \ משחק.

Behemoth שמו את הצליל בהתחלה של השיר Demigod

אצלי:

Dark Tranquility - The Wonders At Your Feet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...