שאלה בקשר לתאימות מעבד כפול ליבה ללוח אם ASUS P5ND - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לתאימות מעבד כפול ליבה ללוח אם ASUS P5ND

EasyPooper

Recommended Posts

שלום. ברשותי יש לוח אם של מדגם P5N-D . קניתי אותו לפני שנתיים וחצי. עד עכשיו היה לי מעבד פנטיום 4 חד ליבה מסכן עד שהוא עלה בסערה השמיימה ;D (הוא נישרף אז זרקתי אותו) השאלה שלי היא שהיום אני רואה אותו לוח כמו שלי במחירון של SKY-PC או KSP ושם כתוב שהוא תומך במעבדי 2 DUAL האם הלוח שלי תומך במעבדים הללו? אם חסרים פרטים אז תגידו לי אני אוסיף. תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

uups טעיתי לפני שנתיים או שנה וחצי את התאריך אני לא זוכר.... וזה לוח P5ND SLI שתומך בזכרונות DDRII עד מהירות 667 MHZ .... היון הלוחות תומכים ב800 MHZ ..... אז האם הוא יתמוך במעבד CORE 2 DUAL? מאה אחוז? תודה מראש... אם צריך תדר באס או משו תגידו אני אביא...

ועוד שאלה איזה מעבד כדי לי לקחת בשביל צפייה בHD ועבודה בSOLID WORKS ן SOLID CAM? המפרט הוא

לוח אם כבר נאמר

זיכרון 1 GIGA SUPERTALANT 667 MHZ

ספק 350 וואט (יש מצב אני מחליף אותו ל450 ואט מודולרי....)

כ.מ הולך ליהיותHD 3650 PRO.....

אני צריך שהמעבד יהיה כמה שיותר קריר וחזק בתקציב עד 500 ש"ח (לא צריך ... ובטח שלא E8400...) בלי חריגה מ500 ש"ח.... מוכן להשקיע בקירור עד 100 ש"ח.... אני לא אעשה... תודה עוד פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא P5N-E זה P5N-D אני יכול להעלות תמונות כבר אמרתי שקניתי אותו לפני שנתיים בערך... יש שם אני יכול להעלות תמונה אם צריך....

עריכה

סליחה חברה שהטעתי אתכם! זהו לוח P5ND2 ..... האם אוכל להרכיב עליו E7200 והוא יעבוד בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...