Project B.B.B :עדכון חדש!!! 5 לספטמבר (נראה לי:P) עמוד 10 - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project B.B.B :עדכון חדש!!! 5 לספטמבר (נראה לי:P) עמוד 10

GOVNER_T.S.Y

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יצא ממש יפה!

הגולגולת והאש ממש קטלני :cool2:

וגם אני מרגיש את הסוף קרב,בהצלחה :xyxthumbs:

אחי יצא משהו קטלני :xyxthumbs::yelclap:. גם אני ניסיתי לברר מה הגודל של ה-48XX זה לא הלך טוב אבל הם היותר קצרים האורך של ה-9800 הוא 27 ס"מ אם אני זוכר נכון הם באורך של 24 25 ס"מ. אבל יכול להיות שאני טועה, אל תתפוס אותי במילה :police:

עבודה ממש יפה ומקצועית.

עשית לי חשק לעוד פרויקט...

Aviko

ממש יפה : ]

ממש יפה : ]

האש יצא מטורף! בהצלחה.

זה רק אני או שהחור הזה באמצע קצת עקום?

וחבל שהמארז הזה קטן הסירקולציה תיהיה חרא

אני הייתי עושה את המוד על FULL TOWER לא נורא עדיין יצא פצצה אחי

:xyxthumbs:

אחי , זה כל-כך מגניב .... יו אר מיי ג'יניאס :-)

קיפ דה גוד ווארק

תודה לכולם על התגובות החמות (igal you're my main man ;D)

AVIKO הלוואי והייתי מקבל תגובה כזאת מבחורה :D

TAMOS אתה יודע על טעם וריח.. ולגבי הסירקולציה. לדעתי היא תהיה אחלה... אני לא אכנס לויכוח לגביי זה. אני פשוט אספק מדידות אחרי שהמחשב יעבוד

טוב אני מבין שנוצר אולי איזה רושם שהזנחתי את הפרויקט , אז זהו שלא. אין לי מה להראות בינתיים ואני קצת תקוע לגביי העיצוב של השלט בקרה. מחר אני מתכוון לרכוש לדים ולהתחיל לעבוד על גופי התאורה. והיום אני מקווה להזמין מפסקים מחול..

to be continued...

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון :

שלום חברים, אז ככה בתקופה הארוכה הזו שלא עדכנתי , נחלתי כישלונות ועמן גם מעט הצלחות. נגרמו כמה נזקים שגרמו לי לרצות לפרוש מהמרוץ. אם זאת התגבדה בי החלטה , שלמרות הנזקים והטעויות שביצעתי אני הולך עד הסוף ומתישהו בעתיד (במידה ויתחשק לי) אני אעשה מקצה תיקונים. אז אני אודה לכם מראש אם לא תחפרו לי על לגביי תיקון הנזקים שנעשו.

אוקי דו"ח תקלות :

1)הפנאל הצדדי שלכאורה היה גמור, במהלך שטותי של השתלת לדים עשיתי חור דוח דרך הפרספקס והפלסטיק. רבים מכם יטענו ובצדק אידיוט!! התמונות קשות מידי, וכואבות מידי לכן החלטתי לוותר עליהן

2)החצאית עם הלהבות והגולגולת, לא נכנס לפרטים אבל זה לא ייקרה. כבר הספקתי להרוס את החצאית הזו לגמריי. אולי בעתיד אני ארכוש לייסט נוסף ואעשה חצאית חדשה. נכון להיום לא בזה שלי.

אוקי אוקי אוקי אוקי :E #Q#EWR עד לפה דו"ח התקלות

דוח התקדמות: אז בשעה טובה סיימתי את הפנאל הקדמי

xoo4f6.jpg

16iedco.jpg

אני מקווה שזה לשביעות רצונכם, ואם לא אז.. וואלה לא יעזור כלום הפרונט פנאל גמור :yelclap:

טוב אז התחלתי לבנות את הבקר שאמור לשבת בתוך הקופסא ואליו אמורים להתחבר כל המאווררים, התאורה וכרטיס המסך. לבקר הפנימי יש יציאה שאליה מחוץ למחשב אני אחבר את השלט שעוד לא התחיל להיבנות.

בשלב הראשונן חשבתי לקדוח במארז ולחבר את היציאה לאחורי המארז , אבל אז אמרתי לעצמי "מה אני אדיוט, למה לא לחבר הכל על הכרטיס וזהו!"

2vxgftg.jpg

אז הנה כאן עשיתי את הטרנזישן הזה ולעניות דעתי, זה נראה פיצוץ. רק חבל שברגע שזה יהיה במחשב לא ניתן יהיה לראות את זה :lol:

k4faef.jpg

חשבתי למלאות את החורים מתחת לתושבות של המאוורים בבונדו, לשייף ואז לרשום משהו כמו "GOVNER CARD" או X3 CONTROLL" חחח

15s0kko.jpg

טוב אז זהו להיום, ובנתיים, ברגע שיהיה לי עדכון נוסף אני אעלה לפה . לגביי השלט והמפסקים, אני מתלבט בין מספקים כאלה ואחרים ברגע שאני אחליט , אני אעלה :)

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG! גובנר, אתה חזיין!

אתה חוזה ת'עתיד ובעצם אתה המשכת ת'מוד שלך מחר וחזרת בזמן והבאת את התוצאות להיום?! מדהים! :P (סתם.. כולה טעית בתאריך, היום ה-4)

בכל מיקרה, קצת הערות והארות להפעם..

החור אווירור הקידמי מדהים! :o נראה סופר מיקצועי וכאילו הכינו במפעל. כשאני מדבר על הרמה אני מדבר על הגימור והזוויות של השיפועים והצבע שיצאו ממש יפים וברמה גבוה ומיקצועית מאוד!

הגובנר קארד ממש מגניב וכשתתחיל למכור כאלה תקשר אליי כי אני מעוניין באחד! ;) (אפשר לדעת מה המקור מתח של כל המאווררים האלו?)

בכל מיקרה, אני אכחה כמו שחיכיתי עד כה לסוף המוד ובהחלט הסוף נראה קרוב מתמיד ומעניין מתמיד!

הרבה בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה למה למההההההה עשית את זה??????? :'( :'( :'( :'(

תגיד לי למהההה?

למה שמת את המסך למטה ואת המאורר באמצע

לא יותר נורמלי למראה אם המאורר הייה למטה והמסך למעלה ?

אני לא יודע מה הטעם ואיך זה הסתדר במארז אצלך

אבל אם אתה אוהב זה הכי חשוב

העבודה מאוד יפה

רק חבל לי שלא שמת את המסך למעלה ליד הסידי

עם כול הכפתורים והפיצ'פקעס למעלה זה לפי דשעתי הייה ניראה פצצה

אבל זה המוד שלך חח

עוד משהו קטן שאני ממליץ לך

צחליף את הלד האדום ההוא בשני לדים אולטרה ברייט ושים לסביבם חתיכת נייר כסף ככה הם יחזירו את האור לפלסטיק הכתום

עם הלד היחיד שהוא לא אולטרה ברייט לא יראו אור הוא מאוד חלש .

עבודה יפה ושיהיה בהצלחה בהמשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפרן... :kopfpatsch:

govner_x3,

עבודה ממש יפה,אל תזדרז לסיים חלקים בפרוייקט,קח את הזמן שלך,אם תאיץ אתה תטעה בשלב מסויים.

(כפי שניתן לראות,הסבלנות בעבודה על הפאנל השתלמה).

בהצלחה בהמשך,

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aviram20 תראה רוב המודרים עושים דברים לפי הספר. שים בורג פה תקע מאוורר שם יש להם "אהבה לתחום" אבל חוסר דמיון. אתה חושב שלא גלגלתי 1001 רעיונות בראש אני מסוגל לדמיין את הדברים ולדעת איך הם יראו. אני לא אלוף בתכנון מראש אבל מבחינת עיצוב יש לי יכולת חיזוי ותקיעת המסך באמצע הייתה הופכת את הפאנל הקדמי לבנאלי ומשעמם כי הוא היה נהפך להיות שטוח משהו. כמו כן אם הייתה קורה את התרד מתחילתו היתה יודע שבקופסא עצמה לא יהיו כפתורים אלא בקר חיצוני.

עכשיו נאמר ואני אידיוט ולא יודע מה אני עושה ובעיניך זה לא מוצא חן. אז מה אתה מצפה שאני אעשה אחריי שכבר סיימתי ? זה מסוג התגובות שלא מגיבים.

כמו למשל, חברה שלך עושה קעקוע . והוא מזה מאפן יענו בראש שלך מתגלגל איזה מפגרת. מה היא עושה פה קעקוע ועוד איזה קעקוע .. אבל לא תעיז להגיד לה שהיא עשתה טעות כי אתה תבאס אותה סתם ואין מה לעשות.

ולגבי עניין הלדים. נראה לי שהמוכר המטומטם הזה לא יודע מה זה אולטרה ברייט . כי זה מה שהוא מכר לי :\

YogiBear לא היה אכפת לי לבנות כרטיס כזה ולמכור לך תמורת עבודה. אבל זה סתם יהיה יקר. כי זה המון עבודה .. עם זאת ראיתי שבפנדה הם מוכרים בקר ממש נחמד ב25 שקל. הוא גם מכיל יציאות ל6 לדים ככה שהוא אופציה די טובה, מאידך הוא לא כולל אופציה למפסקים כי שאני כללתי בבקר שלי (אגב הזמנתי כמה לחצנים והאחרים נמצאים במו"מ אני מנסה לגרום למוכר מEBAY למכור לי אותם במחיר סביר ומשלוח משולב) . אבל אופציה כזו לבנות זה לא בעיה ברגע שיש בקר מוכן, פשוט מחברים לאחת הכניסות של החשמל מפסק ואיתו עושים תחיבור ניתוק. דבר נוסף יש שם יציאות ל7 וולט ככה שאתה יכול לעשות 3 מצבים למאווררים. ON12 OFF ON7

תודה על המחמאות :)

MuTaTiOn

תודה על הקומפלימנט גבר. לגביי ההזדרזות שלי, אני מרגיש שהפרויקט הזה לא נגמר. ואני מת כבר להעמיד מחשב. אז אני אנסה לסיים את הפרוייקט לרמה כזו שאני אוכל לשבץ בתוכה מחשב. ואחרי זה בכיף שלי אני אעשה מיני תיקונים ובסוף אני אגיע לשם. ואכן הסבלנות על הפנאל השתלמה, והיא במקומה הייתה מונחת.

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבין לא נכון ...

הפנאל יצא קטלניי!

יצא יפה מאודדד

מאוד מאוד מאודד

ולפי דעתי הוא 99 אחוז מושלם

האחוז האחרון הייה אם המסך הייה למעלה

אך שוב אני אומר זה מוד שלך זה טעמך

יש שיגידו שהמסך למטה הרבה יותר יפה

ויש שיגידו שהמסך למעלה הרבה יותר יפהה..

הוא לא פחות יפה שהוא ככה

זה בסך הכול פרט שולי

זה לא שעשית עבודה מעפנה ואני בא ואומר תשמע חרא מוד!

זה לא ככה ראיתי את המוד מההתחלה וזה ניראה טוב מאוד והוא מאודד יפה

אז שלא תחשוב או תתבעס שלא יצא נחמד

בקשר ללד

תשים שתים אולטרה ברייט אלה לא אולטרה אני מאמין שאתה יודע

בכול מקרה אם תשאיר את זה הוא סתם יעשה נקודה אדומה קטנה שלא תפיץ אור ביכלל

וחוץ מזה , אני מחכה בקוצר רוח לעידכון נוסף ובכלל לסניום הפרוייקט

ניראה כי משהו מעניין מאוד עומד לצאת..

בהצלחה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרחה מיותרת ?

טרחה מיותרת?

טוב זה תלוי, אם המארז שלך בלי חלון אז זה באמת מיותר, אבל אם יש לך חלון אז זה ממש לא מיותר, להפך - זה יראה ממש מכוער ולא מקצועי להשאיר את זה ככה... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...