שאלה שמסקרנת אותי, איך עדיין לא פרצו את ה PS3, ההגנות שלו כאלו חזקות ? - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שמסקרנת אותי, איך עדיין לא פרצו את ה PS3, ההגנות שלו כאלו חזקות ?

marlboro

Recommended Posts

אצלי רעיון טיפה שונה והרבה יותר זול

ראיתי כמה סרטונים ביוטיוב שחיברו את ה PS3 למחשב ביתי אם זה אכן אמיתי.

אז תגידו לי האם זה אפשרי לחבר בצורה כל שהיא את ההארד דיסק של המחשב לקונסולה (הארד דיסק חיצוני למשל)

ולהשתמש בו במקום הBR

כפי שציינתם 1500 עולה כונן BR והארד דיסק של נגיד 500 GB עולה מתחת ל 500 שקל

אז זה יוצר פתרון לBR

אבל השאלה היא האם זה אפשרי בכלל

אני ייודע שחלק ממכם יצחקו עלי אבל אם לקחת את זה ברצינות

למצוא דרך לייצר נגיד צ'יפ שאם התקנתו זה יבטל את הBR וישתמש בHDD במקום.

אבל אז יש את הצד השני ה"מפעלים" לדיסקים פרוצים יהיה חסר משמעות.

זה הרעיון האולטימטיבי

אבל גם אם יסדרו את הסוני שיעלה משחקים מההארדיסק יש בעיה די בסיסית כרגע והיא שהPS3 לא תומך בNTFS (מיקרו$ופט) או בכלל במערכת קבצים מודרנית שנותנת לאכסן קבצים מעל 4 ג'יגה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה הרעיון האולטימטיבי

אבל גם אם יסדרו את הסוני שיעלה משחקים מההארדיסק יש בעיה די בסיסית כרגע והיא שהPS3 לא תומך בNTFS (מיקרו$ופט) או בכלל במערכת קבצים מודרנית שנותנת לאכסן קבצים מעל 4 ג'יגה..

ומה לגבי FAT או FAT32 זה לא נותן לפתוח קבצים מעל 4 ג'יגה, אבל זה מתיחס לקובץ אחד, ואני עד עכשיו לא ראיתי משחק שמכל הקבצים שלו על הדיסק יש

אחד שהוא מעל 4 ג'יגה לקובץ.

נ.ב. אם הוא לא תומך בNTFS אז על מה עובד ההארד דיסק של הקונסולה עצמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם מדברים על פריצת קונסולה אם זה כלכלי או לא, נירא לכם שהקבוצות שפורצים אותה (או כל קונסולה אחרת) הם אלה שמרוויחים בזה? הם מפיצים את זה ברשת ככדי שכולם ישתמשו....

אין בזה שום עניין כלכלי, הכל עניין של אתגר שהאקרים אוהבים את זה ובסופו של דבר גם זה יפרץ בלי שום קשר אם הוא ירוויח מזה או לא.

מעבר למה שדובי אמר לך

במידה והייתה פריצה זה לא היה כלכלי לאנשים להתקין את הצ'יפ

כי כל העניין של בלו ריי היום יקר מאוד וdavid32 כבר הראה פה כמה זה עולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PS3 מריץ , לא? אז מה הבעיה להתקין מערכת קבים EX3 או ReiserFS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי בעבר, אני אשמח מאד אם לא ייצא צ'יפ שיאפשר קריאת צרובים, בו זמנית - אני מאד מאד מקווה שתצא פריצת איזורים

למשחקי PS3 אין הגנה אזורית

רק לDVD\בלו רי ומשחקי PS2-1

אחד מהטענות של יצרני הציפים בבתי משפט הייתה שהציפ נועד גם לגיבוי וגם לביטול הגנה אזורית

שבהרבה ארצות זה דבר חוקי כמו ווידיאו מקליט לדוגמה (גם על זה היו משפטים בזמנו)

בPS3 אחת מהטענות האלו לא תקפה

למעשה אם חברת קונסולות תצליח לעשות מודל עסקי

שכולל גיבוים במידת הצורך ובלי הגנה אזורית

ליצרני הציפים תתחיל להיות בעיה רצינית בהרבה ארצות

כי לך תסביר מכשיר שנועד רק לפריצה ?

מה תגיד לשופט ?

זה לא כמו שהפריצה מורדת מהאינטרנט

בקונסולות קונים דבר פיזי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אין צורך לדקלם לי סיסמאות שאני יודע כבר חודשים עוד מלפני שהיה לי PS3 (ויש לי כבר חודשיים)...

ידוע לי שאין הגנה איזורית למשחקים (כבר קניתי כמה מאיביי...).

בדיוק בגלל הבלו-ריי הייתי שמח לפריצת איזורים - לא רוצה לשלם עליהם ביורו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי FAT או FAT32 זה לא נותן לפתוח קבצים מעל 4 ג'יגה, אבל זה מתיחס לקובץ אחד, ואני עד עכשיו לא ראיתי משחק שמכל הקבצים שלו על הדיסק יש

אחד שהוא מעל 4 ג'יגה לקובץ.

אם אתה רוצה לראות סרטים על הPS3 אז היום רוב הסרטים בHD מגיעים בחלק אחד או שניים של יותר מ4 ג'יגה

בקשר למשחקים, ברגע שתרצה לשמור אותם להארדיסק בתור ISO אז מן הסתם הם יתפסו יותר מ4 ג'יגה לקובץ.

נ.ב. אם הוא לא תומך בNTFS אז על מה עובד ההארד דיסק של הקונסולה עצמה?

FAT32, אמנם גם מערכת קבצים של אבל הרבה יותר זולה לסוני.

ויש לי תחושה שהם בכוונה משתמשים במערכת הזאת בדיוק מההגבלה הנ"ל, ככה הם גם חוסכים לעצמם הרבה כסף וגם משאירים את רוב העבודה השחורה להאקרים שיבואו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יודע בוודאות מהי מערכת הקבצים ב PS3 -היה לנו דיון שלם על זה ואף אחד לא מצא הוכחה. זה שהקופסה החיצונית צריכה להיות מפורמטת ב FAT32 לא אומר שהדיסק הקשיח הפנימי של הקונסולה גם עובד כך. ההוכחה לכך היא שאם תוציא את הדיסק הפנימי ותחבר למחשב מערכת ההפעלה הווינדוסאית לא תזהה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יודע בוודאות מהי מערכת הקבצים ב PS3 -היה לנו דיון שלם על זה ואף אחד לא מצא הוכחה. זה שהקופסה החיצונית צריכה להיות מפורמטת ב FAT32 לא אומר שהדיסק הקשיח הפנימי של הקונסולה גם עובד כך. ההוכחה לכך היא שאם תוציא את הדיסק הפנימי ותחבר למחשב מערכת ההפעלה הווינדוסאית לא תזהה אותו.

טוב אז FAT זה בטוח לא

אממ.. קראתי את הדיון הנ"ל ולדעתי מאוד הגיוני הכיוון של הSPUFS

בכל מקרה רשמת שתבדוק את העניין עם הלינוקס.. מה קורה עם זה? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...