קונה מחשב חדש - צריך הרבה עזרה מכם! תקציב עד 6500 שקל. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב חדש - צריך הרבה עזרה מכם! תקציב עד 6500 שקל.

Squall

Recommended Posts

לגבי התגובות למפרט שלי, הראשון שהוסיף בציטוט, רק שאלה אחת - לCF של 4870 באמת מספיק 550W?!

לגבי השאר אתה צודק =]

Xtract, כשבניתי את המפררט פותח האשכול רשם רק שהוא רוצה מחשב כמה שיותר חזק למשחקים בתקציב של 6500, ותיארתי לעצמי (זה היה לפני שהוא אמר שיש לו מסך 17 אינצ' ><) שיש לו גם מסך טוב וגדול אם הוא רוצה מחשב בלי ציוד היקפי ב6500 שקל..

בכל מקרה, אתה לא חושב שבתקציב הזה עדיף לשים לו לפחות 4870 אחד (בסדר, אז לא CF כמו שאני שמתי) , אולי בעתיד הוא יחליף מסך, וגם ברזולוציה נמוכה שכזאת עדיין יש הבדלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכוון להחליף מסך בעתיד הקרוב אני חייב להסכים עם Xtract, בהתחלה לא ציינת את זה..

בכל מקרה, אז לדעתי קצת שינויים כאלה במפרט שלי (תגידו לי אם אתם מסכימים איתי)

במקום הלוח אם P45 תיקח P43DS3R

במקום הCF של 4870 קח 4850 אחד

במקום ספק 650W קח 550W / תוריד את המארז והספק וקח Sonata 3 של antec

אהה וכמו שהראשון שברגע זה אני לא זוכר את הכיוני שלו אמר, זה באמת בזבוז (טעות שלי) להוסיף 100 שקל על המעבד ששמתי, תיקח את הE8400, הוא מצוין =]

עוד משהו שהוא צריך לשנות אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבמפרט שבניתי בהתחלה שהוא לא אמר שיש לו מסך 17" שמתי לו CF, אז רשמתי במקום זה שייקח 4850 יחיד, ואתה שמת לו את הסונטה 3 לא? רשמתי שייקח או את זה או ספק 550 ומארז CM 690 בנפרד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך MAG, גודל 17 אינץ', אני רואה שבדסקטופ הרזולוציה הכי גבוהה שאני יכול לשים זה 1600 על 1200, זה די מספיק לא?

הרזולוציה אכן משפיעה על האופן שבו המשחק רץ, ברזולוציות גבוהות צריך כרטיס מסך עם כמות גבוהה של . במקרה שלך, ה 4850 יספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי אתמול לדבר עם בן דוד שלי שהוא ממש מבין במחשבים, והוא המליץ לי ללכת על ה-Quad, והוא די שכנע אותי.

ככה שרק רציתי לוודא שאם אני משנה למשל את המפרט של Xtract ומחליף רק את ה-Duo ב-Quad (אם תוכלו לכתוב לי איזה Quad כדאי זה יהיה טוב) זה יהיה מספיק או שצריך לשנות שם עוד כמה דברים בגלל השינוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...