קיבלתי ספק חדש! PCP&C Silencer 610W, שקט פנומנלי. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי ספק חדש! PCP&C Silencer 610W, שקט פנומנלי.

Pika007

Recommended Posts

לכל החברים שחיפשו דעה על הספק הנ"ל, שאלו אם כדאי למערכי קרוספייר וכו' וכו'-

קיבלתי היום את הספק הנ"ל.

חיברתי, הפעלתי, נדהמתי.

דבר ראשון-

לא שומעים אותו. גם אם מצמידים אוזן, זמזום שקט בלבד, ברגע שמרחיקים את הראש 20 ס"מ כבר לא שומעים את זה, שמדובר במצב מנוחה. בעומס הקירור של המעבד/כרטיס מסך (פריזר 7 ב 1300RPM! כולכם יודעים עד כמה שקט זה ) רועשים ממנו בהרבה.

דבר שני- קטע פשוט מצחיק, שאני שם את היד ליד המאוורר....... האוויר שיוצא לא חם S: הכי הרבה שאני יכול להגיד זה "חמים". בניגוד ל OCZ 520W לשעבר שלי שהוציא כמות נכבדה של אוויר חם, מהספק הזה האוויר שיוצא פשוט לא חם.

שקט, איכותי, חזק, וגם לא יקר. בניגוד להרבה ספקים, הסליבים שלו נוחים מאוד, לא דקים וזולים כאלו, ולא סופר קשיחים שאי אפשר לכופף. נוח לעבודה.

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=2209

מן הסתם נכלל בתקן 80 פלוס, SLI/קרוספייר Certified, ועוד משהו חביב-

עם כל ספק מגיע ה Test report מהבדיקה ש PCP&C ערכו. אם זו לא השקעה, אני לא יודע מה כן.

הצדעה לשקט, הצדעה לאיכות, הצדעה לספק מעולה.

מי שמתכנן על קרוספיירים למיניהם- זה הספק בשבילכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן ידידי, כמובן....

עוד קצת:

-הגימור מט ולא מבריק, מונע אפשרות לשריטה בקלות או סימני אצבעות מעצבנים.

כמו כן, לא תופס אבק באותה קלות.

-הצצתי פנימה דרך הפתח של מאוורר ה 80 מ"מ, ניתן לראות את הסינקים האימתניים שיושבים בפנים

-הספק פשוט מרגיש חזק. משהו בסגנון של "ישרוד הטחה על מול רכבת נוסעת"

לפי דו"ח הבדיקה המפורט עד מאוד שצורף, הספק קורס שמעמיסים עליו 710W, מסוגל להוציא יותר מ 41 אמפר על ה 12 וולט, הבדיקה נערכה ב 22/02/2008 ב 14:48 בצהריים ע"י... ג'יימס :smile1:

אני כרגע מצלם (הספק כבר מורכב אז אני צריך לקמבן משהו....) והתמונות יעלו עוד מעט, או מחר אם אני ארדם X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, שאתה רואה ספק עם 80 מ"מ, אתה מצפה לרעש מסוים.

הספק הקודם שלי היה OCZ Powerstream שגם נחשב לאיכותי, אבל אפילו ביחס לזה, זו פשוט עליית מדרגה לא צפויה. ההשקעה פה אדירה.

הנה טעימה קטנה

http://img517.imageshack.us/img517/5192/pcpc1ob4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, שאתה רואה ספק עם 80 מ"מ, אתה מצפה לרעש מסוים.

הספק הקודם שלי היה OCZ Powerstream שגם נחשב לאיכותי, אבל אפילו ביחס לזה, זו פשוט עליית מדרגה לא צפויה. ההשקעה פה אדירה.

הנה טעימה קטנה

http://img517.imageshack.us/img517/5192/pcpc1ob4.jpg

קח בחשבון אבל שזה עוד עלול להשתנות...

לא משנה באיזו איכות וגימור הספק, מתישהו המאורר מתחיל להרעיש

שלי(לא שאני משווה את HEC ל-pcp&c חלילה..) היה שקט קרוב לשנתיים, ואז משום מקום הוא התחיל להרעיש

הייתי צריך להחליף ת'מאוורר - מה שהתגלה כברוך לא קטן, כי היה קשה לפתוח אותו

תוודא שאפשר לפתוח באמת את שלך

נ.ב.

מתכנן CF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הנ"ל בהחלט ספק מצויין הזמנתי אותו במחשב החדש שלי יחד עם המפרט שיש בצד

ואני לא מצטער לרגע ספק שקט וחזק עם המון חיבורים ובאמת נוח לשימוש אני אעלה של המחשב בהזדמנות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני- קטע פשוט מצחיק, שאני שם את היד ליד המאוורר....... האוויר שיוצא לא חם S: הכי הרבה שאני יכול להגיד זה "חמים". בניגוד ל 520W לשעבר שלי שהוציא כמות נכבדה של אוויר חם, מהספק הזה האוויר שיוצא פשוט לא חם.

אין ספק שמדובר בספק מצויין ואיכותי, אך מה שאמרת פה דווקא היה מדאיג אותי...

אם מדובר במפרט דומה יתכן שהמאוורר של הספק פשוט לא מפנה מספיק חום מהספק/מארז בניגוד לספק הקודם, ולכן האויר ביציאה רק "חמים".

מצד שני אולי הוא פשוט לא מתחמם כל כך (אני מקווה)... בדקת באותם תנאים?

זכור כי מאוורר 80 מ"מ הוא לא בדיוק הבחירה המועדפת לספק HIGH END שקט, במיוחד עם מפרט חם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי סקירות שראיתי הספק לא בדיוק מתחמם בעבודה, לדעתי זו הסיבה.

למישהו יש תמונה של הספק של ליד או בנפרד מזה של power? אני חושב שנוכל למצוא שם תשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי סקירות שראיתי הספק לא בדיוק מתחמם בעבודה, לדעתי זו הסיבה.

למישהו יש תמונה של הספק של ליד או בנפרד מזה של power? אני חושב שנוכל למצוא שם תשובה

האמת - לא מכיר את הספק הספציפי ואפילו לא קראתי סקירה אחת אבל אם רק לשפוט לפי ההיטסינקים הענקיים, אין מצב שהוא לא מתחמם (אחרת לא היה בהם צורך...), ודאי לא בהספקים ובזרמים אליהם הוא מתוכנן. אולי ב-UDLE או עומס נמוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהם השתמשו בהיטסינק גדול בשביל להעביר את החום איתו ואז לא צריך מאוורר חזק בשביל להוציא את החום מחוץ למארז, זה הרבה יותר הגיוני מספק עם היטסינק קטנים ומאוורר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...