קיבלתי ספק חדש! PCP&C Silencer 610W, שקט פנומנלי. - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי ספק חדש! PCP&C Silencer 610W, שקט פנומנלי.

Pika007

Recommended Posts

PIKA

אני לא יודע למה הורגלת לשמוע בספק הישן שלך שהלך לרעות בשדות המרעה הנצחיים,

אבל הספק החדש שלך, על פי המפרט אינו נמנה על השקטים

The PSU features two large aluminum heatsinks with some fins to dissipate the heat and we can also see that the 80mm fan is made by Adda. This fan has a noise level of 26 to 38dBA.

http://www.dvhardware.net/review137_silencer_610.html

תתחדש

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רואה שאת מה שרציתי לכתוב כבר כולם כתבו לפני. בלי שום קשר לביצועים והמחיר הנחמד - קצת בעייתי להגדיר רמת רעש של ספק לפי "לא שומעים אותו מול שאר המאוררים של המחשב (שקטים ככל שיהיו).

פשוט מזה - אם חלק מהספקים שמככבים בטבלא של SPCR הם גבוליים מבחינת הרעש למי ששקט ממש חשוב לו, אז ספק שבכלל לא מופיע שם עלול להעלות סימן שאלה אם אפשר להמליץ עליו למי שמחפש משהו שקט באמת.

וזה לא חדש ביטויים ברשת כמו:

- לא רועש

- די שקט

- רעש לא מציק

- בקושי מבחינים ברעש וכו'...

*עריכה - נו אני רואה אפילו בביקורת על הספק הם משתמשים במילים הללו : " Relatively quiet", ככה שלפחות ניתן להסכים איתי :smile1:.

טוב, אני מקווה שלא אמרנו משהו שמבאס אותך, פשוט הכל השביל להכניס פרופורצייה לשאר הקוראים. תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה מאוד להגדיר רעש. נתון של SPL לבדו לא מספיק משום שהמושג "מרעיש" הוא סובייקטיבי מאוד ותלוי גם בתדרים ובהרמוניות בינהם וכמובן בהעדפתו האישית של כל מאזין. לדוגמא, אגזוז של קטנוע 50 סמ"ק אולי לא מייצר יותר דציבלים מאגזוז של הארלי, אבל ישמע יותר "רועש" ומעיק לרוב האנשים.

לכן אתרים רציניים כמו SPCR לא מסתפקים בהצגת הנתונים היבשים אלא גם מוסיפים הקלטה ולפעמים גם התרשמות סוביקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקה במיוט, אז התגובה תעבור דרכי כרגע :) (ולאלו שתוהים- לא, אני לא פיקה....)

"אני מודע לזה שלא מדובר על שקט ברמה של המחשבים ב SCPR, אבל למרות שלחץ האוויר נחשב גבוה למדי, התדר של הרעש נמוך. זו בעצם ההגדרה של "רעש לא מציק", רעשים בתדר נמוך משתלבים יפה עם רעשי הרקע של כל דבר (Ambient noise), ומציקים פחות.

כנראה שלא ניסחתי את עצמי נכון בהודעה הראשונה-

למי שמחפש מחשב בלתי נשמע, לא הייתי ממליץ על הספק הנ"ל. למי שמחפש ספק חזק למערכת רצינית, ורוצה שהוא יחזיק אותה בלי להרעיש (כמו ה"עצבים" שקורסאייר VX450 חוטף בעומס) יותר מדי או מחפש יחס מחיר/ביצועים/רעש גבוה, הוא מומלץ בהחלט.

אני יכול להגיד לכם שהוא ממש לא מפריע לישון בלילה לדוגמה :xyxthumbs: "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...