עזרה במציאת מקלדת ישנה חיבור AT(גדול)?תמונה בפנים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במציאת מקלדת ישנה חיבור AT(גדול)?תמונה בפנים

musari

Recommended Posts

איזה באסה איתכם לא יכולתם לחכות ולא ליזרוק אם אתה אומר היתה במצב חדש נו מה לא חבל זרקתה 200 שקל?מזה האתר של האגורה אתה בטוח שזה עדיין תקף? ניראה לי לא רציני כל העסק שם.. אני מעדיף מישהוא שאפשר לדבר איתו שם צריך להשאיר הודעה ועד שיקראו אותה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זרקתי את המקלדות כי לא חשבתי שיש מישהו (קצת קוקו ;)) שירצה אותן... אבל אם אתה רוצה מחשב 486 - תפנה אליי... יש לי גם 1 100MHZ...

בקשר לאתר של אגורה - אתה רואה שההודעות הראשונות שם הם מהימים האחרונים, אז במקומך הייתי משאיר הודעה במקום לזרוק 200 ש"ח על משהו שאפשר להשיג בחינם... מה יש לך להפסיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי רציני האתר של אגורה ואני לא צריך או מחפש מחשבים ישנים או משו כזה יש לי 5 חדשים חדשים עם כל הציוד הכל חדש בחדר אני רק רוצה מיקלדת ישנה נוסטלגית כזו... :'( תעזרו לי אני יתן לכם בתמורה אחת חדשה חדשה מהניילון של לוגיטק שחורה עלתה לי 120 שקל ו150 שקל בונוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אתר שמיועד בדיוק למה שאתה מחפש. אתה מעדיף לחכות שמישהו אולי יקרא את ההודעה שלך מאשר לפנות למישהו שיש לו מה שאתה רוצה? אחי, אתה יותר קוקו ממה שחשבתי בהתחלה.. אבל שיהיה לך בהצלחה..

במחשבה שנייה, אני אפנה לאדם באתר אגורה, אקח ממנו את המקלדת ואז תשלם לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי להם הודעה עם צירוף התמונה מהאתר אבל זה לא ניראה לי רצינים אם אתה יכול להשיג אני ישלם לך לא אכפת לי למי לשלם רק להשיג אותה אני כבר חודשיים מחפש ולא הצלחתי אפילו הלכתי למנהל של הום סנטר איפה שראיתי תמיקלדת אמרתי לו אני יביא לו מקלדת חילופית וישלם להם על המיקלדת הזו הוא לא רצה הוא אמר לי מה קרה לך תיקנה מיקלדת כמה כבר עולה 50 שקל הוא כניראה לא הבין את הקטע למרות שניסיתי להסביר לו שזה לא קשור לכסף זה קשור למיקלדת המסויימת הזו ואמרתי לו אני ישלם לך מחיר של שתי מקלדות חדשות 100 שקל והוא לא רצה משו בראש שלו לא קלט את מה שאני מסביר פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחי בוא אני יסביר לך מה הקטע במיקלדות החדשות מ95 בערך המציאו במיקלדת את המישטח הגומי הזה מתחת למקשים ובישנות יש לכל כפתור ממש מנגנון בגלל זה אני שואל אם יש טיק קטן כי ההקשות עליהה שונות מהמיקלדות השקטות החדשות אם אתה מפרק את המיקלדת הישנה אתה מוצא לוח (הירוק היה) ועליו מולחמים מלא מתגים קטנים שיושבים מיתחת למקשים בחדשות זה גומי כמו שיש במחשבון מדעי רגיל מעפן כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי את בבר השרת הוא דוד של חברה שלי הוא אמר שלא ידוע לו ואם כן זה שייך לחדר אלקטרוניקה שם הוא לא רוצה להיתעשק שם יותר מדיי הינה תמונה מה ההבדל בין הישנות לחדשות תמונה שניה זה החדשות מ 95 ומעלה משטח שקוף ועליו מגעים ובתמונה הראשונה מקלדת מ 94 ומטה יש את המתגים שאני מדבר עליהם שהם עושים את הטיק הזה...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע,

עבדתי אצל אשה אחת לא מזמן

ראיתי אצלה בדיוק כזאת:

http://www.agora.co.il/deals_images/46265.jpg

במצב דיי טוב

יש לי תמיספר שלה

פשוט מה תגיד לה? שאתה רוצה ליקנות את המיקלדת שלה ? היא תחשוב שאתה אנס :S

דבר איתי בפרטי אם אתה מעוניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=349932.msg3026327#msg3026327 date=1217014351]

שאלתי את בבר השרת הוא דוד של חברה שלי הוא אמר שלא ידוע לו ואם כן זה שייך לחדר אלקטרוניקה שם הוא לא רוצה להיתעשק שם יותר מדיי הינה תמונה מה ההבדל בין הישנות לחדשות תמונה שניה זה החדשות מ 95 ומעלה משטח שקוף ועליו מגעים ובתמונה הראשונה מקלדת מ 94 ומטה יש את המתגים שאני מדבר עליהם שהם עושים את הטיק הזה...

יש מצב שמה שאתה רוצה לעשות זה להדביק את הלוח מגעים השקוף הזה על זכוכית כדי שהיה לך מקלדת סטייל סטאר-טרק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...