עזרה במציאת מקלדת ישנה חיבור AT(גדול)?תמונה בפנים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במציאת מקלדת ישנה חיבור AT(גדול)?תמונה בפנים

musari

Recommended Posts

כבר כמה חודשים שאני רודף אחרי חנויות ואנשים בתי ספר שרתים של בתי ספר ובאינטרנט כדי למצוא (בתשלום) מקלדת AT ישנה במצב שמור וטוב עם מקשים רעישים(בלחיצה על הכפתור יש רעש כמו הלחצן של הריסט ככה היא בנויה ולא גומי כמו היום) תמונה של מה שאני מחפש אולי אתם תוכלו לעזור להפנות אותי למישהוא הנכון תודה לעוזרים...הינה למטה המיקלדת שאני מחפש עם חיבור AT ישן... :smile1:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההקשות עליה עשיתי סיבוב בהום סנטר ובלי כוונה היגעתי למחסן שם לא יודע איך, ראיתי אחת כזו עם מחשב ענטיקה ושלחצתי עליהה סתם מיתוך געגוע ישן למקשים הישנים אמרתי לעצמי אני חייב אחת כזו היתחרעתי עלייה שם שעה לחצתי עליהה ומאז אני כבר כמה חודשים מחפש לי כזו במצב כמה שיותר חדש ומשומרת לא אכפת לי לשלם עבורה אם היא במצב ממש ממש חדש 200..עכשיו מתאם למחשבים חדשים הישגתי ובדרך כמה מקלדות שחלקן לא משו וחלק מהמקשים חסרים וכו אני רוצה אחת חדשה שמורה עם עברית כמובן כי באיביי מצאתי רק אנגלית ואת עברית אבל משנת 86 שלא ממש אהבתי כי ה F מסודר לייד הקאפסלוק לא ממש אהבתי אז אני מחפש כמו שבתמונה למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מקלדת כזאת,היא עובדת..אבל היא דיי ישנה ומאובקת,לא חסרים לה מקשים,ואפילו יש לי את המחשב הישן שבא איתה(עם כמות נדיבה של משחקים ישנים עליו)

אם אתה מעוניין צור איתי קשר.

והיא בעברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מתאים לי כל המקשים ועובדת האבק והליכלוך אני יעשה עלייה ניקוי יסודי אתה מוכן אם יש לך אפשרות להעלות תמונה שלה שנוודה שאכן זו המקלדת שאני מחפש תמורת 100 שקל תהיה מוכן להיפטר ממנה?ואם יש לך אפשרות להעריך שנת יצור שלה כי מ 95 כבר הפסיקו ליצר את המקשים ה"רעישים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה כרגע אני לא יכול להעלות כי אח שלי לקח את המצלמה לטורקיה,

אבל אני חושב שהיא מרעישה,לא בטוח אם זה בדיוק הצליל שאתה מחפש,אני יעלה תמונה כשאני יוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני חודשיים זרקתי 2 כאלו.. אחת משנת 95 בערך ואחת משנת 91 בערך (של מחשב שהגיע במקור עם DOS ולפני 15 שנה בערך "שידרגתי" אותו ל WINDOWS 3.11). הייתי יכול להרוויח על השיגעון שלך כסף טוב...

בכל מקרה, תסתכל פה:

http://www.agora.co.il/toGet.asp?searchType=subCategory&dealType=1&iseek=10003&takeCity=

תתקשר ותבדוק - ואפילו לא תצטרך לשלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...