עזרה במפרט ל HTPC ....תקציב עד ל 7000 ש"ח ... בתודה מראש - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במפרט ל HTPC ....תקציב עד ל 7000 ש"ח ... בתודה מראש

Dr. David

Recommended Posts

שוב המון תודה - אני פשוט מגיע לארץ ורוצה להצטייד במה שצריך ולקחת איתי חזרה

1. אם הבנתי נכון ... במידה ואני רוכש את מקלדת ה BT, היא גם תפעל כשלט רחוק כך שאין לי צורך לקנות שלט בנפרד ?

2. יש לי מגבר של ימאהה אך הוא לא חדיש ... אם תוכל לנסח לי את השאלה בקשר ל"כניסה התואמת" (תואמת למה?) - אוכל לשאול בפורום המתאים

שוב המון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש הרבה במרכז - ממליץ על זיגזג ביהוד אך לא מתחייב על המחיר...[br]פורסם בתאריך: 9.08.2008 בשעה 22:31:10

שוב המון תודה - אני פשוט מגיע לארץ ורוצה להצטייד במה שצריך ולקחת איתי חזרה

1. אם הבנתי נכון ... במידה ואני רוכש את מקלדת ה BT, היא גם תפעל כשלט רחוק כך שאין לי צורך לקנות שלט בנפרד ?

לשלט רחוק יש אופן פעולה שונה אבל אתה יכול לשלוט גם מהמקלדת - לשיקולך.

2. יש לי מגבר של ימאהה אך הוא לא חדיש ... אם תוכל לנסח לי את השאלה בקשר ל"כניסה התואמת" (תואמת למה?) - אוכל לשאול בפורום המתאים

כניסה/יציאת קול דיגיטלית - SPDIF

שוב המון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פניתי לחברה באזור המרכז (זיגזג) ואין להם בדיוק את כל הרכיבים שבמפרט .... אודה לכם באם תאמרו לי האם התחליפים שהוצעו לי מתאימים וראויים ... שוב תודה

לוח אם - M3A78 PRO HDMI (AMD 780) - ATX (לא ברור לי אם זהה למפרט שהוצע כאן)

דיסק קשיח - מוצע לי - SAMSUNG 750GB (HD753LJ) -32MB - 7200RPM S-ATA

זכרונות - 1GB KINGSTON II - 800 - KINGSTON Original

קירור למעבד - Scythe MINI NINJA (JAPAN DESIGN) REV.B - AM2 (כולל החלפת המאוורר שלו לשקט יותר)

צורב - יש להם ..... אבל F במקום B (או צורב אחר, שכחו לציין בהצעה)

בנוסף:

כששאלתי לגבי שלט רחוק של מיקרוסופט, נאמר לי שעדיף כבר לקנות כרטיס טלביזיה שכולל שלט - Hauppauge - PVR150MCEKIT - Personal Video Recorder ב 345 ש"ח

לגבי מקלדת - הוצעה לי - Adesso 2.4 GHz RF Wireless Mini Keyboard w/Optical Trackball ב 342 ש"ח

לגבי מערכת ההפעלה - יש לי אפשרות לרכוש (כן, ממש בכסף ... אבל זול מאד) - Windows Ultimate upg .. האם זה יתאים לי ??

אשמח לקבל את חוות דעתכם לגבי השינויים המוצעים ..... המון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכרונות - 1GB KINGSTON II - 800 - Original

לגבי מערכת ההפעלה ... ... Windows Ultimate upg ... האם זה יתאים לי ??

ל המינימום זה 2GB .

אני הייתי בעוד טיפה כסף משקיע ב 2X2GB. (שזה 4GB זיכרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פניתי לחברה באזור המרכז (זיגזג) ואין להם בדיוק את כל הרכיבים שבמפרט .... אודה לכם באם תאמרו לי האם התחליפים שהוצעו לי מתאימים וראויים ... שוב תודה

לוח אם - ASUS M3A78 PRO HDMI (AMD 780) - ATX (לא ברור לי אם זהה למפרט שהוצע כאן)

בסדר גמור אם כי ה-M3A78-EM זול ועדיף מבחינת חיבורים ופיצ'רים: http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4283

דיסק קשיח - מוצע לי - SAMSUNG 750GB (HD753LJ) -32MB - 7200RPM S-ATA

בסדר גמור, אבל אם כבר 750G קח AACS של WD ששקט בהרבה או F1 של סמסונג שגם כן שקט יותר ובעל ביצועים עדיפים.

זכרונות - 1GB KINGSTON II - 800 - KINGSTON Original

עדיף 2X2G מאשר 4X1G - לא צריכה להיות בעיה.

קירור למעבד - Scythe MINI NINJA (JAPAN DESIGN) REV.B - AM2 (כולל החלפת המאוורר שלו לשקט יותר)

מצויין, אך איזה מאוורר? הוא קטן ולא שקט במיוחד. קח SHURIKEN או ZIPANG במקום - שקטים, חזקים ו"שוכבים" ולכן גם מקררים במעט את לוח האם.

צורב - יש להם ..... אבל F במקום B (או צורב אחר, שכחו לציין בהצעה)

תשאל בפורום "אמצעי איחסון"

בנוסף:

כששאלתי לגבי שלט רחוק של מיקרוסופט, נאמר לי שעדיף כבר לקנות כרטיס טלביזיה שכולל שלט - Hauppauge - PVR150MCEKIT - Personal Video Recorder ב 345 ש"ח

אם נכנס לך בתקציב - מומלץ בחום. מיועד יותר למערכת XP MEDIA CENTER מאשר ל-XP ויתרונו ביכולת ההקלטה של תכנים מה-TV למחשב. אם אין לך שימוש בזה - חבל על הכסף. אני לא מומחה בנושא השלטים - תתיעץ בפורום "ציוד היקפי" בעניין.

לגבי מקלדת - הוצעה לי - Adesso 2.4 GHz RF Wireless Mini Keyboard w/Optical Trackball ב 342 ש"ח

נה? מי זה? לא מכיר. ממליץ לך בחום על מוצרים של לוג'יטק או מיקרוסופט, אבל שוב, זה לא התחום שלי.

לגבי מערכת ההפעלה - יש לי אפשרות לרכוש (כן, ממש בכסף ... אבל זול מאד) - Windows Ultimate upg .. האם זה יתאים לי ??

זללנית משאבים רצחנית אך עם המפרט שלך ו-4G זיכרון זה כנראה בסדר. אני אישית סולד ממערכת ההפעלה הזו אך ה-MEDIA CENTER שלה מצויין ותומך יפה בעברית. ל- יש כמה וכמה תוכנות חינמיות שאף עולות על ה-MC של כמו MEDIA PORTAL אך העברית לא תמיד מושלמת מבחינת יישור לימין למשל.

אשמח לקבל את חוות דעתכם לגבי השינויים המוצעים ..... המון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהחנות בעלת המפרט נמצאת באשדוד, אני מנסה למצוא חנות באזור המרכז עם מפרט זהה אך בדר"כ מוצעים לי רכיבים מעט שונים. אין לי מושג אם התחליפים ראויים וטובים ... אבקש שוב את חוות דעתכם. אם חוות דעתכם שלילית לגבי התחליפים, לא יהיה מנוס מלהצטייד בויזה ולהדרים לאשדוד.....:)

להלן התחליפים המוצעים:

לוח אם: GA-MA78GM-S2H (AMD 780G) - mATX

זכרונות: 1GB Samsung II - 800 - Original X 2

צורב : PIONEER DVR-215DBKx20 (BLACK) DUAL LAYER -SATA-

קרור מעבד: -Cooling Alpine 7 for 775/AM2/939/754 - PWM - RETAIL

ושוב..... המון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהחנות בעלת המפרט נמצאת באשדוד, אני מנסה למצוא חנות באזור המרכז עם מפרט זהה אך בדר"כ מוצעים לי רכיבים מעט שונים. אין לי מושג אם התחליפים ראויים וטובים ... אבקש שוב את חוות דעתכם. אם חוות דעתכם שלילית לגבי התחליפים, לא יהיה מנוס מלהצטייד בויזה ולהדרים לאשדוד.....:)

להלן התחליפים המוצעים:

לוח אם: GA-MA78GM-S2H (AMD 780G) - mATX

מצויין אך מעט פחות מפוצ'ר (ללא או ExpressGate למשל) ודווחו כמה בעיות תאימות עם דגני פנום החזקים.

זכרונות: 1GB Samsung II - 800 - Original X 2

מצויין

צורב : PIONEER DVR-215DBKx20 (BLACK) DUAL LAYER -SATA-

לא מכיר את הדגם - תתיעץ בפורום "אמצעי אחסון"

קרור מעבד: -Cooling Alpine 7 for 775/AM2/939/754 - PWM - RETAIL

בסדר גמור אך פחות טוב מהקודמים שהוצעו מבחינת שקט, ביצועים או שניהם. ציין את החנות ונמצא לך תחליפים.

ושוב..... המון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...