אנחנו לא לבד ביקום, זה וודאי, אז בואו נחפור על זה קצת - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו לא לבד ביקום, זה וודאי, אז בואו נחפור על זה קצת

HoT-DoG

Recommended Posts

פאאאאק אנשים

ראיתי תכנית באחד הערוצים החפרניים

אני יודע שכולם ראו את כל התכניות האלה 1000 פעמים והן כבר יוצאות מהרקטום, וזה נשמע שטויות,

אבל ראיתי את את התכנית הזו, והיה שם משהו שפשוט גרם לי להשתין מרוב פחד.

בקצרה מתואר שם על זוג שנסעו ברכב, ובמקרה הם שמו לב שהשעה הייתה סתם נגיד, 22:00

פתאום הם ראו מולם אור מתקרב, חשבו שזה מכונית גדולה או משאית עם אורות גבוהים,

הם ציינו שהם שמו לב שזה היה מאוד חשוד ולא סתם אור של , הם היו מוכרחים לעצור בצד מפני שהאור סנוור אותם לגמרי,

זתומרת הם היו בטוחים שהם עומדים להכנס בו, אז הבעל פשוט סטה הצידה האט עד עצירה, הם אמרו שהאור המשיך להתקרב

ואחרי משהו כמו 20 שניות הם כביכול הרגישו שה"רכב" פשוט המשיך והם חזרו לנסיעה,

הם אמרו כזה שהיה להם מוזר שזה התקרב אליהם כל כך הרבה זמן יחסית (כמעט דקה) וכבר שהם היו בטוחים שזה בא לעקוף אותם זה המשיך עוד איזה 20 שניות.

טוב סבבה, הם מבחינתם נסעו, גדול מאד סנוור אותם, הם עצרו כי לא יכלו לראות כלום, והמשיכו לסוע.

הם הגיעו הביתה ופתאום שמו לב שהשעה 24:00

והנסיעה אמורה לקחת חצי שעה.

טוב הלכו לישון, אמרו כנראה שתינו היום יותר מדיי (כמובן שאני הוספתי את זה בצחוק, שלא תגידו הם באמת שתו יותר מדיי, לא ציינו שם שהם שתו),

לאחר כמה שבועות הם טוענים שהם התחילו לקבל כל מני סיוטים וחזיונות, לא זוכר בדיוק את התיאורים, זה התחיל אצל האישה, אחרי זה אצל הבעל, זה היה בהדרגה מבחינת החומרה, עד שזה הגיע לשלב של פסיכוטיות, כמובן אחרי דיי הרבה זמן,

ופשוט הזוג הזה עבר לטיפול פסיכיאטרי.

החלק שצמרר אותי היה שהשמיעו קלטת, ולא איזה שיחזור זול כזה, פשוט סתם הייתה תמונה של טייפרקורדר כזה ברקע, ורק שמעו את ההקלטה, והאישה בכלל לא ידעה שמקליטים אותה, זה היה הכל במסגרת הטיפול,

ופשוט שומעים את האישה צורחת כמו משוגעת

OOH MY GOD nooo noooooo, please!!!! nooooo

dontttt

pleaseeeeea

aahhhhhhhhh

כאילו צרחות שאתם לא קולטים, משהו שהיה נשמע ממששש אמיתי

שמעו, ראיתי דיי הרבה תכניות כאלה, אבל זה היה נשמע לי ממש אמיתי, לא יודע למה, פשוט היה נשמע אמיתי,

והתכנית לא הייתה מוחצנת, עם כלמני שטויות, פשוט סיפרו סיפור, וחסכו תיאורים טיפשיים.

מי שלא הבין, כאילו בזמן הזה בין 22:00 ל24:00 הם בעצם נחטפו,

בקיצר מה אתם אומרים, אני יודע שקשה לי לישון בעקבות החרא הזה לאחרונה, זה פשוט הלחיץ אותי ברמות ששום דבר לא הלחיץ אותי.

תגיבו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחחחחחחחחחחחח נראה לי שראיתי גם את התוכנית הזאת

התוכנית עצמה די הזויה בלשון המעטה כל האנים פשוט נראים מוזרים ומפחידים כאילו מצאו אותם

אחרי שנים של בידוד באיזה הר... הסיפורים יותר הזוים מהאנשים.

תחשוב על זה ככה חיזרים הגיעו מרחק של מיליוני שנות אור (לך תדע כמה) עם כל התכנולוגיה שלהם

וכל התחכום הצליחו לעשות מסע כזה ארוך ומפרך... בשביל מה? כדי לחקור אותנו?

תחשוב על זה ככה: הייתי לוקח את הרכב ונוסע במשך מספר שנים (עשרות,מאות...) מסתכן במסע

הזה בסכנות שלא חשבת עליהן ומתמודד עם קשיים בלתי אפשרים בעליל (אצלנו בלתי אפשרי לך תדע אצלם)

כדי לחקור ג'וק מסכן?!?!?! ולעשות עליו ניסוים לא נראה לי...

פעם אנשים חשבו שהם פוגשים מלאכים פעם שדים פעם רוחות פעם אלים ועכשיו הטרנד החדש הוא חיזרים..

אני לא טוען שאנו לבד ביקום.. אך קצת היגיון לא יזיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שאתה גזע עליון, כזה שעבר כמה מליוני שנות אור בשביל להגיע לפה

איזו סיבה הייתה לך להתחבא ?

הרי אין ספק שהמין הנחות הזה לא יכול לגעת בך.

עכשיו בוא נגיד ירדת לפלאפל, ואתה מהביישנים אלו שלא אוהבים שמסתכלים עליהם אוכלים פלאפל (בוא נגיד, כן?)

למה לך על הדרך לקחת 2 אנשים ולתקוע אותם בטוסיק ?

ואם כבר נהינת מזה

למה לא תיקח הביתה ? שיהיה מה לנשנש בדרך ! (כמה מליוני שנות אור של טיסה, שווה לקחת נישנושים)

תראה, הקישור בין הפסיכוזה של השניים למקרה המדובר הוא קישור שהצופה עושה, באותה מידה יכלו למצוא סיפור מוזר מפי כל איש פסיכוטי על משו שקרה לו לפני שהוא הפך לפסיכוטי.

עכשיו לך תדע אם זה קרה או שזה חלק מהפסיכוזה שלו היום.

בכל מקרה נשמע לי הרבה יותר הגיוני שאם כבר יש מבקרים על כדור הארץ, אז הם מאוד ביישניים ולדעתי הרבה יותר מדי מנומסים מכדי לדחוף דברים לטוסיקים שלא שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בוא נגיד ירדת לפלאפל, ואתה מהביישנים אלו שלא אוהבים שמסתכלים עליהם אוכלים פלאפל (בוא נגיד, כן?)

למה לך על הדרך לקחת 2 אנשים ולתקוע אותם בטוסיק ?

אני מקווה בשבילך שזה בגלל השעה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קארל סאגאן המנוח היה מהתומכים הנלהבים ביותר באפשרות של קיום חיים תבוניים ובכלל מחוץ לכדו"א. הוא פרסם מאמרים וספרים בנושא, דחף להשקעות אדירות במחקר בתחום וגם נחשב לבר סמכא אמיתי (תקראו על התחזיות המדויקות שלו על האקלים בנוגה ועל המעורבות שלו במשימות של נאס"א למאדים).

בסדרת הטלוויזיה "קוסמוס" (ובכמה מכתביו) הוא מתייחס לכל אותן תופעות של "חטיפות" ושאר מופעים משונים שמשויכים לפעילות חייזרית. הוא מציין שבכל אותם מקרים, בכולם, ניתן היה למצוא הסבר הגיוני ופשוט יותר ושלא נמצא בשטח שום ראיות מוצקות. את זה אמר אדם שהאמין בלב שלם "שאנחנו לא לבד" וכל חייו קיווה לשמוע אות חיים מהיקום או למצוא ראיה כלשהי לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה - אני חושב שקודם כל כדאי שנמצא חיים תבוניים על כדור הארץ...

ועכשיו ברצינות - תמיד האמנתי בקיומם של חיים בעולמות אחרים. אך משום מה נראה לי שכל העניין לא לטובתנו בכלל

בכל בין תרבויות - התרבות העליונה טכנולוגית בד"כ הורסת את התרבות הנחותה ממנה

ותחשבו על עוד דבר - כאן בכדור הארץ ישנם הרבה מאוד מינים בעלי רמת תבונה כזו או אחרת האם אנו באמת מנסים ליצור איתם קשר

באותו מצב יצורים עליונים עלינו לא ינסו ליצור איתנו קשר

ולגבי סיפורי ההפחדות, אני מאמין שזה יכול להיות כמו שכל מיני דברים אחרים שאין לנו הסבר עליהם יכולים גם להיות

כדאי מצד אחד להיות פתוח לרעיונות - אך מאידך גם להיות סקפטי במידה בריאה

אני יכול לספר לכם על חוויה שהייתה לי אי שם בשנת 95, אני זוכר שהגעתי למקום עם עוד הרבה אנשים, הפשיטו אותי, צילמו אותי ברנטגן, שקלו לי את האשכים

החליפו לי את הבגדים, הזריקו לי כל מיני חומרים, תייגו אותי - פתאום חשכו עיניי והתעוררתי באותו מקום אחרי 3 שנים

עד היום אני לא יכול להסביר את התקופה הזאת - מה שמוזר שבכל שנה אני ממשיך להיעלם לאיזה חודש

לא אני לא על סמים :cool2: - רק עם חוש הומור

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, אם הם עדיפים טכנולוגית הם לא בהכרח יתקפו אותנו, אסימוב פעם כתב סיפור קצר על גזע מאוד מתקדם טכנולוגית אבל חסר יצר מלחמה(העייטים אצילי הנפש).

יכול להיות שהם לא יהיו תוקפניים, אחרי הכל כל הרעיון הוא שהם לא בני אדם

(דרך אגב אני לא מאמין שאי פעם ביקר חייזר בכדור הארץ, בנוגע לחיים אחרים- אני אומר שיכול להיות אבל אני לא יודע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה - אני חושב שקודם כל כדאי שנמצא חיים תבוניים על כדור הארץ...

ועכשיו ברצינות - תמיד האמנתי בקיומם של חיים בעולמות אחרים. אך משום מה נראה לי שכל העניין לא לטובתנו בכלל

בכל בין תרבויות - התרבות העליונה טכנולוגית בד"כ הורסת את התרבות הנחותה ממנה

ותחשבו על עוד דבר - כאן בכדור הארץ ישנם הרבה מאוד מינים בעלי רמת תבונה כזו או אחרת האם אנו באמת מנסים ליצור איתם קשר

באותו מצב יצורים עליונים עלינו לא ינסו ליצור איתנו קשר

ולגבי סיפורי ההפחדות, אני מאמין שזה יכול להיות כמו שכל מיני דברים אחרים שאין לנו הסבר עליהם יכולים גם להיות

כדאי מצד אחד להיות פתוח לרעיונות - אך מאידך גם להיות סקפטי במידה בריאה

אני יכול לספר לכם על חוויה שהייתה לי אי שם בשנת 95, אני זוכר שהגעתי למקום עם עוד הרבה אנשים, הפשיטו אותי, צילמו אותי ברנטגן, שקלו לי את האשכים

החליפו לי את הבגדים, הזריקו לי כל מיני חומרים, תייגו אותי - פתאום חשכו עיניי והתעוררתי באותו מקום אחרי 3 שנים

עד היום אני לא יכול להסביר את התקופה הזאת - מה שמוזר שבכל שנה אני ממשיך להיעלם לאיזה חודש

גבריאל

אחי נראה לי שאתה טועה,

זה לא חייזרים,פשוט קנית יחידת נופש באיזה בית מלון באילת.

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ladies and gentlemen, we have ourselves a winner! :lol:

ועכשיו לעניין:

הבעיה בעיקר בלחשוב על חטיפות היא שאנחנו לא ממש יודעים למה לצפות, כי כל מה שאנחנו מכירים מבוסס על מה שקורה כאן על כדור הארץ. דוגמא אחת היא הצורה הנפוצה... מצטער חבר'ה, אבל איש קטן ירוק עם ראש ענקי זה לא יצור עליון גנטית :silly:

יותר מפריע בקטע הזה היא שאנחנו לא יודעים מה תהיה הפסיכולוגיה של אותם חייזרים (ראו הדוגמה של אסימוב). יש מצב שהם שוחרי שלום נחמדים שרוצים לתת לנו את הטכנולוגיה שלהם ולאכול איתנו פלאפל בכיף, או אולי כאלה שסתם עושים בדיחות אז הם שמים אנטנות, קופצים על אנשים ועושים קולות מוזרים (יש גם בני אדם כאלה), או אולי בעיניהם אנחנו כל כך טפשים שהם אפילו לא חושבים עלינו כעל גזע תבוני (תכלס, כמה מביניכם באמת יתנגדו אם יבצעו ניסויים על ג'וק?)...

אולי הם טעו בבחירת הגזע השליט וחושבים שאלה המכוניות והמחשבים (דווקא לא רחוק מהאמת :smile1:)

בואו רק נגיד שאם הם כמונו אז נדפקנו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כאלה שסתם עושים בדיחות אז הם שמים אנטנות, קופצים על אנשים ועושים קולות מוזרים (יש גם בני אדם כאלה)

דאגלס אדמס העלה את הרעיון הזה, בנים של חייזרים עשירים משתעממים, הם לוקחים את החללית,הולכים לכוכב עם אוכלוסיה פרמטיבית, נצבעים בירוק, שמים אנטנה ועושים בליפ בליפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבריאל

כן גם לי זה קורה זה נקרא מילואים וצבא...

למרות שאני מסכים איתך כמה מהחברה בקבע באמת חייזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מעניין, אני רוצה רגע להתמקד במאדים.

קראתי בYNET (אני יודע שזה לא המקור הכי אמין אבל נגיד שהכול אמיתי).

מאדים על פי מחקרים שהגשושיות ערכו עליו מגלים שמאדים הרבה יותר דומה לכדור הארץ ממה שחושבים, הירח של של מאדים נוצר באותה דרך כמו של כדור הארץ, (עצם בגודל של הירח שלנו התנגש במאדים ויצר את הירח של מאדים, {אצלינו זה עצם בגודל של מאדים}) וקוטב הצפוני שממלא בקרח והמים שבעבר זרמו עליו, לאחרונה גם התגלה שהמרכיב הכימי של האדמה מאוד דומה למרכיב הכימי של כדור הארץ, משמע אפשר לגדל ירקות וצימחייה, עכשיו תארו לכם שעל מאדים, הפלנטה שרחוקה מאיתנו כולה 6 חודשים בחללית, יכלה בערב להיות בית ליצורים אולי תבוניים אולי לא אבל אני מאמין ב100% שעל מאדים היו חיים, ההוכחות פשוט חותחות! מה שמזכיר לי את הסרט "משימה למאדים" (אני חושב שאני לא טועה כי יש עוד סרט עם שם דומה) שקבוצה נשלחת למאדים והם מגלים מבנה קבור בתוך הרר שמתגלה כחללית שבעצם שלכה את הDNA שלה לכדור הארץ כדי ליישב אותו, הרעיון מאחורי הסרט די גאוני... וממליץ למי שלא ראה אז לראות את הסרט. :)

עוד משהו, גילו שבתוך המרכיב הכימי של הירח שלנו, ישנם אלמנטים של מים (מימן אם אני לא טועה), השאלה היא האם אלו שרידים מההתנגשות האדירה שהולידה את הירח או... (תשלימו לבד על פי דימיונכם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ynet באמת full of sh*t אם זה מה שהיה כתוב בו.

הירחים (יש שניים) של מאדים לא דומים כלל לירח של כדו"א, הם שני ירחים זערורים, לעומת הירח עצום המימדים שלנו (חוץ מכארון שמקיף את הפלטנואיד פלוטו, הירח שלנו הוא הגדול ביותר ביחס לפלנטה אותה הוא מקיף). התאוריה הרווחת גורסת שהם אסטרואידים שנלכדו בכוח הכבידה של מאדים (שנמצא בשולי חגורת האסטרואידים).

לגדל ירקות על מאדים זאת אופציה מעניינת, מה חבל שכל-כך קר שם ושהאוויר דליל להחריד.

אין שום הוכחות חותכות לקיום חיים על מאדים, בוודאי שלא חיים תבוניים. נאס"א משקיעים הרבה זמן וכסף בחיפוש אחר שרידים של בקטריות בעיקר, אף אחד לא מצפה לפגוש את ET על פני הכוכב האדום.

"משימה למאדים" אחד הסרטים המביכים שראיתי אי פעם. B-movies משנות החמישים סטייל "קפטן X והאמזונות הקטלניות מוונוס" פחות מביך ממנו.

יש תאוריה, שעדיין לא מצליחים לבסס, שהירח נוצר לאחר שגוף שמימי ענק התנגש בכדו"א. זה כמובן לא קשור לכך שיש שרידי מים על הירח, מים הם תרכובת מאוד נפוצה ביקום ונמצאים בצורות שונות על כוכבי לכת וירחים רבים. אם יש מים על קליפת הירח סביר להניח שהם הגיעו לשם על גבי כוכבי שביט או מטאורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דאגלס אדמס העלה את הרעיון הזה, בנים של חייזרים עשירים משתעממים, הם לוקחים את החללית,הולכים לכוכב עם אוכלוסיה פרמטיבית, נצבעים בירוק, שמים אנטנה ועושים בליפ בליפ

כן, משם לקחתי את הרעיון הזה ואת הקטע של הטעות בקביעת הגזע השליט...

מה שמזכיר לי את הסרט "משימה למאדים" (אני חושב שאני לא טועה כי יש עוד סרט עם שם דומה) שקבוצה נשלחת למאדים והם מגלים מבנה קבור בתוך הרר שמתגלה כחללית שבעצם שלכה את הDNA שלה לכדור הארץ כדי ליישב אותו, הרעיון מאחורי הסרט די גאוני... וממליץ למי שלא ראה אז לראות את הסרט. :)

סרט חמוד. זה גם מזכיר קצת את "סטארגייט" למה שראה והרעיונות של זה, שאמרו שם שפירמידה זה בעצם צורה של חלליות שבאו הנה והמצרים ניסו לחקות את זה, וכו' וכו'.

בכל מקרה לכל מי שלא עשה את זה עדיין אני ממליץ לקרוא את "מרכבות האלים" של אריך פון דיקן, הוא מדבר על כל הנושא הזה בצורה מאוד יפה... והוא אחד מהיחידים שאשכרה נשמע רציני :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...