האם יש טעם בהשתדרגות לXP PRO? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש טעם בהשתדרגות לXP PRO?

SpiritKnight

Recommended Posts

טוב ככה :

הגרפיקה היא חלק שמאוד חשוב לחלק מהאנשים , כן היא משפיעה.

כמו שלהרבה אנשים חשוב להיראות טוב , מודינג ? שהמחשב יראה טוב.

אז למה שמערכת ההפעלה לא תראה טוב ?

אירנטנט ועוד איך מושפע ממערכת ההפעלה...אני לא יודע לגבי המקרה שלו , אבל כן האינטרנט מושפע מדפדפן...ממערכת הפעלה ומעוד גורמים.

ה- מבוסס על 2000 ו-NT התאימו אותו יותר לזיכרון , ויש לו מנהל מצוין .

ו...ללמוד במכללה ?! WTF הקשר ?

וטכנאי מחשבים לא נותן כלום , רוב האנשים בפורום הזה שונאים :asthanos: HAHAHAHAHA...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המהירות גלישה לא קשורה למערכת ההפעלה. אולי לסוג הדפדפן, אבל ל-2000 ול- יש אותו סוג דפדפן (IE) . מילא היית מדבר על לינוקס ששם יש את מוזילה ואת קונקורד, שזה שונה מהאקספלורר של חלונות.

זה שהגרפיקה היא חלק חשוב לאנשים - סבבה! אבל זה לא הופך את המערכת לטובה! (יש הבדל בין יפה לטובה)

ל- יש ניהול זיכרון מצוין? ממש לא. הניהול זיכרון של הוא כ"כ גרוע! בגלל זה הוא זולל כ"כ הרבה משאבים ודליפות קורות לעיתים קרובות מאוד!

לגבי הטכנאי, כמו שאמרתי, הם לא יודעים לעשות כלום חוץ מלהבריג ברגים במארז....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שארק אתה מתחיל לעלות לי על העצבים מה אתה מבין במחשבים פישייר קטן אני עוזר לאנשים ללא תשלום וסיימתי לפני שנה טכנאי מחשבים

ואני כל היום יושב מול המחשב מנסה לפתור בעיות ובודק מערכות הפעלה משווה בינהם ומפרמט כל הזמן לצורך בדיקות.

אני בודק תוכנות שונות ועוזר לחברים חינם לא לוקח אגורה ככה שאין מה להגיד שכל הטכנאים יודעים רק לסגור ברגים.

יש טכנאים מעולים ויש גרועים אני חושב שאני איפה שהו במרכז. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שארק אתה מתחיל לעלות לי על העצבים מה אתה מבין במחשבים פישייר קטן אני עוזר לאנשים ללא תשלום וסיימתי לפני שנה טכנאי מחשבים

ואני כל היום יושב מול המחשב מנסה לפתור בעיות ובודק מערכות הפעלה משווה בינהם ומפרמט כל הזמן לצורך בדיקות.

אני בודק תוכנות שונות ועוזר לחברים חינם לא לוקח אגורה ככה שאין מה להגיד שכל הטכנאים יודעים רק לסגור ברגים.

כל זה לא עושה אותך למבין במערכות הפעלה... למרות שאתה "טכנאי" ( ;D ) לי יש יותר ניסיון ממך בכל מה שקשור למערכות הפעלה (בין אם זה מערכות מבוססות של MS ובין אם זה מערכות מבוססות לינוקס/יוניקס) .

סגנון התשובות שלך רק מחזק יותר ויותר את דעתי על המצב הקשה של טכנאי המחשבים כיום... :AR15: .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Win 2000 Pro זו מערכת ההפעלה הטובה והיציבה ביותר של מייקרוסופט.

Win זו מערכת הפעלה ממש כמו Win 2000 בתחפושת... רק שהיא מלאה בבאגים וניהול זיכרון ג ר ו ע !

העיצוב המוגזם ב- זולל בכמויות וגורם להתרסקויות מערכת לעיתים קרובות במיוחד.

קצת דרמתי.. התרסקויות...אולי תסביר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרסקויות מערכת ההפעלה מתבטאות בכך שהרבה פעמים המחשב נתקע ורק ריסט פיזי (מהכפתור במארז) , שהמחשב עולה בזמן שבה אתה יכול ללכת לישון ולהתעורר וכו' וכו'.......

גם עצם העובדה שמשתמשי מאתחלים את המערכת שלהם מחדש לעיתים ממש תכופות (שאני עם אני מפרמט פעם בשבועיים~) מעידה על החוסר יציבות המשווע של המערכת הפעלה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים:

1) שארק צודק, יש לי 256 זיכרון ואני משתמש מדי פעם בתוכנות זוללות זכרון והמחשב פשוט נתקע וצריך לעשות ריסט. בקיצור 256 לא מספיק למערכת הזאת למרות שאפשר להסתדר עם זה.

2) אני לא יכול להגיד שהטכנאי מחשבים צודק כי לפני השתמשתי ב-98 ולא ב-2000 אבל המקרה הספציפי שלי זה שיש לי ADSL ובאותה תקופה היה לי אותו ספק כמו שיש היום ואותה מהירות של ADSL וכל פעם שהייתי עושה UPLOAD חצי שעה~ האינטרנט היה קורס ותמיד הייתי צריך לעשות ריסט למחשב ולהפעיל מחדש את המודם כדי שהאינטרנט שוב יעבוד. כשעברתי לאקס פי הבעיה נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ש 256 מ"ב לא מספיק לXP זה דבר ישן

אבל אפשר בהחלט להסתדר עם זה כמו שאפשר גם להסתדר עם 128 מ"ב

הכל עובד לאט אבל לא ברור מהיכן התקיעות

אולי מרוב לאט זה נראה תקוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, התקיעות במערכת קורות הרבה, זאת עובדה.

גם איטיות היא סוג של אי ניצול נכון ומאוזן של הזיכרון. כל דליפות הזיכרון שנובעות בעיקר מהעיצוב המוגזם גורמות למחשב לעבוד לאט מאוד וגם להתקע ולקרוס...

הניהול זיכרון ב- הוא ממש ג ר ו ע.. ב-2000 הניהול הוא מ ע ו ל ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) The Shark :

מה המפרט שלך?

ב) גם לי היית בעיה עם האינטרנט ואני מדבר על ADSL , יש לי מודם וכשהיה לי 98 אז תמיד היה התנתקות של האינטרנט אחרי שעה של גלישה והורדות. עברתי לXP וזהו נעלמו כל ההתנתקויות.

ג) למרות שיש לי 128ראם אני הרגשתי שיפור של ממש, אפילו אם זה זולל , הXP ממש מראה שיפורים וביצועים טובים (לפחות לי)

אז The Shark , אולי תפסיק כבר לריב, כי האנשים פה לא אוהבים את זה, אתה יכול להגיד את דעותיך אבל לא :nono:להעליב אנשים (גם שלמדו במכללה), מעניין אותי לדעת בן כמה אתה?

נ.ב.

גם אני לומד במכללה, להנדסאי מכונות, אז בבקשה אתה רוצה להעליב אותי?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה הבעיה שלך?!?!?!? אנחנו דנים בנושא מסוים ומה אתה מנפח את זה לריב?!!?!?

ועכשיו, בכל זאת, אני אתייחס לשאלותיך:

א) מה הקשר?!

ב) יכול להיות שב-98 המודם לא היה מותקן כראוי.

למרות שהתנתקויות לא קשורות למערכת ההפעלה... מודם זה מודם שדי מכביד על המחשב אם אין כמות זיכרון מספיקה, אז כאשר אין מספיק משאבים המודם הוא הדבר הראשון שמתנתק. זו גם אפשרות.

זה שעברת ל- והבעיה נפתרה זה גורם לי לחשוב על אי תקינות החייגן שלך ב-98.

ולמרות כל זה, אנחנו בכלל דיברנו על מהירות גלישה!!! ככה שזה בכלל לא קשור!!

ג) כל אחד ומה שהוא אוהב. אם אתה אומר את זה אז כנראה שמה שאתה אוהב זה ממשק יפה וזיהוי חומרה אוטומטית... זה מה שעושה לך את זה, כנראה...

ואני לא בא להעליב פה אף אחד! פשוט אמרתי לו שזה שהוא לא עושה אותו למבין גדול בתחום מערכות הפעלה, נקודה. אז הבהרתי לו שזה שהוא לא נותן לו פה יתרון על אף אחד...

ובן כמה אני???

מה זה קשור לעזאזל?!

הגיל פה לא מהווה פקטור בכלל... מה שחשוב ומשנה פה זה הניסיון שלי עם מערכות הפעלה, מה שלך כנראה אין.

(ולצורך העניין אני בן 16, אבל הבהרתי לך שזה לא מה שמשפיע פה על הידע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המשתמשים:

אני מבקש להפסיק מיד עם השטויות של טכנאי מחשבים/לא כי זה ממש לא קשור לדיון פה. תחזרו לדבר על זה במקום על נושא הת'רד, ואני אאלץ לנעול את הדיון.

ולזה שמעליי: המפרט מאוד קשור, כי גם הוא יכול להיות סיבה למה זו או אחרת עובדת פחות טוב מהשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע porscher, זה ברור שכל מערכת הפעלה(גם הכבדות ביותר - כמו לונגהורן אלפא) ירוצו יפה על מחשב עם 2.4GHZ ו-512MB....

אבל אנחנו מדברים על מערכת שצריכה להריץ גם מחשבים יותר חלשים...... ופה בא לידי ביטוי האי יציבות והניהול זיכרון הגרוע של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...