האם אפשר לגרום שהמזגן באוטו יקרר גם כשהמנוע לא עובד? (ל"ת) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר לגרום שהמזגן באוטו יקרר גם כשהמנוע לא עובד? (ל"ת)

אישי555

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הקשר למצבר בכלל?, באוטו, מנוע המדחס הוא מנוע המכונית.

במילים אחרות, בבית המזגן עובד על חשמל, באוטו המזגן עובד על דלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם יצאנו לטיול בשטח וחבר רצה להתפנק ולישון עם מזגן אז הוא הדליק לי את המזגן באוטו - ברגע שקלטתי שהאוטו לא מונע - הנעתי ולקחתי לו 150 שקל דקל ללילה של ניוטרל..... אחרת הייתי צריך לדחוף את האוטו כ"כ רחוק (כל האזור ההוא היה מישור מוחלט)

אז לשאלתך, אם אתה נמצא על גבעה ואין לך בעיה לזרוק את האוטו להנעה בהילוך שני - לא צריך דלק. וזה בהנחה שהמצבר יחזיק יותר משעתיים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור?, המדחס לא יעבוד ללא מנוע, אם תדליק את המזגן כשהרכב מכובה, רק המאוורר יעבוד, ללא המדחס.

המדחס לא יכול לעבוד ישירות מהמצבר ולרוקן אותו ? זה אפילו לא רבע כ"ס בד"כ.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין מכולכם שאי אפשר בגלל שצריך דלק והמנוע כשהוא מכובה לא מספק אותו.

האם אפשר בכל זאת ע"י חיבור פיראטי לגרום למדחס לעבוד כדי שהמזגן יעבוד? אני זוכר שבטיולים כשהאוטובוס היה מכובה המזגן כן היה עובד. אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק מהמכוניות זה כן עובד

שמעתי מחבר שיש לו טויוטה פריוס שהמזגן עובד גם בשעה שהמנוע לא פועל

לפריוס יש מצבר ענק בתא המטען. המצב כנראה דומה בשאר ההיברידיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק מהמכוניות זה כן עובד

שמעתי מחבר שיש לו טויוטה פריוס שהמזגן עובד גם בשעה שהמנוע לא פועל

לפריוס יש מצבר ענק בתא המטען. המצב כנראה דומה בשאר ההיברידיות.

הבעייה עם ההיברדיות מעבר לכל מחלות הילדות של הטכנולוגייה החדשה , היא שכל מי שינהג ברכב כזה ,חושף את עצמו למחלת הסרטן (ובעיקר לוקמייה ) שניגרמת בין היתר עקב הקירבה הממושכת למנוע החשמלי רב העוצמה שיש בכל היברידי ושמשחרר כמויות אדירות של קרינה אלקטרומגנטית לסביבתו הקרובה (בדומה לתחנות מימסר חשמליות וקוי מתח גבוהה ).

לפני שאתם מנסים לסתור אותי ,פשוט תעשו חיפוש ברשת .

אני מבטיח לכם שאחרי שתבדקו זאת לעומק ,אתם תהיו מופתעים מאוד.

אם יצמידו לי אקדח לראש ויחייבו אותי לבחור בין רכיבה על חמור לבין נסיעה ברכב היברידי אני אבחר מייד וללא שום היסוס בחמור .....מפני שאין לי חשק לגמור בהוספיס

לחולים סופניים כמו שקרה לקרוב משפחה שלי שמת מוות איום ,כואב ,משפיל וממושך כתוצאה מסרטן הדם (לוקמייה ).

אגב , כדאי שתדעו ,שהוא כמו חלק גדול מהחולים הסופניים קיבל אופיום (החומר שממנו מפיקים את ההרואין ),מפני שהתרופות החזקות ביותר כבר לא עזרו להקל על הכאבים האיומים שמהם הוא סבל (וכבר לא היה חשש שהוא יתמכר מפני שמותו הודאי עקב כל הגרורות שהתפתחו בגופו ,היה רק עניין של זמן קצר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...