התלבטות בין כמה ספקים טובים סיסוניק או PC P & C - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין כמה ספקים טובים סיסוניק או PC P & C

Radeon38

Recommended Posts

אחרי השבתה מוחלטת של המחשב הראשי שלי מפאת קילקול הספק אני רוצה אחד חדש.

אני שוקל את ה 500W או את ה 610W של החברה שכתובה בכותרת.שאלתי היא כזו - חזקים אין לי אולי 3470 לפענוח סרטים

דיסקים קשיחים יש 4 ויהיו עוד 2 של 500.חשוב לי יציבות וה 610 הוא בעל מערכת צלעות פנימית יותר גדולה מ ל500 (מייצבי מתח יותר טובים)

מה לקחת????

עזרה בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם פרמיום

מעבד אופטרון 170 דואלי

זיכרון 3 גיגה

2 רפטורים בתצורת 0

1 200 גיגה (2 500 בתיכנון )

2 כונני צורב וDVD

כרטיס לכידה

כרטיס קול 1212M (לא ניראה לי משמעותי )

כרטיס מסך X300 - אולי 3470 יותר מאוחר.לא משחק

ה 500 עולה 400 שקל ה 610 520 שקל הפרש לא גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על תגובתך

שאלה לא פחות חשובה.האם ספק זה יכול לעבוד טוב עם אל פסק ש- ל א תומך בסינוס טהור כמו סדרת SL היוקרתית.

כבר שנתיים אני מחפש ספק וגם דגם זה הוא בעל מעגל Active PFC שלא ממש מיסתדר עם סדרות רבות של מכשירי אל פסק.

הספק שלי שהתקלקל היה ישן ולא היה בעל התקן APCF המעצבן הזה.

מישהו פה יכול להפריח את המיתוס על זה בבקשה....שרק סדרת SL עם תמיכה בגל סינוס טהור יכולה לעבוד עם APFC

עריכה

אחרי קריאה מאמר על ה 500W בבקשה הסבר האם 35 דציבלים זה טוב או לא.הגיון אומר שזה רועש מדי...

ולא חשוב יותר השקט מאשר ההספק..

At loads above 200W, however, acoustic noise becomes a real concern. There is simply no need to cool a 500W power supply with a 3200 RPM fan and a resulting 35dB(A). We have tested many midrange power supplies; frankly, there aren't any that reach similar

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ זאת הסיבה שלא רכשתי אותו למרות המחיר המפתה והלכתי על ה-seasonic 430W. על פי הביקורות הספק מתחיל להרעיש מעבר לעומס מסוים.

אני מעריך את צריכת החשמל הכוללת של המערכת שלך בכ-200 ואט תחת עומס מלא, אולי 250 עם OC. אם אתה מעונין בשקט מופתי, אתה יכול גם ללכת על ה-seasonic 430W או על הקורסייר 450W. אם אתה מוכן להוציא מעט יותר יש את ספקי modu82 של enermax שנחשבים לשקטים ביותר היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה ה 500W

אני חקרתי על ה 610W לפני שנה שהתעניינתי על כרטיס מסך ולא צויין שהוא מתחיל להרעיש מעבר לעומס מסויים.מעבר לכך מציינים שה 500 הוא דגם ביניים

וה 610 הוא דגם יוקרה.למרות שלדעתי המאוורר שלשניהם זהה

עריכה

אני מעוניין בשקט מופתי המחשב שלי כרגע עובר פרוייקט "השתקה" כל אמצעי הקירור עוברים שיפוץ מקיף ואני מחפש את הספק הכי שקט והכי טוב שיש היום.

גבול מחיר הוא עד 550 שקל לפי קנה המידה של 610W של power and cooling.

מאנרמקס אני לא תופס - לשלם על מותג אני לא ממהר.ראיתי את המודו ו 800 שקל אני לא מוכן לשלם על ספק.זה מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך שום סיבה לרכוש ספק עם יותר מ-500 ואט, בטח שלא את ה-610 ואט.

אני מציע לך לשקול את ה-seasonic 430W או את הקורסיר 450W, שניהם עולים סביב ה-400 ש"ח ושניהם יהיו שקטים למדי תחת העומס הצפוי במערכת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה ואני מתרשם ממנו מאד לטובה.אם אני לא טועה seasonice היא אחת מהחברות הכי מוצלחות לספקי מתח בשם בפני עצמה ולא מותג שנרכש כחברה

צד שלישי או שני (כדוגמת שרכשה לא מזמן את power and cooling שמתפקדת כחטיבה עצמאית וכמותג ניפרד בתוכה)

אבל החשש שלי צויין בתחילת הת'רד הוא בעיית התנגשויות טכנולוגיות ובעיית האקטיב PFC שלא נתמך באל פסק שלי.

אני לא ממש רוצה למכור אותו ולרכוש את סדרת SL היקרה.בעיני זה מיותר אבל אם בעיה לא לא פתירה אני לא אוכל לרכוש ספק חדש ואאלץ לנסות לתקן את הישן

מה שדיי מפחיד אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודע בהחלט ! אבל

1)לא ברור היכן ההתנגשות עם האל פסק של אדיוס מבחינת המתח [קו מתח מלבני או סינוסי]

2)למה יש שמועות שרק אל פסק גל סינוס תומך בזה - רק התעשיה ושרתים רוכשים כאלה מכשירים יקרים.אנו כמשתמשים כבדים רוכשים אולי סביב ה 500

עד 700 שקל.אני כבר מיואש.יש לי אל פסק מעולה ושנה אחרי הרכישה גיליתי שהוא כלל לא תומך באקטיב PFC.אין לי תלונות עליו אני מרוצה ממנו עד השמים

והוא הגן לי על כל הציוד שמחובר אליו כמו שצריך.אבל אני לא יכול לשדרג את הספק בגלל אותו פיצר שהוא לא תומך בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הPDF של הסיסוניק מה זה ה 80 פלוס שמצויין בגדול???

ראיתי את זה גם באנרמקס ועוד כמה חברות שמאד מכבדות את עצמן.זה מציין משהו חשוב??

אני אנסה להשיג ספק עדכני ולבדוק את העצה שלך אני אעדכן אותך בהמשך תודה על העצות הנפלאות שלך :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...