מסיבת סיום כיתה ג' בעזה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסיבת סיום כיתה ג' בעזה

Tomerb1

Recommended Posts

מסכנים הילדים האלו..יכל להיות להם עתיד נורמלי..אלו ההורים המטומטמים שלהם השטופי מוח ששולחים אותם לדברים כאלה.

הורסים להם את החיים ואחרי זה בוכים שהם חיים בזבל בבתים הרוסים ושבורים..

פשוט טמטום..

מה שאני יכול להגיד זה שאני מרחם על הילדים האלו, הם עדיין לא יודעים מה הם עושים ומה החשיבות של הדבר ב 99 האחוזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר האיסלאמ מחנך לשלום ולא רוצה מלחמות.

לפני4 שנים חשבתי שהקטע של להרוג ילד ערבי כי בעתיד הוא יהיה טרוריסט זה דבר לא אנושי לעשות ...

היום אני מבין שזה הדבר היחידי שאפשר לעשות נגד הדברים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז האינטיפדה ישראלים לא דורכים במקומות האלו, לכן אין להם פרסנה, אף אחד לא בא למוסכים שלהם/לחנויות רהיטים/לחומוסיות ועוד.

כל הכסף שמגיע אליהם מחו"ל הולך לטרור, כתוצאה מכך לאנשים פשוט אין מה לאכול, ועם העוני מגיעה בורות וחוסר השכלה.

החמאס ושאר ארגוני הטרור באים למשפחות האלו ומציעים להם את הכסף שבעצם שייך למשפחות, בתור "רוצים שלילד שלכם יהיה עתיד מבטיח והוא יהיה איסלמי צדיק?" שימו אותו בבצפר שלנו ותבטיחו לו חיים טובים.

אין מה לעשות.. צריך להפתר מארגוני הטרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לבער את כל הדתות החשוכות, הפרמיטיביות והמזיקות מהעולם - את האיסלם, הנצרות היהדות, ההינדוהיזם, הבודהיזם (ואם אתם חושבים ששתי האחרונות הן דתות "חיוביות" סימן שלא התעמקתם בהן מספיק. יחסית לשלושת הראשונות הן חיוביות, אבל יש בהן לא מעט דברים מרושעים, אכזריים וטיפשיים) ואת כל שאר הדתות. זה שורש כל הבעיה. אנחנו משום מה לאורך ההיסטוריה הושפענו בדרך אחרת מהערבים והדת שלנו כבר לא אלימה (כי לפי מה שכתוב בתנ"ך היא מאוד מאוד אלימה, הרבה יותר מהאסלם של היום), וגם הנצרות כבר התקדמה (מסעות הצלב) - אז אולי זה תהליך כזה שעובר על דתות ש-1000-1500 שנה אחרי שהן נוסדות הן הופכות להרבה פחות אלימות, מה שאומר שאולי במאה הבאה יהיה שלום :D. או יותר טוב - לא יהיו כמעט יותר דתות (או שהיחס הרווח אליהן יהיה כמו לסיינטולוגיה וכת השטן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לבער את כל הדתות החשוכות, הפרמיטיביות והמזיקות מהעולם - את האיסלם, הנצרות היהדות, ההינדוהיזם, הבודהיזם (ואם אתם חושבים ששתי האחרונות הן דתות "חיוביות" סימן שלא התעמקתם בהן מספיק. יחסית לשלושת הראשונות הן חיוביות, אבל יש בהן לא מעט דברים מרושעים, אכזריים וטיפשיים) ואת כל שאר הדתות. זה שורש כל הבעיה. אנחנו משום מה לאורך ההיסטוריה הושפענו בדרך אחרת מהערבים והדת שלנו כבר לא אלימה (כי לפי מה שכתוב בתנ"ך היא מאוד מאוד אלימה, הרבה יותר מהאסלם של היום), וגם הנצרות כבר התקדמה (מסעות הצלב) - אז אולי זה תהליך כזה שעובר על דתות ש-1000-1500 שנה אחרי שהן נוסדות הן הופכות להרבה פחות אלימות, מה שאומר שאולי במאה הבאה יהיה שלום :D. או יותר טוב - לא יהיו כמעט יותר דתות (או שהיחס הרווח אליהן יהיה כמו לסיינטולוגיה וכת השטן).

אני לא יכנס לנושא אכזריות, אבל בודהיזם זאת בכלל לא דת ,

ודבר אחרון תכניס לראש שלך ידידי, 3300 שנה נלחמו ביהדות אימפריות ולא הצליחו למוחקה בין אם את העם היהודי, ובין אם את התורה הקדושה[למרות שהן נמחקו, כמו מצריים, יוון, רומא, וכו.. וכו.. ]

אז למסקנה, היא תשאר לעד .

הכי מצחיק שבכל הקוראן אפילו לא מוזכרת פעם אחת ירושלים..., [אם תרצה לענות לי ,אז תשלח באשכול דת]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכנס לנושא אכזריות, אבל בודהיזם זאת בכלל לא דת ,

ודבר אחרון תכניס לראש שלך ידידי, 3300 שנה נלחמו ביהדות אימפריות ולא הצליחו למוחקה בין אם את העם היהודי, ובין אם את התורה הקדושה[למרות שהן נמחקו, כמו מצריים, יוון, רומא, וכו.. וכו..] אז למסקנה, היא תשאר לעד .

הכי מצחיק שבכל הקוראן אפילו לא מוזכרת פעם אחת ירושלים..., [אם תרצה לענות לי ,אז תשלח באשכול דת]

תכלס. כמו עכברושים. רק הורסים ולא ניתן להשמיד לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס. כמו עכברושים. רק הורסים ולא ניתן להשמיד לחלוטין.

חחחח, לא ניתן להשמיד כי תשמעו טוב טוב,,,, הקב"ה הבטיח שגם עם הרקיע יפול וגם לא יודע מה העם היהודי ישאר לעד. [אחת מההבטחות שבתורה, יש הרבה הבטחות למשל הכותל, לעולם הכותל לא חרב, מי יסכן את עצמו ויאמר דבר כזה? הרי אם מחר הכותל נופל אז אפשר לומר ביי ליהדות, אבל שלא תחשבו שלא ניסו, הרבה אמפריות שכבשו את ירושלים מחקו את בית המקדש כדי שלא יהיה זכר , אבל את הכותל הם לא הצליחו]

תחזרו לנושא...

לגבי הילדים אני בכלל לא מתפלא, מוחמד בעצמו היה רוצח [מחבל] אז למה יש לצפות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...