תראו איזה מחירים פשוט בריצפה....9800GX2 ב1900 שקל !!! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו איזה מחירים פשוט בריצפה....9800GX2 ב1900 שקל !!!

Swed

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אטרקטיבי במחירים האלה ??!

אני לא מבין על מה כל ההמולה..

מה אטרקטיבי ב 8800GTS ב 880 ש"ח ? או 260GTX ב 2400 ש"ח..?

כי בדרך כלל, או לפחות קרוב לזמן יציאתם הכרטיסים האלה עלו הרבה יותר...

למקרה שאתה לא יודע, אנשים מוציאים אלפי, ולפעמים עשרות אלפי שקלים על מפרטים או מרכיבים של מחשבים כמו מעבדים, וכדומה...

ככה שאם לדוגמא 9800GX2 עולה כרגע 1900 שקלים ולפני שלושה שבועות הוא עלה 2500 (אנלא יודע מה הנתונים המדויקים אבל זה משהו בסגנון) אז בהחלט מחיר אטרקטיבי... תתפלא כמה אנשים מוכנים להוציא על מחשבים וחידושם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז הוכחת לנו בצורה יפה ש 4870 טוב מ 9800GTX ו GTX260.

.......איפה הקשר בין לזה לבין ה GX2?

???

מה אני אמור להגיד על זה?

תקרא את מה שהבאתי עוד הפעם

נכון לפעמים הGX2 עוקף את ה4870 אבל ברוב הפעמים ה4870 לוקח ולפעמים גם בהפרש גדול כמו בGRID ובהרבה מקרים בCRYSIS

עזוב משחקים ישנים כמו COH וFEAR

והמחיר של4870 הוא 1400-1500 זה 1900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בדרך כלל, או לפחות קרוב לזמן יציאתם הכרטיסים האלה עלו הרבה יותר...

למקרה שאתה לא יודע, אנשים מוציאים אלפי, ולפעמים עשרות אלפי שקלים על מפרטים או מרכיבים של מחשבים כמו מעבדים, כרטיסי מסך וכדומה...

ככה שאם לדוגמא 9800GX2 עולה כרגע 1900 שקלים ולפני שלושה שבועות הוא עלה 2500 (אנלא יודע מה הנתונים המדויקים אבל זה משהו בסגנון) אז בהחלט מחיר אטרקטיבי... תתפלא כמה אנשים מוכנים להוציא על מחשבים וחידושם...

אני יודע.. גם אני הייתי מאלה.. קניתי את ה 7900GT שבוע אחרי שהוא הגיע לארץ ב 2200 ש"ח. גרסאת OC של BFG..

ומה למדתי מזה ? שאני פראייר. נקודה.

ומי שעדיין לא מסכים איתי - יסכים איתי עוד כמה שנים שהוא ייתבגר קצת..

המחירים תמיד מופקעים כשרכיב חדש יוצא ואין שום סיבה לרוץ לרכוש אותו.. חוזרים הביתה מבסוטים על החיים, מתקינים את הכרטיס ואז בעצם מגלים שאין שום משחק מעניין לשחק בכלל.. מה עושים ?? - שמים שוב את HL2 או איזה משהו ישן וטוב ומתלהבים שהכל רץ חלק על מקסימום .. וואו איזה כיף..

במשך שנה שלמה יוצאים כמה משחקים בודדים ששווים את הקניה של הכרטיס וממש נהנים ממנו , את שאר הזמן מבזבזים על הרצה של ושטויות אחרות..

חוץ מזה - המחירים היום כבר לא גבוהים כמו פעם.. יש סטנדרט חדש למחירים שאנשים מוכנים לשלם ועל זה צריך להודות ל ATI.. מכאן המחירים רק יירדו..

*מי היה מאמין שאפשר יהיה לקנות כרטיס HIGH END ב 890 ש"ח !!??

*לגבי הנושא - גם אני בעד ה 4870 ב 1390 ש"ח מאשר GX2 ב 1900 ש"ח.. הוא פשוט לא שווה את התוספת הזו לדעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע.. גם אני הייתי מאלה.. קניתי את ה 7900GT שבוע אחרי שהוא הגיע לארץ ב 2200 ש"ח. גרסאת OC של BFG..

המחירים תמיד מופקעים כשרכיב חדש יוצא ואין שום סיבה לרוץ לרכוש אותו.. חוזרים הביתה מבסוטים על החיים, מתקינים את הכרטיס ואז בעצם מגלים שאין שום משחק מעניין לשחק בכלל.. מה עושים ?? - שמים שוב את HL2 או איזה משהו ישן וטוב ומתלהבים שהכל רץ חלק על מקסימום .. וואו איזה כיף..

במשך שנה שלמה יוצאים כמה משחקים בודדים ששווים את הקניה של הכרטיס וממש נהנים ממנו , את שאר הזמן מבזבזים על הרצה של ושטויות אחרות..

חוץ מזה - המחירים היום כבר לא גבוהים כמו פעם.. יש סטנדרט חדש למחירים שאנשים מוכנים לשלם ועל זה צריך להודות ל ATI.. מכאן המחירים רק יירדו..

*לגבי הנושא - גם אני בעד ה 4870 ב 1390 ש"ח מאשר GX2 ב 1900 ש"ח.. הוא פשוט לא שווה את התוספת הזו לדעתי..

אני מסכים עם כל מילה שלך!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני כרטיסי 9800X2 וזהו כרטיס מדהים , לגבי QSLI זה לא שווה את המחיר הוא אפילו מוריד את הביצועים שאני מחבר אותו במערך Q , בכל מקרה למי שייש את האפשרות יכול בהחלט להוסיף ל 9800X2 אלו כרטיסים אחרונים שנשארו אצל CD LOG והוא מוכר אותם לחנויות עכשיו במחיר רצפה של 1600 ש"ח מור לוי סיים את הכרטיסים האחרונים במלאי בשבוע שעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע, רק Skypc הורידו את מחיר ה-gtx260 בינתיים?

http://www.skypc.co.il/sg_product~LV490~8~0.htm

לא רק,

http://www.noacomp.co.il/Category.aspx?q=260GT&manufactor=

http://tms.co.il/search/?q=gtx260

זה דיי תלוי בחברה, Ledatek הכי זולים כרגע כש-Innovision לא רחוק מהם ושם כבר ה- ב-1,900 והGIGA ב-2,000+. בכל מקרה, אני דיי בטוח שזה לא מחירים קבועים וזה עוד יתעדכן ויירד קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מחירי ריצפההה כדי לחכות לעוד שבוע וחצי ככה שהכל יתעדכן כמו שצריך....

אבל כן שווה לקנות כרטיס מסך חדש...

סעמק למה קניתי ת9800GTXXXXX למההההה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...